Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Goryl pomoc informatyczna

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
MOBILELURKER
Posty: 20

Re: Goryl pomoc informatyczna

Post autor: MOBILELURKER » pn lut 08, 2021 10:35 pm

naszadka pisze:
pn lut 08, 2021 3:51 pm
Nie da się tego napisać, 2,5 h ciągłego wchodzenia w ustawienia i sprawdzania krok po kroku co nie gra. Też byłam taka "mądra" i chciałam to sama robić. U mnie problem wynikał ze złej wersji przeglądarki, była zawalona pamięć i pokopane uaktualnienia - a u Ciebie może być inna przyczyna. Inne ustawienia dobiera się pod parametry laptopa, co ci to da? Nie ma złotego środka na wszystkie problemy techniczne.
Owszem jest. Wierzysz w brednie GORYLa o indywidualności problemów.
Goryl to osoba, która trzepie się jak ryba. Dlatego to wszystko trwa. Nie ma w tym konkretów. Widać to po tym jak on na forum opisuje problemy i rozwiązania.
Ale spokojnie - lepszy rydz niż nic. Biedactwa z Was :C Nadawanie jest takie trudne...

O wiele większej grupie osób pomógłby opisując kroki tutaj, ale nie. Dajecie się mu podpuszczać.
@naszadka Jak mogłaś mieć, cytuję "U mnie problem wynikał ze złej wersji przeglądarki, była zawalona pamięć i pokopane uaktualnienia", jak system na nowo stawiałaś?
slodkadzidzia pisze:
pn lut 08, 2021 3:09 pm
Boże ... wiedza kosztuje .... dlaczego ktokolwiek miałby publicznie udzielać takich informacji , skoro za to płaci ... najlepiej isc na łatwizne i wysępić rozwiązanie problemu :) ALE NIESTETY WSZYSTKO KOSZTUJE ... U CIEBIE TEZ KAZDY MUSI ZAPŁACIĆ ZEBY COŚ ZOBACZYĆ :)
@slodkadzidzia Ty się kleju nawąchałaś? Piszesz jak GORYL :D te formatowanie, ach, te minuty poświęcone na to, by inni lepiej zrozumieli co nabazgrałaś.

Skoro on oddaje żetony to chyba za darmo robi? Niejedna osoba podkreśla, że "za darmo pomaga"...

Powiem Wam dlaczego - ściąga do Was prywatne kontakty i potem je wykorzystuje. Dlaczego miałby nie pisać rozwiązań na forum? Żeby być w stanie mieć prywatne kontakty do Was...
Wchodzi wam zdalnie do komputera - i wy mu zawierzacie.
Zobaczycie, że się na nim przejedziecie, goryl to bomba z opóźnieniem czasowym.

Było tyle ludzi co wam pomagało za darmo, którzy pomagali dziewczynom kompletnie bez wchodzenia im na kompa.

Nie wypowiem się w ogóle jakie transmitujące się tu wypowiadają, ale znam naprawdę wiele z was... jak dla mnie wasze pochwały są mega podejrzane. Kto wie, może goryl sam sobie zdalnie je wypisuje? :p

naszadka
Posty: 4

Post autor: naszadka » wt lut 09, 2021 11:50 am

MOBILELURKER pisze:
pn lut 08, 2021 10:35 pm
naszadka pisze:
pn lut 08, 2021 3:51 pm
Nie da się tego napisać, 2,5 h ciągłego wchodzenia w ustawienia i sprawdzania krok po kroku co nie gra. Też byłam taka "mądra" i chciałam to sama robić. U mnie problem wynikał ze złej wersji przeglądarki, była zawalona pamięć i pokopane uaktualnienia - a u Ciebie może być inna przyczyna. Inne ustawienia dobiera się pod parametry laptopa, co ci to da? Nie ma złotego środka na wszystkie problemy techniczne.
Owszem jest. Wierzysz w brednie GORYLa o indywidualności problemów.
Goryl to osoba, która trzepie się jak ryba. Dlatego to wszystko trwa. Nie ma w tym konkretów. Widać to po tym jak on na forum opisuje problemy i rozwiązania.
Ale spokojnie - lepszy rydz niż nic. Biedactwa z Was :C Nadawanie jest takie trudne...

