Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Transmisje się zawieszają, nie zgrywa się obraz z dźwiękiem

Opisz zauważone problemy techniczne.
coyot
Posty: 8

Re: Transmisje się zawieszają, nie zgrywa się obraz z dźwiękiem

Post autor: coyot » czw paź 15, 2020 9:38 pm

Zrobią w końcu coś z tym dźwiękiem i obrazem?? U mnie przesunięcie obrazu z dźwiękiem to ok 4-6s... wkurwiające to strasznie jest.. jeszcze wiosną tego roku tego nie było.. Co sie stalo/dzieje??

skarbona
Posty: 3

Post autor: skarbona » ndz paź 18, 2020 6:06 pm

naprawdę tego nie da się oglądać... aż nie chce sie kupować żetonów skoro co każde 10 sekund musze odświeżać transmisje...

Greg22
Posty: 2

Post autor: Greg22 » śr lis 04, 2020 11:11 am

Na transmisji jaki na priv dźwięk leci normalnie a po 2-3 minutach obraz jest z 5 sekund do opóźniony w stosunku do dźwięku.
Mam internet 300Mb/s po kablu i bardzo mocny pc, to musi być coś z serwerem su.

tomeczekxxx
Posty: 6

Post autor: tomeczekxxx » śr lis 04, 2020 1:32 pm

tez mam to samo internet zmienilem na lepszy wszystko na kablu,komputer tez mam dobry i dziwne ze jeszcze nie tak dawno wszystko dzialalo

historyk_93
Posty: 2

Post autor: historyk_93 » sob lis 07, 2020 5:24 pm

bo laski mają teraz kamerki hd i serwery su nie ogarniają tego

eliot84
Posty: 5

Post autor: eliot84 » wt lis 10, 2020 12:21 am

Usunęli mojego posta. Ten portal technicznie leży i kwiczy i wina jest tylko po ich stronie, macie rację to co się dzieje ostatnio to plucie ludziom w twarz, na każdej transmisji rozjeżdża się AUDIO a na co drugiej jak piszecie piksele i zrywa transmisję ale jak ma być inaczej jak tylko do nich internet traci 30% pakietów, ludzie na to SU jest gubionych 30% czyli na 1000 jest 300 pakietów zgubionych. I mi gubi pakiety tam i tylko tam i to z ich winy tak to wygląda. https://zapodaj.net/21c1df726b4be.png.html

MlodyGniewny2000
Posty: 6

Post autor: MlodyGniewny2000 » śr lis 11, 2020 11:13 am

Czytam te wasze wypociny na temat WiFi czy 2,4 czy 5 GHz i mam chęć pociąć się kablem od WiFi... Na prawdę? Mam identyczne problemy i TUTAJ WAS ZASKOCZĘ - korzystam z kabla ethernetowego dobrej jakości, a nie poprzez WiFi i co w takim przypadku mam przestawić 2,4 na 5 może? Ludzie... Inne serwisy z kamerkami czy nawet głupi youtube działają wyśmienicie nawet w jakości 4K! Więc nie jest to absolutnie wina internetu ani sprzętu.

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » śr lis 11, 2020 2:52 pm

To showup ma cos zle teraz a nie že diewciny mája kamerky takie i takie ja mám 4K kamerke juž dlugo ale jeste nigdy tak nezacinalo SU jako teraz :) tez im pisalam emaila nech cos z tým zrobiom ale oni zawse to samo odepiszom :) i mája v dupe :)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt lis 13, 2020 8:40 am

MlodyGniewny2000 pisze:
śr lis 11, 2020 11:13 am
Czytam te wasze wypociny na temat WiFi czy 2,4 czy 5 GHz i mam chęć pociąć się kablem od WiFi... Na prawdę? Mam identyczne problemy i TUTAJ WAS ZASKOCZĘ - korzystam z kabla ethernetowego dobrej jakości, a nie poprzez WiFi i co w takim przypadku mam przestawić 2,4 na 5 może? Ludzie... Inne serwisy z kamerkami czy nawet głupi youtube działają wyśmienicie nawet w jakości 4K! Więc nie jest to absolutnie wina internetu ani sprzętu.
Obraz nie ma synchronizacji z dźwiękiem o rzeczywistym czasie ping się wytrąca i to jest problem su.
Ale zacinanie zrywanie obrazu to problem z stabilnością i może być mocny internet jak i słaby tu nie ma odczytu ruwno miernego.
Tak a jaki to sped test internetu masz że masz taki problem?
Takie problemy mogą składać się z nie odpowiedniego antywirusa co gorsza nie jednego a paru. Mogą być też spowodowane np wirusem typu troyan itd. Bez wglądu na to nie mogę Ci pomóc. Miałem przypadki że światłowód a był problem z showup bo nawalone starych programów antywirusa, starych gier, słaba pamięć słabe parametry sprzętowe. Sam internet to nie jest wszystko. Wymieniłeś YouTube itd no oni mają dziesięć razy mocniejszy serwer su poprawiając jakość obrazu podniosło wymagania z przesyłania do dawnego minimum 3,0mbs przesyłania to teraz jest to 20mbs lub więcej. Co większości jest to spowodowane że obraz i głos nie idą równo. Wytrąca się ping bo maszyna serwera jest przeciążona znacznie więcej niż powinna. To jest problem bo większość ludzi nie posiada jeszcze światłowodu o czym showup.tv nie pomyślał.
Ostatnio zmieniony pt lis 13, 2020 6:56 pm przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

_miszcz_u
Posty: 4

Post autor: _miszcz_u » pt lis 13, 2020 6:46 pm

Widzę, że każdy tu ma taki sam problem.... I wiem od wielu dziewczyn, że zgłaszały. I nawet ja zgłosiłem. Pytanie ilu oglądających to zrobiło i czy w ogóle SU coś z tym zrobi...? Bo póki dziewczyny są i oglądających nie brakuje to kasa się będzie zgadzać więc po jakiego inwestować. Problem jest tylko i wyłącznie po stronie SU. I nawet nie widzę, żeby tu jakiś admin się wypowiedział. Ostatnio opóźnienia dochodzą nawet do 20 sekund. Żenada. Tylko dużo ludzi ma tu ten problem i nikt nic nie mówi a poza tym dużo tych co wchodzi na 3 min za 100 nawet nie odczuje...
No nic to SU ogarnij się bo więcej zadowolonych użytkowników to jednak może się bardziej opłacać...

ODPOWIEDZ