Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Twoje konto zostało zbanowane... a żetony?

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
xNati_
Posty: 3

Twoje konto zostało zbanowane... a żetony?

Post autor: xNati_ » sob paź 17, 2020 5:58 pm

Cześć, bardzo proszę o pomoc... Mianowicie posiadam na Showup dwa konta, raz transmituje na jednym raz na drugim. Na jednym z nich trzymam żetony, na tzw czarną godzinę, nie chciałam ich dotychczas wypłacać i była to kwota trochę większa niż kilka tysięcy złotych. Do sedna. W piątek w nocy miałam priv z Panem, który bardzo chciał mnie namówić na spotkanie, powiedziałam mu, że spotkanie ze mną nie jest możliwe i przez kilka lat transmitowania nie zgodziłam się na żadne, mimo wielu naprawdę lukratywnych propozycji. Jestem uczciwa wobec portalu i nie podaje nawet żadnego kontaktu do siebie nikomu - ani instagrama, ani fb, też nic takiego nie posiadam. Pan w takim razie poprosił mnie abym powiedzała mu gdzie można znaleźć takie laski - napisałam, że na erodate, roksie, wiec zaintersował się i poprosił abym na priv wybrała mu jakąś fajną prostytutke z jego okolicy, z którą mógłby sie umówić w weekend, napisałam, że ok, podałam mu link na transmisji prywatnej, napisałam, że według mnie ta dziewczyna jest ładna no i ma również dobre opinie, potem nadal mnie próbował namówic na spotkanie, odmawiałam za każdym razem, jako że miałam na godz 9 do pracy i zostało mi kilka godzin snu, pożegnalam się i dopiero o godz 15 próbowałam się zalogować na konto... Niestety bezskutecznie - wyrzuca mnie do Google.pl i pokazuje mi sie komunikat ,,Twoje konto zostało zbanowane". Oczywiście napisałam o godz.15:29 z mojego innego maila do bok@showup.tv niestety jeszcze nie dostałam odpowiedzi. Czy ktoś z Was miał może podobną sytuacje? Czy którejś z transmitujących zablokowano już konto i odzyskała je? Czy jest szansa, że otrzymam moje żetony, które trzymałam na tym teraz zbanowanym koncie na Showup? Bardzo proszę Was o odpowiedź. Żaluję że wczesniej nie wypłaciłam tych żetonów... Pozdrawiam Was i proszę o odpowiedzi.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob paź 17, 2020 10:26 pm

Jeśli żeton jest zarobiony na portalu uczciwie i sposób zgodny z regulaminem to po upływie 365dni żeton wróci z automatu na konto gdzie jest blokada.

Pisz na bok@showup.tv (tutaj admini nie zaglądają tam oni udzielą ci odpowiedzi.

xNati_
Posty: 3

Post autor: xNati_ » pn paź 19, 2020 12:41 am

Dziękuję GORYL za odpowiedź, ale to jest pewne, że na 365 dni mi strzelą bana? :( przecież na dobrą sprawę nic takiego nie zrobiłam, sami reklamują tak jakby roksę w opisie swojej strony, a ja tam nie podawałam linka do swojego konta tylko do lasek, które według mnie były interesujące, bo gościu się chciał z jakąś tam umówić... echhh

DeeBay
Posty: 15

Post autor: DeeBay » pn paź 19, 2020 12:50 am

GORYL pisze:
sob paź 17, 2020 10:26 pm
po upływie 365dni żeton wróci z automatu na konto gdzie jest blokada.
Czemu od razu straszysz, że ban na rok? I żetony "nie wracają z automatu", bo nawet tego konta nie opuszczają. Jedynie gdyby pochodziły z oszustw - a tutaj jasno kobieta pisze, że uczciwie zarabia.
A nawet jak ma coś za uszami, to dobrze o tym wie...

xkirax
Posty: 13

Post autor: xkirax » pn paź 19, 2020 8:31 am

Jak rozbanuja konto to odrazu dostaniesz zetony)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn paź 19, 2020 12:43 pm

Czemu od razu straszysz, że ban na rok? I żetony "nie wracają z automatu", bo nawet tego konta nie opuszczają. Jedynie gdyby pochodziły z oszustw - a tutaj jasno kobieta pisze, że uczciwie zarabia.
A nawet jak ma coś za uszami, to dobrze o tym wie.

Nie strasze nikogo co ty piszesz ? DeeBay

Tego ona nie podała na ile jest ban,zazwyczaj takie przypadki są banowane na 365dni.

Nawet jeśli krócej ma blokadę konta to i tak powinna dostać żetony po upływie czasu bana jak piszesz że uczciwie zarobione to czym się przejmować.

Administrator portalu nie może przejmować żetonu po odbyciu blokady jeśli są zarobione uczciwie
Po upływie blokady konta wracają środki zarobione uczciwie na portalu.

Jeśli administrator na podstawie sporządzonej dokumentacji stwierdzi że zarobione środki pochodzą z np ustawianych licytacji ,z obiegu żetonu na większą skalę to nie zwróci tego.

Na zakładce historia trasferferów żetonu użytkownik otrzyma stosowne wyjaśnienie od administratora portalu po ściągniętej blokadzie konta użytkownika.

To administrator portalu, decyduje jaka blokadę konta nakłada.
za dane kontaktowe dawniej było od 3 do 7 dni a jak to jest teraz nie wiem.

Jeśli osoba z priv podawała kontakt tak samo powinna otrzymać blokadę i raczej tak się dzieje na 365dni.
Administracja ma pod kontrolą privy są monitorowane możesz pisać odwołać się od decyzji Moderatora lub w tym przypadku blokadę nałożono z automatu.

Portal jest monitorowany czat ogolny jak i priv y sa pod scisłą kontrola specjalnego
programu do wyłapywania wszelkich takich akcji jak podawanie kontaktu przez czat lub prywatne wiadomości.

Napisz do nich na bok@showup.tv o sprawdzenie priv z dnia kiedy nałożono blokadę może uda się sprawę wyjaśnić blokadę nałożono na ciebie z automatu a to zależy jak jest ustawiony programu u nich na takie coś.

xNati_
Posty: 3

Post autor: xNati_ » pn paź 19, 2020 9:47 pm

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc :) napisałam oczywiście w piątek do nich, niestety do tej pory nie dostałam odpowiedzi, ale wiadomo mają trochę czasu na to, także poczekam. Dam znać jak się sprawa rozwiązała, może to komuś w przyszłości pomoże.

goldie
Posty: 1

Post autor: goldie » czw paź 22, 2020 4:07 am

nie strasz jej ty przygłupi gorylu

1. napisz na kontakt, ale koniecznie z maila z którego założyłaś konto
2. wyraź skruchę, i że to pierwszy i ostatni raz
3. wyczyść ciastka z http
4. ciesz sie z z konta i żetonów które masz już z powrotem
5. nie dziękuj nikomu
6. jeb goryla maczetami
7. powtarzaj punkt 5 i 6 regularnie

Kind Regards

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw paź 22, 2020 11:01 am

Dziecko chyba ci dzisiejsze słoneczko zaszkodziło.

ODPOWIEDZ