Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Kiedy Moderatorzy jak i Administracja portalu zrobi porządek z nocnymi oszustami puszczającymi ,,film,,jako transmisje?

Opisz zauważone problemy techniczne.
michal124
Posty: 6

Kiedy Moderatorzy jak i Administracja portalu zrobi porządek z nocnymi oszustami puszczającymi ,,film,,jako transmisje?

Post autor: michal124 » pt maja 08, 2020 1:33 am

Notorycznie są puszczane gdzieś po 3 w nocy ,użytkownicy portalu myślą że to transmisje i tracą żetony .Dzisiejszej nocy takich transmisji było 4 lub 5, zapamiętałem dwa nick Ciiiasna_kamileczka i Kofiiv reszty nie pamiętam ale pewnie Panowie którzy zostali oszukani w taki sposób dopiszą reszte.

_Erotica_
Posty: 57

Post autor: _Erotica_ » pt maja 08, 2020 2:22 am

te nieuczciwe transmisje nigdy się nie zatrzymają, zwróć uwagę na wyskakujące okienko, że upewnij się, że to nie jest nagranie!nie udało mi się napisać w takim programie, że jest to film, aby inni nie zostali złapani, więc zostałem zbanowany przez tych oszustów!Mężczyźni uważaj!

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » pt maja 08, 2020 2:40 am

Filmy są tu puszczane nie od roku a "od zawsze", jestem tu właściwie od początku strony i już wtedy były, oczywiście nie te same co teraz, za to od roku może trochę dłużej w nocy x trans na dole strony to reklamy innych stron, tak z pamięci "ruchajnapalone" czy coś takiego, w nocy i tak do 9 rano zawsze tu panowała "wolna amerykanka", bo w nocy moderatora nie ma

michal124
Posty: 6

Post autor: michal124 » pt maja 08, 2020 2:57 am

Teraz filmy lecą na nickach mlodalala21 Monikawajzer2000skype Ciiiasna_kamileczka

michal124
Posty: 6

Post autor: michal124 » pt maja 08, 2020 5:37 am

teraz kasia98x zauważcie że na większości tych filmów dziewczyna ma lusha w cipce czy tyłku a nie można sterować

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt maja 08, 2020 8:16 am

No pocieszę was tym że to dziewczyna zagranicznych kamer.
I jak tylko ktoś ma rozum nabrać się na te filmy i odrazu widać jak banuje ludzi za jakieś pytanie do niej typu pomachaj i wstań.
No sam nie raz dostałem bana jak napisze że to leci film, od takiej osoby bo widzę sypią się żetony tam nawet jak ktoś pisze że to nagranie. I tak żeton leci. Portal showup.tv ostrzega że osoba nie ma weryfikacji ale to i tak na nic Hahaha

michal124
Posty: 6

Post autor: michal124 » pt maja 08, 2020 8:49 am

GORYL pisze:
pt maja 08, 2020 8:16 am
No pocieszę was tym że to dziewczyna zagranicznych kamer.
I jak tylko ktoś ma rozum nabrać się na te filmy i odrazu widać jak banuje ludzi za jakieś pytanie do niej typu pomachaj i wstań.
No sam nie raz dostałem bana jak napisze że to leci film, od takiej osoby bo widzę sypią się żetony tam nawet jak ktoś pisze że to nagranie. I tak żeton leci. Portal showup.tv ostrzega że osoba nie ma weryfikacji ale to i tak na nic Hahaha
Wiesz zauważyłem że sami oszuści sypią żetonami dla podpuchy ,te same nicki dają na jednej i przykładowo drugiej transmisji.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt maja 08, 2020 10:20 am

To normalne by widzieli że ktoś daje. Wystarczyło by ustawić że niezweryfikowana osoba będzie nie widoczna na ogólnym i problem znika.

Marcin231
Posty: 136

Post autor: Marcin231 » ndz maja 10, 2020 3:09 pm

A wystarczy wprowadzić weryfikację tożsamości, a bez tego brak możliwości otrzymania żetonów. Dodatkowo wyeliminować korpusy z transmisji. To znaczy jak chcą to niech sobie nadają, ale bez możliwości zarobku.

RamenKing
Posty: 13

Post autor: RamenKing » wt maja 12, 2020 1:05 pm

Wystarczy zobaczyć jakie wczoraj i dzisiaj były wielkie problemy techniczne z działaniem portalu w ogóle żeby stracić wiarę w to, że moderatorzy zaczną się starać albo właściciele portalu zaczną coś zmieniać.

ODPOWIEDZ