Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

NIEBEZPIECZNI NA SU

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
berryblack
Posty: 10

NIEBEZPIECZNI NA SU

Post autor: berryblack » pn lis 16, 2020 1:26 am

Uważam, że jest to bardzo potrzeby temat. Jest wielu szantażystów, którzy robią print screeny, wyzywają, wypisują chore rzeczy lub wydzwaniają w środku nocy (jeśli np. znajdą cię na insta czy skype, ewentualnie lovense). Oczywiście jest też masa oszustów, ale Ci zazwyczaj nie są aż tak szkodliwi.

Zacznę od pierwszego, który często wraca pod różnymi nazwami
wojtek syska , wojtek.syska3
- "
"Moja propozycja to 1800 zl za cale 4 zabawy" pisze tak , zazwyczaj, że interesuje go dominacja (Ja dominuję, on ulega). Proponuje duże kwoty, wymyśla, pisze co by chciał, co może mieć itp. Znajduje dziewczyny gdzie się da, ma print screeny (albo tak uważa). Wydzwania np. z rana lub w środku nocy tam gdzie was znajdzie. Na su obserwuje. Pisze praktycznie zawsze jak zobaczy , że się pojawię i zawsze bardzo podobnie. Poznacie go po tekstach w stylu : mój układ, nie masz odwagi się pokazać, nie masz odwagi to i tamto.... włącz się pierw, pokaż się na próbę itp - typowe. Nie wysyła oczywiście nigdy kasy, zarzeka się że to zrobił :) Jak piszecie mu - nie dotrzymujesz umowy więc na nic nie licz- zaczyna się : wyzywanie, szantażowanie np. mam twoje screeny , założę profil i będę pisał o tobie negatywne rzeczy bla bla bla.
Ja jestem zawsze wyczulona na takie rzeczy i zgłaszam oraz blokuję takie osoby.

Sareczka
Posty: 39

Post autor: Sareczka » pn lis 16, 2020 6:23 am

U mnie za takie teksty od razu Ban , z takimi ludzmi sie nie dyskutuje. Tez tak miałam. Tyle że moment i wyczulam sprawe. Jak kros ma ochote to ci rzuci tego zeta bez dyskusji z toba lub wpadnie na priv. Bez targowania.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pn lis 16, 2020 8:38 am

Takie bajki to są już dawno że np ma firmę i w chuj kasy i może dać bajońskie sumy. Ban to nic nie da bo automatycznie zrobi nowe konto. Lepszym rozwiązaniem jest wygaś czat. To tak nie odrazu się połapie że nie widać jego wypocin.

berryblack
Posty: 10

Post autor: berryblack » pn lis 16, 2020 1:05 pm

Ja też od razu daję bana, niektóre osoby tak bardzo nie mają życia, że wracają za chwilę z nowym kontem i szukają mnie dosłownie wszędzie (niektórzy nawet na ulicach Warszawy, sprawdzone info :D ) Śmieszne te typki są, ale mogą być też niebezpieczni więc lepiej się nazwazjem ostrzegać i stworzyć tu listę oszustów nr 1 :D

asf89
Posty: 233

Post autor: asf89 » pn lis 16, 2020 8:01 pm

Polecałbym wszystkim którzy trafili na takie przypadki robić zrzuty konwersacji z takimi niezrównoważonymi ludźmi, raz że możecie to potem wysyłać do administracji żeby spróbowali taką osobę bardziej permanentnie zbanować na serwisie, a dwa w razie nieprzyjemności na żywo, będziecie mieli z czym pójść na policje.

atomicgirl
Posty: 23

Post autor: atomicgirl » pt cze 25, 2021 3:28 pm

jak sie wygasza czat na su?

SlodkaAgusia
Posty: 2

Post autor: SlodkaAgusia » pt cze 25, 2021 10:49 pm

Atomic tam gdzie banujesz jest zablokuj czat... I jest spokój

Sexowna30
Posty: 6

Post autor: Sexowna30 » wt sty 09, 2024 12:44 pm

do mnie wczoraj pisal frajer ;D wojtek syska3 uwzajcie na niego hah typ za free chcialby pokazy obiecujac zlote gory ;) oczywiscie partner czujniejszy niz ja i odrazu wylapal ze to jakis frajer ;) pozdrawiamy was

ODPOWIEDZ