Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Goryl pomoc informatyczna

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Re: Goryl pomoc informatyczna

Post autor: GORYL » czw lut 03, 2022 10:07 am

Nie ma mnie do marca.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw mar 10, 2022 11:42 pm

Niestety zdarzył się nieszczęśliwy wypadek.
Nie macie co liczyć na mnie więcej w okresie do końca kwietnia nie ma szans na pomoce komu kolwiek wszelkie swoje komunikatory i kontakty zawieszam do 6 tyg mnie nie będzie.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt maja 06, 2022 10:01 am

Odpisuje tu bo pytacie i piszecie wiadomości prywatne co się dzieje i kiedy chce odejść .
To jest więcej niż pewne że odchodzę koniec czerwca.Stan zdrowia mamy wymaga cało dobowej opieki.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr maja 18, 2022 3:50 pm

Ostatni miesiąc do lipca jestem od jutra mama wyjeżdża do szpitala na turnus rehabiltacyjny 3tyg.
Ostatni miesiąc macie okazję korzystać z mojej pomocy.
W lipcu odchodzę z pomocy informatycznych nie wracam tu zamykam pewien etap życia niech ktoś młodszy to robi.
Ja przez lata showup.tv i nie tylko poznałem setki ludzi większości kobiet transmituje do dziś. Ja wiem że trudno będzie się roztać ale jak pisałem zamykam ten etap życia.
Opieka nad zdrowiem mamy jest dla mnie ważniejsza.
Po śmierci taty została mi mama i to jest osoba wymagająca cało dobowej opieki. A do dps mamy nie odam dałem radę z dwoma udarami z covid to teraz nie mogę się podać. Mam bardzo dobry kontakt z dziewczynami do dziś większość tego nie rozumie że na takie pomoce trzeba mieć czas a tak się nie da pogodzić opieki i pomocy. Wybór był prosty bo rodziców się ma jednych. Do lipca jestem potem poświęcę czas na opiekę i rehabiltacje mamy.
Ostatnio zmieniony śr sty 11, 2023 1:18 pm przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

sinfuldevill_21
Posty: 4

Post autor: sinfuldevill_21 » wt maja 31, 2022 1:41 am

Z czystym sumieniem można polecić Goryla, zna się na rzeczy i jest dobrym informatykiem.:) wiele razy pomógł mi kiedy miałam problem. Bardzo polecam;)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw cze 16, 2022 12:11 am

Dziękuję bardzo za rekomendacje ale jak już pisałem wcześniej odchodzę w lipcu może puźniej tego nie wiem. To zależy od stanu zdrowia mamy obecnie prowadzę z nią itesywne domowe rechabiltacje by wróciła do sprawności podstawowej. Nie mogę nic wykluczyć nic planować. Jeśli mam czas pomogę tak jak było z twojim przypadku udało się to ogarnąć. Pozdrawiam Goryl

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr sty 11, 2023 12:26 pm

Jestem do maja 2023r i kończę tu pomoce informatyczne.

Tak to było kiedyś teraz ja ustalam dzień godzinne to z osoba co zgłasza się o pomoc. Jak komuś nie pasuje to nie mój problem trzeba naprawić .
Proszę brać pod uwagę dwie kwestie ,nie jestem pracownikiem shoup,tv nie musze pomagać bo mnie ktoś zwolni zmusi itd.
Druga bardzo ważna kwestia mój wolny czas jest bardzo ograniczony liczy się mama nie jakiś problem portalu czy osób na nim zarabiających mogę pomóc jak mam czas to robię umawiane osoby .
Bez przymuszania ja to wybrałem bardzo trudną drogę życia i nie musze się tłumaczyć ale napisze parę zdań.
Każdy z nas ma rodzica ja mam tylko mamę i przychodzi taki czas że trzeba poświęcić się opiece i zająć się rodzicami wieku 79 i każdy zrobił by to samo co ja i wybrał by to samo rodzica ja wybrałem mamę jak jakiś portal stawiać na pierwszym planie.
Mogę pomóc i pomogę ale jak już pisałem po umówieniu każda kobieta z problemem informatycznym po ustaleniu dnia godziny jak to już robię od stycznia może liczyć na moją pomoc.
Jestem do maja proszę to brać pod uwagę że już mój czas na su jest krótki.

.

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » śr sty 11, 2023 5:12 pm

Super człowiek o wielkim sercu...Też mi pomógł,miał dużo cierpliwości...Wszystko działa tak jak powinno być.

nikol26
Posty: 3

Post autor: nikol26 » pn sty 30, 2023 11:01 pm

dziękuję bardzo Gorile, jest dobrym człowiekiem i zawsze pomoże, a także miał rację w tym, co napisał, więc bądź uprzejmy i pełen szacunku)

doladowanee
Posty: 1

Post autor: doladowanee » wt sty 31, 2023 1:30 am

Goryl możesz być u nas moderatorem

ODPOWIEDZ