Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Chciałem być miły

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Kuczonek
Posty: 2

Chciałem być miły

Post autor: Kuczonek » czw sie 01, 2019 3:13 pm

Witam, chciałem się dowiedzieć czy mogę uzyskać zwrot żetonów z transmisji z której zrezygnowałem?

W skrócie sytuacja była taka że, kobieta która zaprosiłem na priv powiedziała że nie spodziewała się aż tak długiej transmisji 60min bo w sumie chciała się położyć spać trochę wcześniej, pomyślałem że w sumie spoko z tym że no jakby nie patrzeć zapłaciłem 1000 żetonów już i co teraz.
Więc wpadła na pomysł żebym wyszedł z transmisji a później jak mnie rozlaczy to mi prześle żetony które dałem, jednak no do tej pory nic nie dostałem 😞 czuję się trochę oszukany, pytanie czy jest możliwość odzyskać jakoś te żetony?

Degustatorpiersi
Posty: 46

Post autor: Degustatorpiersi » czw sie 01, 2019 4:47 pm

bedzie kolego ciezko, ona specjalnie kazala wyjsc aby po bodajze 3 minutach mogla opuscic priv a zet wpadly na jej konto, co innego jakby to ona opuscila to wtedy ty po 3 minutach bys dostal wszystkie zet

Kuczonek
Posty: 2

Post autor: Kuczonek » czw sie 01, 2019 7:01 pm

czyli mówisz że raczej ciężka sprawa ? :/
no nic może trafię na jakąś jej transmisję to spróbuję się przypomnieć jakoś eh

Awatar użytkownika
_Suzy_
Posty: 55

Post autor: _Suzy_ » pt sie 02, 2019 12:56 am

Zwrotu nie da się ogarnąć, ale
Jeśli mogę podpowiedzieć, też z własnego doświadczenia :P zaproponuj że wejdziesz na privka za jakąś większą kwotę 200-300 żet czyli pewnie z 10 min i niech ustawi taki priv z dłuzszym czasem, tym który ci wisi.
Wiesz, 30min za 10 żet, a 40 min za 300...to już brzmi inaczej dla transmitującej i wtedy oboje będziecie zadowoleni :)
[zakładając, że wisi ci 30 min]
Swoją drogą mało profesjonalne, akceptować zaproszenie na priva kiedy się wie, że średnio może być z jego realizacją...

Degustatorpiersi
Posty: 46

Post autor: Degustatorpiersi » sob sie 03, 2019 6:31 am

_Suzy_ pisze:
pt sie 02, 2019 12:56 am
Zwrotu nie da się ogarnąć, ale
Jeśli mogę podpowiedzieć, też z własnego doświadczenia :P zaproponuj że wejdziesz na privka za jakąś większą kwotę 200-300 żet czyli pewnie z 10 min i niech ustawi taki priv z dłuzszym czasem, tym który ci wisi.
Wiesz, 30min za 10 żet, a 40 min za 300...to już brzmi inaczej dla transmitującej i wtedy oboje będziecie zadowoleni :)
[zakładając, że wisi ci 30 min]
Swoją drogą mało profesjonalne, akceptować zaproszenie na priva kiedy się wie, że średnio może być z jego realizacją...
tu jest taka jedna co tak robi ze nie moze zrobic priv a i tak go akceptuje jej nick to girls_next_door

ODPOWIEDZ