Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z Lushem.

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
dobradupcia
Posty: 12

Problem z Lushem.

Post autor: dobradupcia » pt paź 30, 2020 9:23 pm

Wiem, że temat wałkowany wiele razy, ale dalej jest problem.
Mam Lovense Browser, rozszerzenie lovense do chrome (na Mac), apke Lovense connect i Remote na IP.
Showup teoretycznie widzi lusha, ale nie ma reakcji na żety. Stąd moje pytanie. Co powinno być połączone z czym, żeby to działało jak trzeba? Próbowałam już chyba wszystkich kombinacji..,

Podofilia
Posty: 60

Post autor: Podofilia » pt paź 30, 2020 10:55 pm

dobradupcia pisze:
pt paź 30, 2020 9:23 pm
Wiem, że temat wałkowany wiele razy, ale dalej jest problem.
Mam Lovense Browser, rozszerzenie lovense do chrome (na Mac), apke Lovense connect i Remote na IP.
Showup teoretycznie widzi lusha, ale nie ma reakcji na żety. Stąd moje pytanie. Co powinno być połączone z czym, żeby to działało jak trzeba? Próbowałam już chyba wszystkich kombinacji..,
Kup sobie adapter do Lusha

dobradupcia
Posty: 12

Post autor: dobradupcia » sob paź 31, 2020 7:48 am

Podofilia pisze:
pt paź 30, 2020 10:55 pm
dobradupcia pisze:
pt paź 30, 2020 9:23 pm
Wiem, że temat wałkowany wiele razy, ale dalej jest problem.
Mam Lovense Browser, rozszerzenie lovense do chrome (na Mac), apke Lovense connect i Remote na IP.
Showup teoretycznie widzi lusha, ale nie ma reakcji na żety. Stąd moje pytanie. Co powinno być połączone z czym, żeby to działało jak trzeba? Próbowałam już chyba wszystkich kombinacji..,
Kup sobie adapter do Lusha
Adapter jest dedykowany komputerom PC. Poza tym kiedyś działało już na moim sprzęcie, tylko zapomniałam działającej konfiguracji 😅

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » sob paź 31, 2020 11:51 am

W MacBook nie jest łatwe to zrobić trzeba pobrać
Lovense browser dla MacBook i sparować tel kodem QR sprawdz czy nie jesteś zalogowana w lovense remonte bo aplikacje że sobą razem nie zawsze pracują.
Sprawdz dokładnie WiFi jaka sieć czy są te same nazwy. Sprawdź w obu urządzeniach połączenie i sparowanie bloutota. Może też padła zabawka ale jak się tego nie widzi to trudno stwierdzić.

dobradupcia
Posty: 12

Post autor: dobradupcia » sob paź 31, 2020 12:03 pm

GORYL pisze:
sob paź 31, 2020 11:51 am
W MacBook nie jest łatwe to zrobić trzeba pobrać
Lovense browser dla MacBook i sparować tel kodem QR sprawdz czy nie jesteś zalogowana w lovense remonte bo aplikacje że sobą razem nie zawsze pracują.
Sprawdz dokładnie WiFi jaka sieć czy są te same nazwy. Sprawdź w obu urządzeniach połączenie i sparowanie bloutota. Może też padła zabawka ale jak się tego nie widzi to trudno stwierdzić.
Lovense Browser jest, Bluetooth na Macu jest połączony z Lushem. Wifi jest to samo :)
Na transmisji lush jest widoczny, różowy pasek się rusza podczas rzucania napiwków, ale sam Lush ani drgnie. Wibruje tylko w momencie łączenia się go z aplikacją Lovense Connect na Macu.
Czyli co powinnam mieć włączone? Sam Lovense Browser, a apki Lovense Connect na Macu i IP wyłączone? Plus remote jest zbędny?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » sob paź 31, 2020 6:24 pm

Lovense remonte zalogowana lecz bez możliwości sterowania zabawka przez kogoś. No zdaża się to często że zabawka ma pasek i nie wibruje wystarcza zrestartować tel i router i laptopa i zabawka działa poprawnie. Lovense zabawki mają czasem zawieszenia same od siebie. Też są osoby co jeśli mają lovense remonte aktywne symulacje jeśli ktoś może sterować zdalnie po akceptacji to już większości przypadków na su paska nie będzie i zabawka nie chodzi. To też zależy jaki model zabawki lovense. Ruznie mamy nieraz wiele zabawek inaczej jest z lush 1czy 2 a zupełnie inaczej domi 1,2 hush czy nora.
Jeśli przy długim naciśnięciu na włącznik zabawka się zrestartuje i za wibruje to zabawka powina wibrować też z paskiem su. Wybierz jedna aplikacje np lovense connect a drugą lovense remonte wyloguj i zobacz co będzie się działo.

dobradupcia
Posty: 12

Post autor: dobradupcia » pt sty 15, 2021 9:10 pm

Resetowałam już wszystko co się da. Mam dokładnie lusha 2. Wylogowywałam się już na różne sposoby. Odpalam Lovense Connect na laptopie, łączy się przez Bluetooth z lushem, w rozszerzeniu w przeglądarce widać zabawkę i jest połączone, ale reakcji brak...

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » sob sty 16, 2021 3:25 am

Napisz mi pw profil Goryl żetony odaje z prywatnych wiadomości. Może zrobimy to razem coś robisz źle lub jest inny problem.

ODPOWIEDZ