Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Kiedy Moderatorzy jak i Administracja portalu zrobi porządek z nocnymi oszustami puszczającymi ,,film,,jako transmisje?

Opisz zauważone problemy techniczne.
ZimmNx
Posty: 9

Re: Kiedy Moderatorzy jak i Administracja portalu zrobi porządek z nocnymi oszustami puszczającymi ,,film,,jako transmis

Post autor: ZimmNx » wt maja 12, 2020 8:29 pm

kierownik_piwnicy pisze:
wt maja 12, 2020 4:58 pm
Co do weryfikacji tożsamości przy zakładaniu konta jestem całkowicie za i to nie tylko transmitujących ale i widów bym weryfikował,
Coś takiego nigdy nie przejdzie na tego typu portalach, powodów jest kilka. Po pierwsze, myślę że całkiem spore grono ludzi by sobie tego nie życzyło, chodzi mi o zwykłych widzów neutralnych, i tych którzy żetony kupują za symboliczne kwoty, i tych którzy kupują za kilka tysięcy miesięcznie, pamiętaj o tyum że zawsze może przyjść taki dzień, w którym dane portalu,w sensie jego użytkowników, miejsc logowań tych użytkowników, dane z przelewów mogą w jakiś sposób się "ulotnić", z różnych przyczyn, czy to z działania osób trzecich, czy też z powodu czyjegoś błędu, z działu programistów.(Oni też sie mylą, i to nawet często)
Po drugie, po wprowadzeniu takiej weryfikacji, obroty SU spadły by myślę że na tyle, aby właściciel to odczuł.
Po trzecie, żaden portal tego rodzaju czegoś takiego nie wwprowadził, właśnie m.i.n z powyższych przyczyn i nie tylko, nawet te które rocznie obracają setkami milionów euro/dolarów, jedyną weryfikację jaką wprowadziły to weryfikację wiekową transmitujących.
Po czwarte nie wiem czy kogoś, kto jest właścicielem takiego portalu lub współwłaścicielem to obchodzi, i przejmuje się tym, że jacyś randomowi ludzie na coś narzekają, bo ten hejtuje, ten trolluje, a tamten odpala filmy.
To jest ogromny biznes i wielki pieniądz jeśli obroty są zadowalające i jest zarobiek to bez sensu jest utrudniać sobie życie, więc jak najbardziej dla takiego przedsiębiorcy zdecydowanie bardziej opłaca się zatrudnić moderatorów za małe pieniądze, którzy jak widzą to działają, niż wprowadzać jakieś Zakazy/Nakazy?Weryfikacje a jednocześnie dzieki takim obostrzeniom mieć kilkadziesiąt tysięcy mniej dochodu miesięcznie.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt maja 12, 2020 11:25 pm

  • Po pierwsze ten temat powinien być w sekcji Wady i Zalety Showupa lub w Dziale Technicznym, a nie w Opinie o Kobietach
  • Po drugie niektóre z tych filmów są zajebiste - np. Nocne Kino SU - rzadko kiedy uśmiałem się tak jak oglądając tamte filmiki
  • Po trzecie po huja rzucacie żetonami, kiedy leci film i modelka nie reaguje na gadanie do niej ?
  • Po czwarte SU żyje z tego, że każdy tu może wejść anonimowo, zwłaszcza nieletni i tacy najszybciej uzależnią się od takiej formy "seksu" i będą później stałymi bywalcami. Dlatego nigdy nie będą weryfikowali wieku widzów.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » wt maja 12, 2020 11:37 pm

kierownik_piwnicy pisze:
wt maja 12, 2020 11:32 pm
Na dzieciakach nie zarobią teraz, ale dzieciaki uzależnią się od tych pokazów i jak już zostaną biznesmenami, prawnikami i posłami, dalej będą trzepać kapucyna do ekranu na SU i wtedy będą kupowali żetony. Ja jestem z innej epoki, więc mnie te pokazy praktycznie zupełnie nie jarają i nie kupowałem żetonów, jednak gdy chłopaczek 12-14 lat zaczynie swoją przygodę z seksem od SU, duża szansa, że tak mu zostanie na resztę życia.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr maja 13, 2020 6:26 am

ADMINISTRATOR STRONY OSTRZEGA WYRAŹNIE.

Nadający nie został jeszcze przez nas zweryfikowany - zanim przekażesz żetony upewnij się, że to nie film!

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr maja 13, 2020 4:00 pm

kierownik_piwnicy pisze:
śr maja 13, 2020 7:36 am
Kolejny dowód na to, że znaczna część ludzkości zatraciła zdolność myślenia.
No sporo chłopaków w wieku 14-24 lata ma tyle testosteronu, że przelewa im się uszami, ruchaliby co popadnie i kontrolę nad ich ciałem przejmuje ta mniejsza główka na szyjce między nogami...

Umiejętność czytania także jest upośledzona wówczas - wiele razy na czacie widziałem jak pytają laskę ile ma lat, mimo, że w jej opisie jest wiek wyraźnie podany, albo każą jej wypinać dupę, mimo, że w opisie podaje, że nie będzie reagowała na rozkazy etc...

JanekRotten
Posty: 3

Post autor: JanekRotten » wt cze 02, 2020 2:43 am

Jest takie jedno nagranie z blondyna od dawna co noc jest , tylko nazwa sie zmienia ( pukka i w tym stylu ) i tam na priv wola i sa chetni ida a priv np pol godziny a za chwile to samo wideo pod in a nazwa znow jesst. W opisie zaprasza na skype podaje nazwe( to tez wal wiadomo) na legalu, codzien to samo. Ci co przymykana na to oko maja w tym interes jakis . Dlatego jest to bezkarne

_Mala_
Posty: 4

Post autor: _Mala_ » śr cze 17, 2020 8:00 am

Dont tip any tokens before make sure that it is not a movie! For examlpe ask them to wave hand or to show you finger.

ODPOWIEDZ