Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zacinający się obraz transmisji

Opisz zauważone problemy techniczne.
_HAPPINESS_
Posty: 12

Zacinający się obraz transmisji

Post autor: _HAPPINESS_ » pn lut 22, 2021 7:49 pm

Hej kochani,
zwracam się do Was z pytaniem.Od kilku dni mam problem z zacinającym się obrazem moich transmisji.Jakość połączenia zawsze wyświetla się jako "świetna".Sprawdziłam speedtest i też wszystko idealnie.Wyczyściłam przeglądarkę, wszystkie ciasteczka itp i też to samo.
Czy ktoś z Was wie co powinnam jeszcze zrobić? Zawsze wszystko działało idealnie, a teraz masakra.Korzystam z przeglądarki "Opera".Będę ogromnie wdzięczna za każdą wskazówkę :)

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » pn lut 22, 2021 10:28 pm

W ostatnich dniach to problem globalny szołapa, że dziewczynom wywala na chwilę stream.

Istnieje cień szansy, że winna jest Vectra - to Twój dostawca? Jeżeli nie, to może jednak problem SU, a nie dostawców internetu.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt lut 23, 2021 1:06 am

_HAPPINESS_ Sprawdziłam speedtest i też wszystko idealnie.

Ja jednak chętnie poznam ten odczyt sped testu.

_HAPPINESS_
Posty: 12

Post autor: _HAPPINESS_ » wt lut 23, 2021 9:32 am

notesyre pisze:
pn lut 22, 2021 10:28 pm
W ostatnich dniach to problem globalny szołapa, że dziewczynom wywala na chwilę stream.

Istnieje cień szansy, że winna jest Vectra - to Twój dostawca? Jeżeli nie, to może jednak problem SU, a nie dostawców internetu.

Ja mam UPC :(

_HAPPINESS_
Posty: 12

Post autor: _HAPPINESS_ » wt lut 23, 2021 9:33 am

GORYL pisze:
wt lut 23, 2021 1:06 am
_HAPPINESS_ Sprawdziłam speedtest i też wszystko idealnie.

Ja jednak chętnie poznam ten odczyt sped testu.
Prędkość pobierania: 288
Prędkość wysyłania: 20

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt lut 23, 2021 12:24 pm

Wysyłanie 20 nie jest aż tak dobrze jak piszesz powino być dużo lepsze. A ping? Może być jakiś program co bierze łączę może być źle przeglądarka dobrana. Trzeba by to zobaczyć bliżej.
Napisz mi prywatna wiadomość żetony odaje z prywatnych wiadomości mój profil Goryl.

_HAPPINESS_
Posty: 12

Post autor: _HAPPINESS_ » wt lut 23, 2021 1:31 pm

GORYL pisze:
wt lut 23, 2021 12:24 pm
Wysyłanie 20 nie jest aż tak dobrze jak piszesz powino być dużo lepsze. A ping? Może być jakiś program co bierze łączę może być źle przeglądarka dobrana. Trzeba by to zobaczyć bliżej.
Napisz mi prywatna wiadomość żetony odaje z prywatnych wiadomości mój profil Goryl.
Oki, już do Ciebie piszę :)

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » wt lut 23, 2021 4:53 pm

Nauczcie się, że prędkość internetu nie mówi nam nic o jego stabilności...
Owszem, to pierwsza rzecz do sprawdzenia, ale jak ma ponad 12 Mbps to jest git majonez, nawet jak o 10% siądzie...

Na innych stronkach (chociażby YT) nie wymagają tyle uploadu do streamowania.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt lut 23, 2021 6:00 pm

To jestes taki mądry czemu ty jej nie pomożesz? Zawsze jak tylko napisze komuś to wy się udzielacie. Profesory z was widać co jeden to lepszy. A kto z was kiedy kolwiek miał styczność pomocy chyba żaden. Ona prosi o pomoc to trzeba posprawdzać gdzie jest problem a bez odczytu nie mogę nic wywnioskować. Jestem ciekawy co zrobicie ja mnie już nie będzie? Wiecznie tego robić nie będę.
Jak ona nie napisała wiadomości to co ja mogę zrobić.

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » śr lut 24, 2021 11:30 am

GORYL pisze:
wt lut 23, 2021 6:00 pm
To jestes taki mądry czemu ty jej nie pomożesz? Zawsze jak tylko napisze komuś to wy się udzielacie. Profesory z was widać co jeden to lepszy. A kto z was kiedy kolwiek miał styczność pomocy chyba żaden. Ona prosi o pomoc to trzeba posprawdzać gdzie jest problem a bez odczytu nie mogę nic wywnioskować. Jestem ciekawy co zrobicie ja mnie już nie będzie? Wiecznie tego robić nie będę.
Jak ona nie napisała wiadomości to co ja mogę zrobić.
Bo ty wszystko zgarniasz, to na chuj ja mam się wysilać? Jeszcze ryzykować, że ona i ja dostaniemy bana, bo tak jak ty będę wyciągał kontakty na inne apki...
Albo oskarżenia, że włamuję się na czyjeś komputery, bo dziewczyna oddaje dostęp zdalny?

Internet ma dobry - ja wyjaśniłem sprawę już na ile wiedza mi pozwala, a panienka już nadawała i problemów przy krótkiej obserwacji nie widziałem.

Ty nie masz wiedzy, ty masz tupet by wszystko po kolei sprawdzać i grzebać gdzie się da.

ODPOWIEDZ