Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Ban, na jak długo?

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
onetab
Posty: 4

Ban, na jak długo?

Post autor: onetab » sob sie 22, 2020 1:23 pm

Dostałem bana, nie wiem perm? czy na jakiś okres, po zalogowaniu wyrzuca mnie na google, może ktoś z administracji, bądź moderacji odpowiedzieć na pw?
ban jest na inny e-mail wszystko opisałem w formularzu kontaktowym

Eksodus
Posty: 16

Post autor: Eksodus » sob sie 22, 2020 1:36 pm

Temat przerabiany już multum razy - nikt z administracji Ci tutaj nie odpowie (na PW tym bardziej). Jeśli chcesz uzyskać jakiekolwiek info, to zgłaszasz sprawę przez formularz kontaktowy na dole strony (https://showup.tv/site/contact) lub pisząc maila na bok@showup.tv.

onetab
Posty: 4

Post autor: onetab » sob sie 22, 2020 1:45 pm

Tak zrobiłem, i odpowiedzi nie otrzymałem.
Wydaje tutaj pieniądze, nie małe, po czym w nagrodę otrzymuje bana, pewnie zasłużyłem ale wypadało by wprowadzić na su taką opcje która pokazywała by po zalogowaniu na jaki okres otrzymało się bana i za co to nie było by zbędnych pytań i marnowania czasu na odpowiadanie i wypisywanie do moderacji obie strony były by zadowolone, to nie jest nic trudnego ....

Eksodus
Posty: 16

Post autor: Eksodus » sob sie 22, 2020 1:57 pm

W regulaminie jest zapis, który mówi że:

XVII POSTANOWIENIA KOŃCOWE
...
5. ...Reklamacje powinny być składane w formie elektronicznej na adres e-mail: bok@showup.tv Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 30 dni od dnia ich otrzymania...

Oczywiście jest to termin ostateczny, zwykle trzeba poczekać kilka dni na odpowiedź więc nie pozostaje Ci nic innego jak tylko uzbroić się w cierpliwość (zwłaszcza, że zaczął się weekend).

onetab
Posty: 4

Post autor: onetab » sob sie 22, 2020 2:29 pm

Wydaje mi się, albo mnie nie rozumiesz ja nie chce składać reklamacji, bana mogę mieć nawet pernamentnego, może wkońcu się przebudzę i przestane wydawać pieniądze na pierdoły tylko jeżeli takiego bana mam to chciałbym o tym wiedzieć i mieć możliwość usunięcia zdjęć z profilu albo całkowicie profil

Eksodus
Posty: 16

Post autor: Eksodus » sob sie 22, 2020 2:40 pm

Ja rozumiem, chciałem Ci tylko pokazać jak wygląda komunikacja z administracją SU. Tutaj nikt z nich na żaden post nie odpowie i jedyne co nam pozostaje to zdać się na łaskę i dobry humor osoby z bok ale tak jak pisałem - jest weekend i do poniedziałku raczej nie ma co liczyć na jakąkolwiek odpowiedź.

Życzę powodzenia

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn sie 24, 2020 11:43 am

onetab pisze:
sob sie 22, 2020 2:29 pm
bana mam to chciałbym o tym wiedzieć i mieć możliwość usunięcia zdjęć z profilu albo całkowicie profil


Zablokowane konto nie podlega już żadnej ingerencji zmian kasowania opisu , zdjęć,przerzucenia żetonu itd.
Konto jest zablokowane, dla właściciela lub osób trzecich blokada jest nakładana okresowo lub na stale permanentnie zależy co zrobiła dana osoba jaki punkt regulaminu złamała i na podstawie tego jest blokada.

Po okresie blokady , konto jak i zawartość zostaną zwrócone jednak musi być to żeton zarobiony uczciwie i w legalny sposób zgodny z regulaminem to tylko taka forma jest zwracana.

Portal nie zwraca, żetonu jeśli żeton pochodzi z oszustw przekrętów itd .

ODPOWIEDZ