Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zacinający się obraz transmisji

Opisz zauważone problemy techniczne.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Re: Zacinający się obraz transmisji

Post autor: GORYL » śr lut 24, 2021 1:24 pm

Grzebać gdzie się da czy cię już do reszty pogięło ?

TeamViewer to program pod ścisła kontrolą osoby co udostępnia obraz wraz z sterowaniem myszy.

A co to tej osoby _HAPPINESS_ to nadawała i dobrze może wystarczyło zresetować router lub zmienić HD jakość na showup.tv.

Żadna moja znajoma nigdy nie została okradziona lub cos zginęło w trakcie pomocy zdalnej .Takie bajeczki to możesz sobie pisać do bólu.

Ty nawet nie masz pojęcia na jakiej zasadzie pracuje taki program. To jest program do pomocy zdalnej nie do łażenia po laptopie komuś .

Mnie co kto ma w laptopie gówno interesuje ja dziś robię jedna dwie osoby trzy a jutro nie wiem co tam robiłem.

Ja poznaje masę ludzi poza su roksa czy zbiornik co większość nie pamiętam nazwiska itd.

Jedyne co pamiętam to nick z kamerek. Oskarżasz mnie o cos co przez 8 lub więcej lat robię nie tylko na showup nigdy nikomu nic się nie stało.

Nawet nie raz dostaje napiwki za same doradzanie komuś laptopa czy kamerki lub zobaczenie tylko jaki jest problem. Jeśli czegoś nie robię a tylko to na tym polega ze zerknę za darmo i żetony oddaje spo wrotem jeśli ktoś takie żuci.

Nie lubisz mnie to ok ale nie rób ze mnie złodzieja czy kogoś kto szpera komuś po komputerach ty nie masz pojęcia jak działa program a piszesz bzdury.

Do twojej informacji nad programem każda osoba co podaje id i hasło co jest zmienne za każdym razem gdy tylko taka osoba się rozłączy hasło jest nowe i osoba ta ma pełna kontrole może przerwać to w każdej chwili zamykajac program.

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » czw lut 25, 2021 10:22 am

Będę chujem i napiszę, że...
Nawet nie czytam co odpisałeś, mimo iż teraz wyjątkowo rozdzieliłeś ścianę tekstu enterami.

Powtórzę to po raz enty: chcąc naprawdę pomagać, podajesz algorytm (metodykę) rozwiązywania problemu publicznie.
Ty robisz wszystko niepublicznie. Kto wie jak wykorzystujesz te nieświadome kobiety.

PS: Polecam te drugie forum (nieoficjalne), gdzie można linkować do rzetelnych źródeł.

_HAPPINESS_
Posty: 12

Post autor: _HAPPINESS_ » śr mar 03, 2021 3:59 pm

Panowie macie jeszcze jakieś rady? Wykupiłam lepszy Internet i problem niestety dalej pozostał i się zacina :(((

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » czw mar 04, 2021 7:44 pm

_HAPPINESS_ pisze:
śr mar 03, 2021 3:59 pm
Panowie macie jeszcze jakieś rady? Wykupiłam lepszy Internet i problem niestety dalej pozostał i się zacina :(((
Problem leży po stronie SU.

ODPOWIEDZ