O wiele większej grupie osób pomógłby opisując kroki tutaj, ale nie. Dajecie się mu podpuszczać.
@naszadka Jak mogłaś mieć, cytuję "U mnie problem wynikał ze złej wersji przeglądarki, była zawalona pamięć i pokopane uaktualnienia", jak system na nowo stawiałaś?

slodkadzidzia pisze:
pn lut 08, 2021 3:09 pm
Boże ... wiedza kosztuje .... dlaczego ktokolwiek miałby publicznie udzielać takich informacji , skoro za to płaci ... najlepiej isc na łatwizne i wysępić rozwiązanie problemu :) ALE NIESTETY WSZYSTKO KOSZTUJE ... U CIEBIE TEZ KAZDY MUSI ZAPŁACIĆ ZEBY COŚ ZOBACZYĆ :)
@slodkadzidzia Ty się kleju nawąchałaś? Piszesz jak GORYL :D te formatowanie, ach, te minuty poświęcone na to, by inni lepiej zrozumieli co nabazgrałaś.

Skoro on oddaje żetony to chyba za darmo robi? Niejedna osoba podkreśla, że "za darmo pomaga"...

Powiem Wam dlaczego - ściąga do Was prywatne kontakty i potem je wykorzystuje. Dlaczego miałby nie pisać rozwiązań na forum? Żeby być w stanie mieć prywatne kontakty do Was...
Wchodzi wam zdalnie do komputera - i wy mu zawierzacie.
Zobaczycie, że się na nim przejedziecie, goryl to bomba z opóźnieniem czasowym.

Było tyle ludzi co wam pomagało za darmo, którzy pomagali dziewczynom kompletnie bez wchodzenia im na kompa.

Nie wypowiem się w ogóle jakie transmitujące się tu wypowiadają, ale znam naprawdę wiele z was... jak dla mnie wasze pochwały są mega podejrzane. Kto wie, może goryl sam sobie zdalnie je wypisuje? :p
Widzę, masz jakiś wielki problem to tego człowieka, ale to już nie moja sprawa. Ani ja Cię nie przekonam do swojego zdania (zresztą po co miałabym to robić) ani Ty mnie. Reasumując, dyskusje uważam za zamkniętą. A Ty Goryl w ogóle się tym nie przejmuj, zobacz ile osób Ci dziękuje, i Ja również.

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » wt lut 09, 2021 8:18 pm

Nie ! wącham kleju :) nie muszę :) może Ty ? :)
Skoro On jest taki zły .... skoro wyłudza dane ... i same złe rzeczy to o co Ci chodzi ... idz do dyplomowanego informatyka i płać Mu.... ups no tak , przecież Ty chcesz uzyskać pomocy za darmo :) To świeć dupą tutaj też za darmo ... i wszystko w zyciu rób na freee !!! XD
Ja mu nie płacę żetonami ... i nie umiałabym człowieka wykorzystać i Mu za to nie zapłacić :) nie należę do takich pasożytów i pijawek :) A JAK CHCESZ TO ZAPRASZAM DO MNIE NA OGOLNY , PODYSKUTUJEMY :) NAWET CI USTAWIĘ PRV ZA FREEEE :)

sinfuldevill_21
Posty: 4

Post autor: sinfuldevill_21 » pt lut 26, 2021 9:11 pm

Wiecie co ja się zgłosiłam do goryla i jak naprawde potrzebowałam pomocy to on jako jedyny mi pomógł gdy miałam naprawdę problem z camerką itp nawet do godzin rannym bo odezwałam się bardzo poźno w nocy, byłam zdziwiona,że poświęcił mi tyle czasu tak naprawdę nic za to nie chcąc , nie znam innej osoby która by mi pomogła w tym problemie. Wiec wielki szacun.

Zuzanna__30
Posty: 26

Post autor: Zuzanna__30 » wt mar 02, 2021 6:10 am

Ja miałam duży problem z moimi transmisjami od dłuższego czasu. Nawet informatycy byli bezradni i nie wiedzieli co mają z tym zrobić. Skontaktowałam się z Gorylem i rozwiązał problem w dwie godziny. Mogę go z czystym sumieniem polecić każdej transmitującej. Chłopak bardzo pomocny, uczynny i naprawdę zna się na rzeczy.

