Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Bezpodstawny BAN na rok!!!

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
ElProfessor94
Posty: 1

Bezpodstawny BAN na rok!!!

Post autor: ElProfessor94 » pt maja 08, 2020 7:54 am

Proszę o wytłumaczenie lub podanie powodu dla którego zostalem zbanowany. Nigdzie nie dostałem żadnego pow8adomienia A dzisiaj nie mogę zalogować się na swoje konto ! Dodam że zostały zaladowane zetony okolo 150-160 było na stanie.
Mój Nick na poprzednim koncie: Transdozabawy

asf89
Posty: 233

Post autor: asf89 » pt maja 08, 2020 11:21 am

No forum nikt ci nie odpisze na to pytanie, musisz pisać bezpośrednio do SU użyj formularza kontaktowego na głónej stronie albo pisz maila na bok@showup.tv

Pytajnik
Posty: 301

Post autor: Pytajnik » ndz maja 10, 2020 6:35 pm

ElProfessor94 pisze:
pt maja 08, 2020 7:54 am
Proszę o wytłumaczenie lub podanie powodu dla którego zostalem zbanowany. Nigdzie nie dostałem żadnego pow8adomienia A dzisiaj nie mogę zalogować się na swoje konto ! Dodam że zostały zaladowane zetony okolo 150-160 było na stanie.
Mój Nick na poprzednim koncie: Transdozabawy
Może wystawiają bany nieuczciwie, ale na pewno nie bezpodstawnie. Zastanów się co robiłeś niezgodnego z regulaminem bądź szkodliwego dla portalu i tego nie rób.

A żetony sobie odbierzesz za rok...

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr maja 20, 2020 12:05 am

Pytajnik pisze:
ndz maja 10, 2020 6:35 pm
ElProfessor94 pisze:
pt maja 08, 2020 7:54 am
Proszę o wytłumaczenie lub podanie powodu dla którego zostalem zbanowany. Nigdzie nie dostałem żadnego pow8adomienia A dzisiaj nie mogę zalogować się na swoje konto ! Dodam że zostały zaladowane zetony okolo 150-160 było na stanie.
Mój Nick na poprzednim koncie: Transdozabawy
Może wystawiają bany nieuczciwie, ale na pewno nie bezpodstawnie. Zastanów się co robiłeś niezgodnego z regulaminem bądź szkodliwego dla portalu i tego nie rób.

A żetony sobie odbierzesz za rok...
Jak je uczciwie zarobił zgodnie z regulaminem to odbierze po upływie 360 dni całego okresu blokady.Ale pewnie jest tak że jak zwykle niewinny hahaha

ODPOWIEDZ