Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Proszę bardzo o pomoc - nie mogę prowadzić transmisji

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Ariovist
Posty: 1

Proszę bardzo o pomoc - nie mogę prowadzić transmisji

Post autor: Ariovist » ndz gru 20, 2020 9:47 am

Witam,

bardzo proszę o pomoc nie mogę prowadzić transmisji ponieważ wyskakuje błąd że muszę wyłączyć addblokera i firewall.

Po sprawdzeniu okazało się że nie mam adblokera, odistalowany został system anty wirusowy, zapora wyłączona problem dalej jest

co w takim wypadku? proszę bardzo o pomoc (system windows 10 64 bit)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz gru 20, 2020 4:10 pm

Ustaw zgodę witryn mała czarna kłódka przy wpisaniu adresu klikasz ustawienia witryn tam ustaw na zezwól kamerę i mikrofon i odśwież.
Przejdź na life transmisji obok gwiazdki jest mała czarna kam zarządzaj i tam zmień kamerę na dokładana jako domyślną

Możesz też wejść na menedżer urządzeń aparaty wyłącz prawym myszy kam z laptopa przestaw na su na ustawieniach na dokładaną kamerę i sprawdź czy odpala się poprawnie kamera.
Przejdź zakładka ustawienia hd wygaś ptaszka na automatycznie przestaw na średnia lub dobra.



Lub może a nie musi być blokada routera ,to jeśli masz na routerze nalepkę serwisowa z hasłem itd. to szukaj przycisku reset lub często jest to miejsce ukryte przycisk do ukucia reset .

Po wciśnięciu reset router ustawi się samoczynnie na ustawienia fabryczne zresetuje ustawienia dodatkowe hasła itd i konfiguracje przez ciebie dokładane lub nie

Nawet z ilustracja co zrobić tylko nie incognito odpalać się z przeglądarki google chrome.

https://forum.showup.tv/viewtopic.php?f=32&t=6085 temat dotyczy MacBook ale windows ma podobnie i powinno pomoc.

Jak nie poradzisz sobie z tym to pisz do mnie profil użytkownika Goryl żetony oddaje z prywatnych wiadomości.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz gru 20, 2020 4:14 pm

Ariovist pisze:
ndz gru 20, 2020 9:47 am
Witam,

bardzo proszę o pomoc nie mogę prowadzić transmisji ponieważ wyskakuje błąd że muszę wyłączyć addblokera i firewall.

Po sprawdzeniu okazało się że nie mam adblokera, odistalowany został system anty wirusowy, zapora wyłączona problem dalej jest

co w takim wypadku? proszę bardzo o pomoc (system windows 10 64 bit)
AdBlock plus chrome należy wyłączyć na stronie showup.tv nie usuwać.
A co do antywirus czy zapora nie robi problemu tak samo jak firewall.

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » pn gru 21, 2020 2:41 am

GORYL pisze:
ndz gru 20, 2020 4:14 pm
AdBlock plus chrome należy wyłączyć na stronie showup.tv nie usuwać.
A co do antywirus czy zapora nie robi problemu tak samo jak firewall.
Czemu nie robisz filmów ze swoimi poradami?
Albo gifów na wstawienie na forum.
Ktoś już Ci sugerował wstawianie obrazków z jednej porządnej instrukcji, a nie każdemu robisz facerolla nie do zrozumienia XD

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn gru 21, 2020 6:14 am

xXCzarneKociskoXx pisze:
pn gru 21, 2020 2:41 am
GORYL pisze:
ndz gru 20, 2020 4:14 pm
AdBlock plus chrome należy wyłączyć na stronie showup.tv nie usuwać.
A co do antywirus czy zapora nie robi problemu tak samo jak firewall.
Czemu nie robisz filmów ze swoimi poradami?
Albo gifów na wstawienie na forum.
Ktoś już Ci sugerował wstawianie obrazków z jednej porządnej instrukcji, a nie każdemu robisz facerolla nie do zrozumienia XD
Bo mi tego nie wstawia chętnie bym zrobił bez problemu takie coś ale mi nie wstawia takich ilustracji . robię wstaw obrazek i z hostingu link i nie wstaw czemu nie wiem.

Obrazek

Tu możesz napisać co jak bo może ja źle cos robię że tego nie wstawia.

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » pn gru 21, 2020 11:43 am

GORYL pisze:
pn gru 21, 2020 6:14 am
xXCzarneKociskoXx pisze:
pn gru 21, 2020 2:41 am
GORYL pisze:
ndz gru 20, 2020 4:14 pm
AdBlock plus chrome należy wyłączyć na stronie showup.tv nie usuwać.
A co do antywirus czy zapora nie robi problemu tak samo jak firewall.
Czemu nie robisz filmów ze swoimi poradami?
Albo gifów na wstawienie na forum.
Ktoś już Ci sugerował wstawianie obrazków z jednej porządnej instrukcji, a nie każdemu robisz facerolla nie do zrozumienia XD
Bo mi tego nie wstawia chętnie bym zrobił bez problemu takie coś ale mi nie wstawia takich ilustracji . robię wstaw obrazek i z hostingu link i nie wstaw czemu nie wiem.

Obrazek

Tu możesz napisać co jak bo może ja źle cos robię że tego nie wstawia.
Wejdź na Imgur, przeciągnij do środka swój obrazek, ODCZEKAJ! Potem kliknij PPM -> kopiuj adres obrazka.
Powinien wyglądać tak:

Kod: Zaznacz cały

https://i.imgur.com/JAKIEŚZNAKI.xxx
- gdzie xxx to Twoje rozszerzenie, JPG, PNG, GIF, a nawet może być mp4.
Jak nie odczekasz to będzie "blob" w adresie i nie będzie działać link.
Zawartość kodu wstawiasz pod

Obrazek

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » pn gru 21, 2020 11:54 am

MP4 nie działa na tym forum
Obrazek

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn gru 21, 2020 9:03 pm

Dziękuje bardzo xXCzarneKociskoXx za pomoc. Jak to wiele razy pisz człowiek uczy się całe życie.

Teraz jpg obrazek już mi się udaje zrobić teraz żeby dać wideo i gift jak to zrobić.
Wiem że to tłumaczenie moje komuś wygląda słabo bo jak ktoś się nie zna na informatyce lub tego nie widzi to mozna tłumaczyć i tak to nic nie daje.

To dobry pomysł by takiego starego 🤣barana nauczyć jak to ilustrować i w formie jpg i gift i video.

W sprawach stron forum nie czuje się mocny tak jak w sprawach komputerowych sprzętowych informatycznych z wiązanych z systemem operacyjnym i po części z siecią internet.

ODPOWIEDZ