Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Goryl pomoc informatyczna

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Ognista_Ruda
Posty: 33

Goryl pomoc informatyczna

Post autor: Ognista_Ruda » ndz sty 03, 2021 2:39 am

slodkadzidzia pisze:
pn lis 25, 2019 6:07 pm
Hmmmm ... Długo się zastanawiałam czy się wtrącić ... Stwierdziłam że nie ma co bo raczej jestem ostatnia do tego typu sytuacji ..
Jednak po tym co przeczytałam , tym bardziej że znam tą sprawę , postanowiłam że wyrażę Swoją opinie :) i może uświadomię Panią Agneess że to jak się zachowała jest najzwyczajniej w świecie FRAJERSKIE :) Moja droga , znam tą historię , powiem więcej czytałam nawet wasze wiadomości :) w których zdeklarowałaś się że zapłacisz mu w żetonach :) których do dzisiaj nie widzi :)
GORYL - którego prosiłaś o pomoc wywiązał się z umowy , wykonał swoją pracę a mianowicie naprawił Ci wszystko z czym miałaś problem ... Z góry napisał ile chce od Ciebie pieniążków , mało tego dał Ci rabat :) to już w ogóle jest skecz :) a Ty i tak to olałaś :) potraktowałaś go tak jak sama byś na pewno nie chciała być potraktowana :) a życzę Ci tego z całego serca :) KARMA WRACA :) Ty zapewne nie zrobiłabyś nikomu prv na kredyt zaufania :) a wiesz dlaczego ? bo sama jesteś gołosłowna :) Ja robię różne rzeczy ... a wiesz dlaczego BO UFAM SOBIE :) to najważniejsze :) wierzę też w ludzi :) Czyli mam to czego za pewne Ty nie posiadasz :) .GORYL - To człowiek o DOBRYM SERCU ! - Moim skromnym zdaniem - AŻ ZA DOBRYM :) ALE CO JA BĘDĘ MU PRAWIĆ MORAŁY - SKORO SAMA NIE JESTEM LEPSZA :) Ale tak jak napisałam KARMA WRACA :) wiec wierzę że i do nas wróci w dobrej postaci :) Do Ciebie natomiast nie koniecznie :) ... Korzystałam z jego pomocy nie jednokrotnie - za każdym razem pomógł :) nigdy się nie zawiodłam :) Wiem i Ty też powinnaś to wiedzieć z autopsji ( jeżeli wiesz co to słowo oznacza ) że CZAS TO PIENIĄDZ :) :* Pisząc o nim że jest zachłanny ,chyba miałaś na myśli samą siebie :) coś na zasadzie ,,Sądze Ciebie według siebie ,, To Ty Moja Panno się nie wywiązałaś z umowy , więc jeśli ktoś tu jest zachłanny to nikt inny niż Ty :) i to o 120zł :)) ;) kurde :) Następnym razem idź do serwisu oddaj sprzęt do naprawy :) i powiedz że zapłacisz jak dostaniesz wypłatę :) :lol: Po prostu żałosne :) bo byś nie dostała sprzętu do rąk , jego błąd był taki że Ci zaufał :) ( wiara w ludzi ;) ) i najpierw jak nam wszystkim wykonał pracę ,stracił czas ... a potem oczekiwał na pieniążki ... z tą różnicą że My wszystkie zawsze się wywiązałyśmy z umowy :) Ja nawet z nawiązką :) Bo nie oszukujmy się moje 10 min tutaj to jego 3-4 godziny pracy :) Z niecierpliwością będę czekać na to co odpiszesz :) A TYMCZASEM POZDRAWIAM :) Uczciwa i Sumienna Panno :)
Showka pisze:
pn lis 25, 2019 2:22 pm
Cześć,
Z góry zaznaczam, że wypowiadam się tu jako osoba bezstronna. Mianowicie nieco słyszałam o tej sytuacji i osobiście uważam Agneess, że to Ty zachowałaś się bardzo nie w porządku, ponadto trzeba mieć jakikolwiek merytoryczny powód aby oskarżać kogoś o zachłanność. Z pewnością pamiętasz, jak P. vel GORYL miał dostęp do Twojego konta i sporej ilości żetonów. I gdyby szedł za ciosem osoby zachłannej i pazernej z pewnością by Ci tych środków nie przelał na konto, co więcej to Ty korzystałaś z jego pomocy bo za usługę płaci się z góry a Ty tego nie zrobiłaś. Przykro mi jest, gdy ktoś kto jest w porządku wobec drugiego człowieka zazwyczaj zostaje potraktowany jak gówno. Znam P. 2 lata i nigdy nie rościł ode mnie pieniędzy za pomoc, aczkolwiek jestem świadoma tego, że jeżeli ktoś poświęca swój czas na to aby zrobić mój sprzęt pod stream i zrobić za mnie to czego ja sama nie jestem w stanie to należy się za to rozliczyć. Gdy był złośliwy i chciał Ci zaszkodzić to zgłosił by sprawę tam gdzie trzeba i miałabyś problemy. Nie wiem czy jesteś świadoma, że poprzez czerpanie korzyści majątkowej i nie odprowadzanie podatku od tego narażasz państwo na straty. Tak na koniec, nie traktuj ludzi w taki sposób w jaki sama nie chciałabyś być traktowana. Pozdro
