Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

ciagle skanuje pomiar łącza i finalnie nie ma wyniku

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
mokraa
Posty: 13

ciagle skanuje pomiar łącza i finalnie nie ma wyniku

Post autor: mokraa » sob sie 19, 2023 4:56 pm

hey czy ktos odnotowal ten problem: przed rozpoczeciem transmisji jest zawsze pomiar łącza. Dzis jak nigdy dotąd nie przepuszcza mnie przez to - ciąle pokazuje pomiar łącza i finalnie nie ma wyniku i co za tym idzie nie moge wejsc transmitowac

Matt-u
Posty: 1

Post autor: Matt-u » sob sie 19, 2023 10:20 pm

Tak, to samo mam

Sprawdzilem i działa na przeglądarce Opera

mokraa
Posty: 13

Post autor: mokraa » ndz sie 20, 2023 7:45 am

Dzięki za info!

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » pn sie 21, 2023 6:59 pm

Już naprawili w Chrome działało jeszcze w przeglądarkach brave/egde oraz Vivaldi czy Maxthon - sądzę, że aktualizacja Chrome, Firefoxa silnika coś zepsuła bo też szukałem w jakiej działał stream w przeglądarkach mobilnych na Chrome nie występował problem.

Co dziwnego w przeglądarce opartej na silniku Chrome od Google czyli: Chromium nie występował ten problem też.

Cash_Lola
Posty: 145

Post autor: Cash_Lola » pn sie 21, 2023 7:11 pm

(Kruger) pisze:
pn sie 21, 2023 6:59 pm
Już naprawili w Chrome działało jeszcze w przeglądarkach brave/egde oraz Vivaldi czy Maxthon - sądzę, że aktualizacja Chrome, Firefoxa silnika coś zepsuła bo też szukałem w jakiej działał stream w przeglądarkach mobilnych na Chrome nie występował problem.

Co dziwnego w przeglądarce opartej na silniku Chrome od Google czyli: Chromium nie występował ten problem też.
Czyli twierdzisz, że na chrome powinno już działać? Bo u mnie zepsuło się w czwartek/ piątek i do wczoraj nie działało..

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » pn sie 21, 2023 8:52 pm

Cash_Lola pisze:
pn sie 21, 2023 7:11 pm
(Kruger) pisze:
pn sie 21, 2023 6:59 pm
Już naprawili w Chrome działało jeszcze w przeglądarkach brave/egde oraz Vivaldi czy Maxthon - sądzę, że aktualizacja Chrome, Firefoxa silnika coś zepsuła bo też szukałem w jakiej działał stream w przeglądarkach mobilnych na Chrome nie występował problem.

Co dziwnego w przeglądarce opartej na silniku Chrome od Google czyli: Chromium nie występował ten problem też.
Czyli twierdzisz, że na chrome powinno już działać? Bo u mnie zepsuło się w czwartek/ piątek i do wczoraj nie działało..
Tak powinno jeżeli masz Mac i Ci nie działa zobacz Chromium to przeglądarka od Google ale na otwartym kodzie i na tej też funkcjonuje Chrome

ODPOWIEDZ