OrionaNhebula
Posty: 1

Post autor: OrionaNhebula » wt kwie 13, 2021 9:29 pm

Goryl - bez wątpienia można na niego liczyć. Bez wątpienia i obaw :) podejrzewanie go o złe zamiary jest conajmniej zabawawne xD a pomaga transmitującym, bo widać, że chce i lubi pomagać. Zatem dziewczyny i chłopaki jeśli macie jakieś problemy techniczne ( szołapowe i nie tylko ) piszcie do niego śmiało :)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » ndz cze 06, 2021 10:05 am

No początek dziękuję za wasze opinie te dobre i te złe.
Niestety muszę was opuścić chyba na dobre a raczej narazie to na okres wakacji.
Powodem decyzji jest bardzo słaby stan moich rodziców są to seniorzy prawie 80l i nie dam rady poświęcić tyle czasu dla was co mogłem. Pozdrawiam Goryl

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr lis 03, 2021 8:00 pm

Dużo się zmieniło ale wróciłem po 4 miesiącach na razie wiem jedno nie poświecę się temu na 100% bo doszło mi dużo obowiązków z wiązanych z rodzicami domem itd.

Ale jeśli mogę to pomogę w problemach informatycznych jak dawniej.

Liczyłem na to ze ktoś mnie zastąpi z tego czy tam tego forum ale tak się nie stało

Przepraszam też za to że w tym okresie od czerwca do października nie pomogłem żadnej osobie bo nie mogłem tego zrobić nie to że nie chciałem nie mogłem znaleźć czasu na to . pozdrawiam Goryl

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » ndz gru 26, 2021 12:51 pm

Nie wiem czy wrócę tu jeszcze bo 22grudnia umarł mój tata 79l na covida i choroby istniejące i ledwo odratowali mamę która tylko mi została. Przeszłem covid jako jedyny bez problemów tylko okres opieki nad rodzicami w domu wycieczył mój organizm do zera. Muszę odespać parę dni bo lekarz pogotowia powiedział że wyglądam gorzej jak tata. Walczyłem z chorobą, chodziłem dzień noc przy rodzicach bez snu bo choroba potrafiła w każdej chwili wrócić obniżyć saturacje. Trudno jest opisać to wszystko było trudne bo virus odcina tlen brak powietrza człowiek nie je nie wstaje nie ma sił na nic jest jak ważywo. Jak ktoś się nie szczepił trudno to przeszedł rodzice i ja byliśmy szczepieni a choroba była bardzo trudna zabrała wszystkie siły. Nie wiem czy wrócę tu jeszcze czy będę mógł zająć się wami i problemami z su. Narazie muszę opiekować się mamą bo to jest trudny okres dla nas. Święta powiny być radosne a okazały się tragedia i trauma zostanie po tym jeszcze długo. Kto stracił bliskich wie co to znaczy.
Idę na odpoczynek bo mam najważniejsze zadanie w życiu opiekować się mamą.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt sty 14, 2022 9:05 pm

Sytuacja moja jest trudna i nie mogę planować czy znajdę akurat czas. Ale za coś muszę mieć na karmę leczenie kotów to są podrzutki przez lata nazbierało ich się 12 mają nowy dom i są chowane w dobrych warunkach.

Po śmierci taty zwaliło się bardzo dużo opłat i jest mi dużo trudniej to opłacać. Rozważałem oddać nawet koty do schroniska bo było ciężko ale nie mam serca dużo osób pisze bym wrócił do pomocy do pomagania ale to nie jest takie łatwe i proste ale muszę wrócić.
Koty mają co jeść każda sytuacja jest trudna i trzeba się w tym odnaleźć ja nie mam pojęcia co będzie dalej na pewno ich nie oddam poszukam pomocy w urzędach miasta.
Ktoś pytał czy przyjmuję żetony na goryla dawniej nie przyjmowałem o dawałem z prywatnych wiadomości ale sytuacja mnie zmusiła do tego by rozważyć te formę płatności. Jak ktoś się chce pomóc może to zrobić wysyłając żeton na mój profil użytkownika Goryl. Tylko proszę mnie nie oceniać to nie jest łatwe prosić o pomoc. Zawsze dawałem sobie z tym wszystkim radę ale kotów nie oddam one nie są niczego winę.
To że choroba zabrała tatę i trzeba żyć dalej postaram się pomóc informatycznie na ile czas mi pozwoli bo jeszcze opiekuje się mama.

ODPOWIEDZ