Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Program partnerski

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
seksowna_kotka95
Posty: 38

Program partnerski

Post autor: seksowna_kotka95 » pn maja 18, 2020 10:42 pm

Hej. Jeden z moich znajomych chciał założyć konto za pomocą mojego linku do programu partnerskiego. Link przekierowuje na stronę główną Showup.tv, zamiast na stronę rejestracji. Czy ktoś z Was również ma taki problem? Próbowałam również założyć konto za pomocą innych linków dziewczyn i również jest ta sama sytuacja...

Z góry dziękuję za pomoc,
pozdrawiam :*

asf89
Posty: 232

Post autor: asf89 » pn maja 18, 2020 10:51 pm

Wydaje mi się, że to po prostu tak działa, jak przejdzie do rejestracji i założy konto to go zlinkuje do ciebie.
U siebie w karcie od programu partnerskiego będziesz widzieć czy ilość poleconych użytkowników się zwiększyła, w najgorszym przypadku może później założyć jeszcze jedno konto jak nie przejdzie.

seksowna_kotka95
Posty: 38

Post autor: seksowna_kotka95 » pn maja 18, 2020 11:00 pm

asf89 pisze:
pn maja 18, 2020 10:51 pm
Wydaje mi się, że to po prostu tak działa, jak przejdzie do rejestracji i założy konto to go zlinkuje do ciebie.
U siebie w karcie od programu partnerskiego będziesz widzieć czy ilość poleconych użytkowników się zwiększyła, w najgorszym przypadku może później założyć jeszcze jedno konto jak nie przejdzie.
Rzeczywiście, działa! :) Dziękuję pięknie za pomoc! :*

Dziwne, że w taki sposób to działa. Na innych stronkach jest przekierowanie do podstrony z rejestracją albo jest pole do wpisania nicku osoby polecającej ;)

ODPOWIEDZ