Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Pytanie o podatki

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
HotViola
Posty: 4

Pytanie o podatki

Post autor: HotViola » śr lut 03, 2021 11:18 am

Witajcie jestem tu nowa i potrzebuje pomocy zwiazanej z opłacaniem podatku bo to leży w rękach wideo modelki gdzie płacić taki podatek i ile? Do kad się udać żeby opłacić podatek i ile podatku trzeba co miesiąc płacić bardzo proszę o szybką i zetelna oraz kulturalna odpowiedź

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » śr lut 03, 2021 5:31 pm

Należy się udać do księgowej i z nią o tym porozmawiać.

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » pt lut 05, 2021 7:54 pm

Do kogo się płaci podatek...
Dziewczyny, kiedy Wy się nauczycie, że jak już chcecie się rozliczać, to jedyną drogą, to powinna być droga do księgowej, która wszystko wyjaśni, zorganizuje i w razie potrzeby poprowadzi. Jakieś forum dla napaleńców to ostatnie miejsce, gdzie możesz zaufać informacjom...

Awatar użytkownika
WidzeWszystko
Posty: 8

Post autor: WidzeWszystko » czw lut 11, 2021 3:58 pm

Szansa że ktoś was podjebie za to że nie płacicie podatków jest 1/120020, jeśli chcecie pisowi oddawać pieniążki, to śmiało ; D ja na miejscu kobiet w chuju miałbym to, bo dzielić się z państwem za to że pokazujesz sama swoje ciało z twarzą i dużo ryzykujesz że będziesz miała zepsute życie irl, nie warte dzielenia się ze złodziejami.

W momencie dokonania transakcji opiewającej na kwotę powyżej 15 tys. euro, przed przesłaniem jej dalej, bank musi ją zweryfikować - w tym przypadku bank automatycznie musi taka transakcje zweryfikować i jeśli cos to wysłać zgłoszenie do US.

Ktoś ze znajomych Was rozpozna, myślę że będzie w takim szoku, raczej nie przyjdzie mu na myśl to że może nie płacisz podatków z tego i warto cię zgłosić do US.

Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce że będzie przypał i US wejdzie na konto, 0,5 L menelowi pierwszemu lepszemu z dowodem i wypłacasz kasę na jego konto bankowe, do momentu aż menel nie zdobędzie mieszkania i zainteresuje się tą kartą którą kiedyś założył dla kogoś za flaszkę, szansa że menel zainteresuję się tą karta jest 1/10000 czyli marna, bo wypijając flaszkę dawno zapomniał że założył konto XXDDD

Warto trzymać kasę w gotówce tak btw. Ja zarobiłem kiedyś na platformie streamingowej 5k i też nie odprowadziłem podatku, pewnie Wasze dochody tutaj są trochę większe, ale nadal miałbym to w chuju totalnie, Państwu nas rucha jak chce i okrada, to my nie finansujmy im wycieczek i drogich aut, bo patrząc na to jakie mamy drogi, autostrady, sklepy i ogólnie wszystko zaniedbane ... to kasa z tych podatków leci tylko na 500+ i przyjemności polityków.

ODPOWIEDZ