Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

ZABLOKOWANE WIADOMOSCI

Opisz zauważone problemy techniczne.
Katrin30
Posty: 2

ZABLOKOWANE WIADOMOSCI

Post autor: Katrin30 » pn gru 28, 2020 12:17 pm

dlaczego blokuje sie tutaj wiadomosi ani ja nie mogę pisac ani inna osoba do mnie zawsze się trzymam regulaminu a od 2 dni zablokowany dostep

Piracik
Posty: 11

Post autor: Piracik » pn gru 28, 2020 4:01 pm

W jakiś sposób musiał zostać złamany regulamin - ale mogło to być tak, że ktoś Tobie próbował podać kontakt i Tobie się też oberwało (tak się zdarza).
Pisz przeprosiny na bok@showup.tv

sallsa69
Posty: 3

Post autor: sallsa69 » pn gru 28, 2020 5:28 pm

Mam zablokowane konto jeśli chodzi o wiadomości już chyba 2dni,da radę to w końcu odblokować?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt gru 29, 2020 3:44 am

Tak jeśli nie pisałaś kontaktu a osoba prowadząca konwersacje to zrobiła możesz zostać odblokowana. Narazie konto oczekuje do sprawdzenia czatu przez administratora.

sallsa69
Posty: 3

Post autor: sallsa69 » wt gru 29, 2020 4:54 pm

Zlamalemm regułamin z tego co jest w opisie, to już nie bd miał wgl dostępu do wiadomości?

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » wt gru 29, 2020 5:45 pm

Zależy jak go złamałeś, za jakieś drobne przewinienia jest tylko parę dni bana, za większe jest permanentny. Jeśli wiesz co zrobiłeś, to możesz napisać maila do SU i przeprosić i obiecać poprawę, może ktoś się zlituje i cię odblokuje, a jeśli nie zlaeży ci na koncie to załóż nowe i przelej sobie żetony i tyle.

sallsa69
Posty: 3

Post autor: sallsa69 » wt gru 29, 2020 7:07 pm

Wysłałem jednej link do mojego fb, nie wiedzialem ze to zakazane...

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr gru 30, 2020 1:26 am

sallsa69 pisze:
wt gru 29, 2020 7:07 pm
Wysłałem jednej link do mojego fb, nie wiedzialem ze to zakazane...
To już wszystko jest jasne program dał blokadę za to na 7dni. Tylko nie wiem czy jak minie okres blokady będziesz miał możliwość pisania prywatnych wiadomości.

Co do nie wiedziałam na samym dole strony jest regulamin i tam jest napisane żadnych informacji kontaktowych itd.

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » śr gru 30, 2020 12:26 pm

Pierdolenie znawców XD

Każda osoba zbanowana ma zablokowane PW i to nigdy nie znika... Dopóki nie napisze z przeprosinami to nie odblokują.
Musi to być pierwsze przewinienie związane z wiadomościami prywatnymi. Wyrazić skruchę - bez tego nie odblokują.

Szybciej jest jednak założyć nowe konto, po WYCZYSZCZENIU ciasteczek z showupa, bo inaczej blokada zostanie przeniesiona na nowe konto.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr gru 30, 2020 9:10 pm

xXCzarneKociskoXx pisze:
śr gru 30, 2020 12:26 pm
Pierdolenie znawców XD

Każda osoba zbanowana ma zablokowane PW i to nigdy nie znika... Dopóki nie napisze z przeprosinami to nie odblokują.
Musi to być pierwsze przewinienie związane z wiadomościami prywatnymi. Wyrazić skruchę - bez tego nie odblokują.

Szybciej jest jednak założyć nowe konto, po WYCZYSZCZENIU ciasteczek z showupa, bo inaczej blokada zostanie przeniesiona na nowe konto.
Forma blokady zależy czy jest to osoba trasmitujaca zarabiająca dla portalu. Czy osoba oglądająca nie wnosząca nic na poczet portalu.
Jeśli zrobiła to poraz pierwszy blokada jest od 3dni do 7dni jeśli jednak osoba nagmimie łamie regulamin w takim wypadku blokada będzie dłusza lub stała.
I założenie nowego konta nic nie da bo blokada przypisana jest po IP użytkownika komputera.

Odpis regulaminu punk14

Wiadomości prywatne są w sposób automatyczny kontrolowane przez serwis i w przypadku naruszenia regulaminu, treść wiadomości, która jest naruszeniem regulaminu jest blokowana.

ODPOWIEDZ