Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dostawca internetu DOBRY proszę polecić!!!

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
mokramilfka
Posty: 10

Dostawca internetu DOBRY proszę polecić!!!

Post autor: mokramilfka » śr lut 24, 2021 2:28 pm

Witam. Poproszę Was o pomoc w wyborze firmy z dostawą internetu.
Jestem już przy końcu umowy z NETIĄ jak wszystkim wiadomo gorszego na rynku polskim nie ma.
Potrzebuję naprawdę dobrego oraz adekwatnego dostawcy gdzie transmisje moje będą odbywaly się płynnie.
Jakiś czas temu GORYL pomógł mi w udoskonaleniu transmitowania jednak niestety problem występuje nadal glównie porą wieczorową kiedy to panie wyruszają na łowy i jest ich mnóstwo, ja już niestety nie mam szans na czysty odbiór a co za tym idzie panowie po prostu uciekają i wcale mnie to nie dziwi bo sama też nie chciałabym oglądać urywania i przerywania. Ogromna różnicą natomiast są moje trans w porach porannych, wtedy płynnie, czysto i bez nerwów mogę sobie pobaraszkować.....takiej zależności nie rozumiem!!!!
Mam nadzieję że wyraziłam się dość jasno?
Proszę zatem o pomoc.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr lut 24, 2021 4:10 pm

Jak my wszyscy mamy takie spadki robią szpitale bez imiene i one biorą nasze łączą. Ja z operatorem tym co jestem umowy nowej już nie podpisze do tego czasu jak mój stabilny internet wróci 24h.
Co mogę poleci to Orange Polska ale przesyłanie musi być 50 i oni l mają taki światłowod ale też mają 100mbs i 300 mbs prędkość wysyłania tu się bardzo liczy.
Mam znajoma osobę na su co ma prędkość pobierania do 600mbs a prędkość wysyłania do 100mbs.

I to chodzi bez problemu u niej stale bez zacięcia.
Tu jest problem nie w pani internecie a w tym że szanowny showup.tv podniósł wymagania przesyłania względem obrazu i serwer showup.tv jest do tego za słaby to że zacina to jest nie tylko u pani problem a taki światłowod z Neti jak ma pani to tylko pozazdrościć jak patrzeliśmy sped test internetu to prędkość 990mbs a przesyłanie jest powyżej 500 mbs. To jest problem serweru showup.tv i to oni muszą naprawić.

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » czw lut 25, 2021 10:24 am

mokramilfka pisze:
śr lut 24, 2021 2:28 pm
takiej zależności nie rozumiem!!!!
Powiem Ci tak, że dużo zależy od tego czy rezydujesz w bloku/na osiedlu czy w domu. W bloku niezależnie od dostawcy może prędkość siadać, bo fizycznie wszyscy "siedzą na jednym kablu".

Największą popularnością i zadowoleniem cieszą się chyba "lokalni dostawcy", a nie tacy duzi jak Netia, UPC, Orange, etc. (swoją drogą, nigdy Orange!)

.PS: Polecam te drugie forum (nieoficjalne).

mokramilfka
Posty: 10

Post autor: mokramilfka » czw lut 25, 2021 2:21 pm

Dziękuję za info. Pozdrawiam.

100latzamurzynami2020
Posty: 71

Post autor: 100latzamurzynami2020 » czw lut 25, 2021 3:56 pm

tylko nie orange!!! najgorzej

sinfuldevill_21
Posty: 4

Post autor: sinfuldevill_21 » pt lut 26, 2021 9:02 pm

Polecam internet orange światłowód z całego serca, nigdy mnie nie zawiódł i nie zacinał się , nie nawalał podczas transmisji. Dawniej miałam ups to rozłączało mnie w nocy i przerywało podczas transmisji, więc nie polecam.

ODPOWIEDZ