Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak zwrotu za nieodbytą transmisję - powód?

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
iareczekk
Posty: 1

Brak zwrotu za nieodbytą transmisję - powód?

Post autor: iareczekk » śr wrz 23, 2020 11:28 pm

Niedawno byłem na transmisji u użytkownika RainbowUnicorn666, transmisja nie odbyła się z powodu problemów z internetem RainbowUnicorn666. Po upływie czasu chcąc aby dziewczyna powtórzyła transmisję, uprzednio zwracając mi żetony odmówiła mi zarzucając oszustwo z mojej strony. Zaproponowała ponowną transmisję za 35 zetonów, przelewając mi tez taką ilość, jednak tym razem juz bez udziału mojej kamery. Dowiedziałem się o tym od niej dopiero jak już wszedłem na drugą transmisje tą za 35 zetonów i zażądałem jej zakończenia i oddania 100 zetonów. Dziewczyna opuściła transmisję, 35 zetonów zwróciło mi "z automatu" ale reszty już oddać mi nie chciała. Zgłosiłem to w okienku pierwszej transmisji prywatnej którego nie zamknąłem, liczac ze dogadam się z dziewczyną. Niestety zamiast tego znowu usłyszałem ze jestem oszustem, ze zmarnowałem jej 15 minut po czym zostałem wyśmiany że próbuje odzyskać tak niewielką ilość zetonów. Chciałbym dowiedzieć się dlaczego te żetony nie zostały zwrócone, zdarzenie miało miejsce wczoraj.

lolek95_lolek95
Posty: 55

Post autor: lolek95_lolek95 » czw wrz 24, 2020 9:04 am

Witam,

Zgłosiłeś pierwszą prywatną przez formularz to SU ma do 30 dni na odpowiedź (zazwyczaj jest po kilku dniach).
Problem leży też po stronie SU i ich ustawień serwera (stąd te ciągłe problemy od kilku miesięcy - brak synchro dźwięku i obrazu itp., które pewnie sam zauważyłeś) - zobacz sobie wątki na forum na ten temat.
Wszelkie pytania pisz na bok@showup.tv lub na dole strony przez formularz zgłoszeniowy (tutaj nikt z adminów Ci nie odpowie).

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