Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Transmisje się zawieszają, nie zgrywa się obraz z dźwiękiem

Opisz zauważone problemy techniczne.
eliot84
Posty: 5

Re: Transmisje się zawieszają, nie zgrywa się obraz z dźwiękiem

Post autor: eliot84 » sob lis 14, 2020 7:05 pm

Oczywiście że wina leży tylko i wyłącznie po stronie SU ale odpukać od wczoraj jest dobrze i oby tak dalej. Nie mogę tu dodać linka z testu stabilności a wy tego nawet nie rozumiecie ale wpiszcie w CMD z poziomu administratora komendę:ping -n 1000 showup.tv i enter i przez 15 minut sobie badajcie PING. Ostatnio na SU gubiło się 30% pakietów. Wy o tym pojęcie nie macie bo wy tego nie rozumiecie ale normalnie na inne strony i tak ma być to net nie może gubić więcej jak 0,5% pakietów a na SU gubił 30%. Czy wy to rozumiecie co to znaczy to znaczy tyle że na 1000 sekund przez 300 sekund nie macie połączenia z SU tak jakbyście w ogóle nie mieli internetu ale widzę że od wczoraj działa dobrze i nie gubi pakietów co zaraz widać po działaniu SU, oby tak dalej. Nie chcę zapeszać bo to zbyt szybko ale może coś do nich dotarło bo połączenie jest stabilne a pakiety nie są gubione co zaraz się przekłada na dobre działanie strony.

_miszcz_u
Posty: 4

Post autor: _miszcz_u » sob lis 14, 2020 8:15 pm

nie zgodzę się, że od wczoraj jest ok, bo ciągle jest lipa. sprawdzone i przetestowane na kilku transmisjach w tym na godzinnej. a dziś dalej jak było tak jest.
aż korci, żeby zaproponować pokaz przez Skype ale przecież wtedy SU wyłapie.
i dalej nie widzę żeby moderator się wypowiedział, choć dziś przypadkowo miałem okazję widzieć, że jest i żyje... ale zaczepiony miał w poważaniu
wniosek z tego jeden, wywalić żetony i sobie odpuścić SU

eliot84
Posty: 5

Post autor: eliot84 » sob lis 14, 2020 9:03 pm

Ja jestem bardzo krytyczny w stosunku do SU i nie raz w niewybrednych słowach do nich pisałem, ale nie mogę się zgodzić, u mnie od wczoraj rano SU działa dobrze, a teraz nawet byłem na paru transmisjach i AUDIO równo z VIDEO i nie zrywa połączenia. Ja to widzę po badaniu stabilności łącza. Mówię ci że od wczoraj SU do teraz działa dobrze, więc serio, a ja się na tym znam, tym razem może wina być u ciebie albo jednym działa innym nie no ale mi SU działa od 24 godzin dobrze.

asf89
Posty: 233

Post autor: asf89 » ndz lis 15, 2020 1:35 am

Z tego co ja ostatnio zaobserwowałem to bywa, że wszystko jest ok przez kilka godzin a potem się rypie przez kilka godzin, więc może po prostu mieliście ostatnio farta jak wchodziliście i trafialiście na te "dobre momenty" kiedy działało ok, ale osobiście codziennie widzę jak serwis się sypie, szczególnie w godzinach wieczornych.

eliot84
Posty: 5

Post autor: eliot84 » ndz lis 15, 2020 9:07 pm

W zasadzie ASF... ma rację, wczoraj było dobrze, dzisiaj po południu słabo a teraz znowu wieczorem po 21-00 widzę że jest lepiej, ale mi i tak się wydaje że chyba coś do nich powolutku powolutku zaczyna docierać i widzę światełko w tunelu. Choć tak jak mówicie jesteśmy dopiero na początku drogi i jest jeszcze wiele, wiele do zrobienia.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pn lis 16, 2020 1:28 am

No opuźnia trochę mniej niech robią coś z tą synchronizacją i stabilnością bo zrobić obraz kosztem podniesienia uploadu przesyłania to nie tendy droga. Większość ludzi nie posiada jeszcze światłowodu i dobrych łącz internetowych.

_miszcz_u
Posty: 4

Post autor: _miszcz_u » wt lis 17, 2020 7:35 pm

ch...ja działają, nic nie robią w tym temacie i tyle. w zasadzie to czas wywalić żetony co są na koncie i pomyśleć o zrobieniu im konkurencji. dziewczyny narzekają, że jest monopol. więc fuck u su będzie bsu soon. a jak już będzie to raczej dla nich za późno jak dziewczyny uciekną

eliot84
Posty: 5

Post autor: eliot84 » wt lis 17, 2020 8:32 pm

Miszczu ale nie zrobisz im konkurencji bo nie masz takich umiejętności, też o tym myślałem ale to nie jest takie proste i łatwe. Jest trochę lepiej, oczywiście to nie wystarczy i to kropla w morzu potrzeb ale jak sobie pomyślę że jeszcze kilka dni temu na 1000 sekund przez 300 sekund czyli przez 5 minut w ogóle nie było połączenia to mam dreszcze.

_miszcz_u
Posty: 4

Post autor: _miszcz_u » śr lis 18, 2020 8:34 pm

widzisz, trzeba myśleć szerzej trochę... umiejętności nie mam jeśli chodzi o sprawy techniczne. ale mam trochę oleju w głowie, parę groszy i trochę znajomości. i przede wszystkim potrafię liczyć. więc jak mi dziewczyny mówią, że tu jest monopol... i narzekają, a do tego sporo oglądających narzeka, to trzeba stworzyć takie warunki gdzie wszyscy będą happy. i może nie od razu Rzym zbudowano ale sieci zostały rzucone więc przy dobrych wiatrach po Nowym Roku będzie bettershowuptv.com
a na marginesie, wczoraj to już była taka porażka, że sam nie wiem czy mi robią na złość przez moje pisanie czy co ale przed wejściem na transmisję specjalnie sprawdziłem jakość połączenia (jak zazwyczaj zresztą) i hulało jak tralala a na ogólnym i priv była masakra, że nic tylko nożem się pociąć.
kości zostały rzucone a admin i tak ma wywalone

5950X
Posty: 1

Post autor: 5950X » śr lis 18, 2020 10:30 pm

_miszcz_u pisze:
śr lis 18, 2020 8:34 pm
widzisz, trzeba myśleć szerzej trochę... umiejętności nie mam jeśli chodzi o sprawy techniczne. ale mam trochę oleju w głowie, parę groszy i trochę znajomości. i przede wszystkim potrafię liczyć. więc jak mi dziewczyny mówią, że tu jest monopol... i narzekają, a do tego sporo oglądających narzeka, to trzeba stworzyć takie warunki gdzie wszyscy będą happy. i może nie od razu Rzym zbudowano ale sieci zostały rzucone więc przy dobrych wiatrach po Nowym Roku będzie bettershowuptv.com
a na marginesie, wczoraj to już była taka porażka, że sam nie wiem czy mi robią na złość przez moje pisanie czy co ale przed wejściem na transmisję specjalnie sprawdziłem jakość połączenia (jak zazwyczaj zresztą) i hulało jak tralala a na ogólnym i priv była masakra, że nic tylko nożem się pociąć.
kości zostały rzucone a admin i tak ma wywalone
Powodzenia

ODPOWIEDZ