Sexy-Samanta pisze:
sob lut 01, 2020 8:12 pm
Z Gorylem znamy się dobrych ładnych lat, i nie mogę o nim żadnego złego słowa powiedzieć. Można na niego zawsze liczyć. A Paną Agness pozostawię bez komentarza :? :evil:
Liv_kaa pisze:
śr lut 05, 2020 2:37 pm
Szdzięczyć to już każdy powinien wiedzieć jak świadczy to o takiej osobie. Goryla znam już bardzo długo i pomagał mi nie raz, za co jestem bardzo wdzięczna i doskonale wie żkoda komentować, jeżeli ktoś nie wie że za pomoc chociażby WYPADA się odwe z mojej strony też zawsze może liczyć na pomoc. Jak widać niektórzy potrafią tylko wykorzystać czyjąś dobroć no cóż...szkoda słów
Ognista_Ruda pisze:
sob paź 17, 2020 9:06 pm
Polecam Goryla jako pomoc informatyczna:) Można na nim polegać w każdej sytuacji informatycznej zawsze staje na wysokości zadania:) I nigdy nie zawodzi:)Pozdrawiam i Polecam!:)
CzarnaRakieta pisze:
pn lut 17, 2020 3:41 pm
Ja tam na pana Goryla nic złego nie napiszę miły sympatyczny ot tyle w temacie :D
Rachele87 pisze:
wt wrz 08, 2020 1:16 pm
Pana GORYLA poznałam praktycznie przypadkiem szukając pomocy w sprawie niedziałającej zabawki hush. Znalazłam wpis na forum więc postanowiłam do niego napisać. Długo nie czekałam na odpowiedz od razu postanowił mi pomóc , gdzie jeszcze oddał mi żetony za napisane do niego wiadomości....to rzadkość na tym portalu. Chłopak okazał się bardzo pomocny i megaaaa cierpliwy w stosunku do mnie bo nie jestem mistrzem IT :D wręcz przeciwnie . Spędził ze mną prawie 8 godzin doszukując się błędów. Był bardzo dokładny, solidny,opanowany , wiele czynności powtarzał wielokrotnie z uwagi na to że każdy szczegół mógł mieć znaczenie. Po wielogodzinnych próbach w końcu dało się rozwiązać mój problem za co Mu bardzo serdecznie dziękuję. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to byłam w szoku że zażądał tak niskiej kwoty. Gdybym musiała iść z tym do serwisu to nie dość że najadłabym się wstydu to jeszcze byłabym odcięta od komputera na jakiś czas oraz musiałabym zapłacić z 4 razy więcej za usługę. Nie rozumiem podejścia tej Pani która zrobiła z siebie ofiarę losu tak oczerniając chłopaka . Ja go znam krótko ale wiem że w każdej sytuacji będę mogła liczyć na jego pomoc i nasza współpraca na pewno nie skończy się na jednym razie. Kobietki jak macie problem IT to tylko do GORYLA to jest super fachowiec. Gorąco polecam
ValeriaBoruc pisze:
czw lis 05, 2020 7:02 pm
Polecam GORYLA zawsze można na niego liczyć . Wystarczy napisać do niego na pw. Zawsze jak mam jakiś problem zawsze do niego napisze i zawsze pomoże:). Facet się zna na robocie i zawsze ogarnia problemy związane z kamera czy laptopem i do tego jest bardzo tanio , bo w serwisie trzeba zapłacić dwa razy więcej i czekać a tu od razu usterka jest naprawiona. 👍
Selena_Selena pisze:
pn gru 28, 2020 11:29 pm
Hej dziewczyny... czasami zastanawiacie się dlaczego nie macie zainteresowania na kamerkach? Powodów można upatrywać w niewystarczających ustawieniach komputera lub kamerki. Obraz nie jest zbyt wyraźny lub rozmyty? To wszystko ma znaczenie. Sama się o tym przekonałam. Jest ktoś,kto może temu zaradzić. Ustawi wam wszystko jak należy, przy okazji doradzi jak się prezentować ,aby mieć lepsze efekty swojej pracy. Serdecznie polecam jego usługi zna się chłopak na rzeczy :) Jest szybki i profesjonalny.Serdecznie polecam Goryla :)
SlodkaRubi1 pisze:
sob sty 02, 2021 6:57 pm
Witam dziewczyny. Jesli macie problem z nadawaniem lub jakikolwiek problem liformatyczny polecam jest świetny naprawde badzo pomocny
Tyle w temacie pomocy Goryla. Wiecej informacji w Dział techniczny

