Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

LUSH 3 LOVENSE. Kupować?

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Kamilqa94
Posty: 4

LUSH 3 LOVENSE. Kupować?

Post autor: Kamilqa94 » czw lut 18, 2021 2:57 am

Hej. Jestem nowa na SU i chciałabym zainwestować w zabawkę Lovense, ale nie wiem, czy kupować Lush 3 czy Lush 2. Cena zbyt się nie różni (i tak zrujnuje mój budżet ;)), ale chciałam zapytać, czy Lush 3 jest kompatybilny z SU i czy w ogóle jest dostępny w Polsce. Patrzę na różne stronki, oglądam recenzje YT, ale mimo wszystko wolę informacje z pierwszej ręki. Jeśli kupię Trójkę z oficjalnej strony to dojdzie w ciągu tygodnia czy będę musiała czekać miesiąc? Ogólnie wszystkie tipy i rady związane z Lush 2 i 3 mile widziane w tym wątku :)

samotny_przypadek
Posty: 2

Post autor: samotny_przypadek » czw lut 18, 2021 3:01 am

Dla stulejarza siedzącego na SU, wystarczy kawałek patyka który ci wszędzie wejdzie. Pamiętaj liczy się zarobek, nie wydawanie! (np. na nowe zabawki) ;)

dobradupcia
Posty: 12

Post autor: dobradupcia » czw lut 18, 2021 10:22 am

Lush 3 jest do kupienia juz w Polsce i wysylka 24h, rożnica cenowa między lushem2 to 100zł.
Czy warto? myslę, że większej różnicy nie robi, ale chyba warto kupować te nowsze.

Mamut_Manfred
Posty: 482

Post autor: Mamut_Manfred » czw lut 18, 2021 11:00 am

Kup ogórek i będzie to samo xddddddd

xkirax
Posty: 13

Post autor: xkirax » pt lut 19, 2021 9:46 am

Su jest takie ze bez roznicy jaki bedesz miala lush, ale lush 3 jest lepszy tylko dlatego ze dziureczka do ladowania jest w ogonku. W 1 i 2 ta dziurka wklada sie do srodka i z czasem w nia wchodzi to co mamy w organizmie, z tego robia sie bakterie i potem problemy ze zdrowiem bo ze srodka lusha nie wymyjesz nic. Ale i z tymi ogonkami tez lovense ma problem bo oni sie odrywaja bardzo latwo

Awatar użytkownika
WidzeWszystko
Posty: 8

Post autor: WidzeWszystko » pn lut 22, 2021 11:18 am

Jasne że kupic, wydasz jednorazowo te 500zl i myślę że w dzień to odrobisz. Nie rozumiem kobiet co siedzą bez lusha lub z naderwanym lushem, mając takie zarobki na Su.

Kamilqa94
Posty: 4

Post autor: Kamilqa94 » wt lut 23, 2021 1:44 am

Kupiłam i dziś się trochę nim bawiliśmy. Nie mam porównania z innymi Lushami, ale polecam.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt lut 23, 2021 12:28 pm

Warto kupować bo się na tym zarabia. Co do uszkodzeń usterek to domi2 hush nora są co najmniej awaryjnymi zabawkami. Ale jak najbardziej warto kupić.

ODPOWIEDZ