Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

ZABLOKOWANE WIADOMOSCI

Opisz zauważone problemy techniczne.
Awatar użytkownika
abebe
Posty: 6

Re: ZABLOKOWANE WIADOMOSCI

Post autor: abebe » pn sty 18, 2021 8:30 am

Witam

Bardzo proszę o odblokowanie skrzynki odbiorczej i nadawczej Na Moim profilu: https://showup.tv/abebe

Nie wysyłałem nikomu spamu ani innych danych kontaktowych.

Kod: Zaznacz cały

bok@showup.tv
POZDRAWIAM

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » pn sty 18, 2021 6:57 pm

abebe pisze:
pn sty 18, 2021 8:30 am
Witam

Bardzo proszę o odblokowanie skrzynki odbiorczej i nadawczej Na Moim profilu: https://showup.tv/abebe

Nie wysyłałem nikomu spamu ani innych danych kontaktowych.

Kod: Zaznacz cały

bok@showup.tv
POZDRAWIAM
I po co ty to tu umieszczasz? Nikt z moderacji nie weźmie takiej prośby z forum pod uwagę.
W drugiej wiadomości w tym wątku masz wprost napisane, że powinieneś napisać maila na adres bok@showup.tv zamiast tego robisz wiadomość na forum...

justynak90
Posty: 4

Post autor: justynak90 » śr sty 20, 2021 6:27 pm

Dzień dobry możecie odblokować mi konto o nazwie justtnatt2 bardzo dziękuję i przepraszam potrzebuje tamte konto

justynak90
Posty: 4

Post autor: justynak90 » śr sty 20, 2021 6:30 pm

Justynatt2 proszę mnie odblokować jak najszybciej dziękuję i do usłyszenia pozdrawiam serdecznie czekam na odblokowanie

justynak90
Posty: 4

Post autor: justynak90 » czw sty 21, 2021 4:31 pm

Możecie wkoncu odblokować konto przepraszam i więcej się nie powtórzy proszę o wyrozumiałość i czekam aż odblokuje cię to już 3 dni

lolek95_lolek95
Posty: 55

Post autor: lolek95_lolek95 » sob sty 23, 2021 10:01 am

Pisz na bok@showup.tv, tu admini nie zaglądają.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob sty 23, 2021 1:38 pm

Blokada jest za kolejny raz podawanie kontaktu to program nałożył blokadę. Ona nie ma co pisać tam czy tu bo to nie jest pierwszy raz. Musi poczekać okres blokady może być dłuższy bo jest to kolejny raz.

lolek95_lolek95
Posty: 55

Post autor: lolek95_lolek95 » pn sty 25, 2021 12:24 pm

GORYL pisze:
sob sty 23, 2021 1:38 pm
Blokada jest za kolejny raz podawanie kontaktu to program nałożył blokadę. Ona nie ma co pisać tam czy tu bo to nie jest pierwszy raz. Musi poczekać okres blokady może być dłuższy bo jest to kolejny raz.
Mi bardziej chodziło o to, że pisanie coś w stylu "odblokujcie mnie" na forum nic nie da.

Za co blokada to już jej brożka ;)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn sty 25, 2021 2:29 pm

Blokada showup.tv czy Ban to jest to samo.

ODPOWIEDZ