wyrafinowana99
Posty: 2

Post autor: wyrafinowana99 » czw sty 07, 2021 3:41 pm

Z całego serduszka polecam Goryla, pomaga jak potrafi, poświęca mase swojego czasu mimo, że ma zupełnie inne, własne problemy. Można mu w 100% zaufać i nie ma się czego bać. :)

Podofilia
Posty: 60

Post autor: Podofilia » pt sty 08, 2021 9:51 pm

https://forum.showup.tv/viewtopic.php?f=16&t=592&p=2310&hilit=Agneess#p2310

Nie polecam GORYLa.
Pisze jak potłuczony.
Mimo, że ktoś pokazał mu jak robić obrazki w postach, dalej tego nie stosuje.
Gdyby chciał pomagać naprawdę, pisałby wszystko publicznie, by każdy miał dostęp do rozwiązania [!]

Ale widzę zrobił z tego biznes, podczas gdy jest wiele osób, które pomagają bez żądania czegokolwiek.
Do tego jak widzę niektóre porady np. 16 GB RAM by posiadać do transmitowania to mam wrażenie, że tylko naciąga na zakup, by była dla niego jakaś prowizja z tego.

MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Post autor: MOKRA_MISIA22 » sob sty 09, 2021 6:13 pm

Ja jestem zadowolona z pomocy Goryla ,jeśli komuś coś nie pasi to niech idzie do kogoś innego ,zawsze jest wybór .Z przyjemnością polecam jego usługi .😊

Squirt_Girl91
Posty: 11

Post autor: Squirt_Girl91 » sob sty 09, 2021 7:06 pm

Ja również polecam Goryla. A z postem powyżej się nie zgadzam :/ Nieraz dostawałam od Goryla pomoc bezinteresownie. Dzięki Niemu moje zarobki na su poprawiły się mocno. Pomógł mi w ustawieniu nowego laptopa, doradził jaki Internet będzie dla mnie najlepszy, i to tylko wyszło na korzyść. Wiadomo, że zawsze znajdzie się jakaś "czarna owca", której coś się nie spodoba.

August_Taylor
Posty: 1

Post autor: August_Taylor » sob sty 09, 2021 8:38 pm

Ja nie wiem w czym Ty pedofilia widzisz problem?? Jesli my dziewczyny jestesmy zadwolone :) GORYL jesli mam problem z komputerem czy kamerka zawsze pomoze zrobi szybko i za takie grosze . Przeciez on nam nawet nie pisze ile mamy zaplacic tylko same dobrowonie mu dajemy za prace te smieszne zet .W serwisie dosc ze czekac by trzeba bylo dlugo to jeszcze zaplacic o wielke wiecej . Jesli my zarabiamy tutaj taka kase:) to kazda dziewczyna jest sie w stanie odwdzięczyć i wynagrodzic za poswiecony czas i za taka prace :)

LENA18
Posty: 1

Post autor: LENA18 » pn sty 18, 2021 3:25 am

Polecam Pana GORYLA ! Chłopak zna się na tym co robi, poświęcił bardzo dużo czasu na to aby usprawnić działanie mojego komputera i pomógł z ustawieniem kamery. Na koniec porozmawiał ze mną i wyjaśnił mi co z czego wynika. Pan GORYL zawsze odpisuje i jest chętny do pomocy. Zupełnie bezinteresownie udzielił mi fachowej pomocy informatycznej, za co bardzo dziękuję ;)
Ostatnio zmieniony ndz cze 19, 2022 4:18 am przez LENA18, łącznie zmieniany 1 raz.

Landrynka88
Posty: 11

Post autor: Landrynka88 » pn sty 18, 2021 7:18 pm

Fajny Goryl , polecam ..... ale niestety są ludziska , którzy ( które) nie doceniaja pomocy i niech im tym samym wynagrodzone będzie !!! Goryl buziak od Landrynki muuuua

x_Jeny_x
Posty: 6

Post autor: x_Jeny_x » wt sty 19, 2021 5:43 pm

Polecam tego Pana .Dostepny od reki Perfekcyjne robi swoja robote .Zna sie na rzeczy .

nikol26
Posty: 3

Post autor: nikol26 » śr sty 20, 2021 12:00 am

dzięki temu człowiekowi bardzo mi pomogli, bardzo mu dziękuję

ODPOWIEDZ