Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

lush2

Opisz zauważone problemy techniczne.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Re: lush2

Post autor: GORYL » wt lut 02, 2021 1:07 am

dobradupcia »
Mam tylko jedną zabawkę na liście, na aplikacji Remote działa, na Connect na Macu też wibruje przy łączeniu przez bluetooth i mogę kontrolować poziom wibracji :/
Nie działa tylko na transmisji.

dobradupcia zrób tak wyloguj i usuń apke z telefonu remote wył telefon i wł telefon i zainstaluj na nowo apke.
wył router z prądu na 20 sek i wył laptopa i włącz oba urządzenia na nowo.
Tylko wyciągnij najpierw adapter jak gasisz laptopa i wsadź po odpaleniu się systemu.

dobradupcia
Posty: 12

Post autor: dobradupcia » wt lut 02, 2021 10:40 am

Doceniam chęć pomocy, ale nie jest ona sensowna, póki nie będziesz czytał ze zrozumieniem, mam Maca, ADAPTER JEST NA KOMPUTER PC.
Zrobię tak jak mówisz i dziękuje, ale skończmy z tym adapterowaniem 😂


GORYL pisze:
wt lut 02, 2021 1:07 am
dobradupcia »
Mam tylko jedną zabawkę na liście, na aplikacji Remote działa, na Connect na Macu też wibruje przy łączeniu przez bluetooth i mogę kontrolować poziom wibracji :/
Nie działa tylko na transmisji.

dobradupcia zrób tak wyloguj i usuń apke z telefonu remote wył telefon i wł telefon i zainstaluj na nowo apke.
wył router z prądu na 20 sek i wył laptopa i włącz oba urządzenia na nowo.
Tylko wyciągnij najpierw adapter jak gasisz laptopa i wsadź po odpaleniu się systemu.

dobradupcia
Posty: 12

Post autor: dobradupcia » wt lut 02, 2021 12:26 pm

Update. Po resetowaniu wszystkiego, wibro na żetony ani drgnie. Różowa linia podcas transmisji jest, zmienia się podczas "pracy", ale lush wciąż bez ruchu.
Połączony jest TYLKO z lovense connect na Macu. Z resztą, gdy jest podłączony do Connect na komputerze to już nie łączy się z żadną inną aplikacją, więc nic też nie może sobie przeszkadzać :/

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt lut 02, 2021 12:57 pm

Miałem taki przypadek wczoraj wystarczyło zamknąć przeglądarkę i wył tel i router .Nie wiem co ty masz jak tego nie widzę.

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » wt lut 02, 2021 9:21 pm

dobradupcia pisze:
wt lut 02, 2021 12:26 pm
Update. Po resetowaniu wszystkiego, wibro na żetony ani drgnie. Różowa linia podcas transmisji jest, zmienia się podczas "pracy", ale lush wciąż bez ruchu.
Połączony jest TYLKO z lovense connect na Macu. Z resztą, gdy jest podłączony do Connect na komputerze to już nie łączy się z żadną inną aplikacją, więc nic też nie może sobie przeszkadzać :/
Na innym forum był ziomek co się orientował w Lushach, może do niego napisz i coś się uda ustalić więcej. Ale nie wiem czy można o nim tu pisać, bo szołapy ponoć mu dały bana na zawsze... :C

Jest jedna porada, która może nie mieć skutku - w teorii nie powinna mieć. Nie, dwie.
a) Pierwsza to zmiana lokalnego adresu IP (Twojego komputera, w sieci lokalnej)
b) Wgranie Lovense Extension bądź Lovense Browser, czasami "odświeża" to dane zabawek Lovense w Twojej sieci.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr lut 03, 2021 12:01 am

Jak zabawka się zepsuła samoczynnie to cuda mozna robić z tym. Zabawki lovense maja częste przyczyny rożnego rodzaju usterki.
Nie ma jak sprawdzić jak ktoś ma tylko jedną zabawkę lovense.

Mam znajomą ma dwie zabawki kupione allegro lush jest wszystko ok działa ale za to domi 2 juz nie działa na remote wcale tego nie widzi a na conect jest ok. To jest tak powalone że masakra z tymi zabawkami kupują z allegro lub sex-shop a to wszystko kupowane na stronie aliex,,,,,, cena podobno nie siega 100zł albo będzie chodziło albo nie ten co sprzedaje kupuje to za grosze i to ma wywalone na to co z tym będzie i kto będzie się męczyć z ustawieniami i czy to zadziała.
Mozna robić cuda ,ale jak jest uszkodzona od nowego już się nic nie zrobi.

Piracik
Posty: 11

Post autor: Piracik » śr lut 03, 2021 1:15 am

GORYL pisze:
śr lut 03, 2021 12:01 am
Jak zabawka się zepsuła samoczynnie to cuda mozna robić z tym. Zabawki lovense maja częste przyczyny rożnego rodzaju usterki.
Nie ma jak sprawdzić jak ktoś ma tylko jedną zabawkę lovense.

Mam znajomą ma dwie zabawki kupione allegro lush jest wszystko ok działa ale za to domi 2 juz nie działa na remote wcale tego nie widzi a na conect jest ok. To jest tak powalone że masakra z tymi zabawkami kupują z allegro lub sex-shop a to wszystko kupowane na stronie aliex,,,,,, cena podobno nie siega 100zł albo będzie chodziło albo nie ten co sprzedaje kupuje to za grosze i to ma wywalone na to co z tym będzie i kto będzie się męczyć z ustawieniami i czy to zadziała.
Mozna robić cuda ,ale jak jest uszkodzona od nowego już się nic nie zrobi.
Obrazek

dobradupcia
Posty: 12

Post autor: dobradupcia » śr lut 03, 2021 1:08 pm

Wgrywałam rozszerzenie, mam Lovense Browser i lipa, próbowałam na rożnych przeglądarkach z żadnym efektem :/ Masakrancja jak to mówi młodzież.

notesyre pisze:
wt lut 02, 2021 9:21 pm
dobradupcia pisze:
wt lut 02, 2021 12:26 pm
Update. Po resetowaniu wszystkiego, wibro na żetony ani drgnie. Różowa linia podcas transmisji jest, zmienia się podczas "pracy", ale lush wciąż bez ruchu.
Połączony jest TYLKO z lovense connect na Macu. Z resztą, gdy jest podłączony do Connect na komputerze to już nie łączy się z żadną inną aplikacją, więc nic też nie może sobie przeszkadzać :/
Na innym forum był ziomek co się orientował w Lushach, może do niego napisz i coś się uda ustalić więcej. Ale nie wiem czy można o nim tu pisać, bo szołapy ponoć mu dały bana na zawsze... :C

Jest jedna porada, która może nie mieć skutku - w teorii nie powinna mieć. Nie, dwie.
a) Pierwsza to zmiana lokalnego adresu IP (Twojego komputera, w sieci lokalnej)
b) Wgranie Lovense Extension bądź Lovense Browser, czasami "odświeża" to dane zabawek Lovense w Twojej sieci.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt lut 09, 2021 9:23 am

Problem został rozwiązany i to nie jest problem lush i urządzeń lovense. Resztę nie mogę wyjaśnić to sprawa prywatna Vanessa820.

dobradupcia
Posty: 12

Post autor: dobradupcia » wt lut 09, 2021 10:37 am

U mnie pomogło postawienie systemu na nowo 😂

ODPOWIEDZ