Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Ban na wiadomości prywatne, jak odblokować ??

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Na_luzaku
Posty: 5

Ban na wiadomości prywatne, jak odblokować ??

Post autor: Na_luzaku » czw cze 01, 2023 11:44 pm

Jak w temacie, dostałem bana dla wiadomości prywatnych. Nie moge odczytac swoich i napisać do kogoś. pewnie "problem" dość powszechny ;). jak go anulować, do kogo pisać ??

azael22
Posty: 1

Post autor: azael22 » ndz lip 09, 2023 4:45 pm

Dobre pytanie, jak sie z adminem skontaktowac? Bana dostalem bo podejrzenie dpamu a pisalem bardzo spersalinowana wiadomosc prywatna bez zadnego zlamania regulaminu, wtf?

Kucwaligo12
Posty: 2

Post autor: Kucwaligo12 » ndz lip 09, 2023 9:20 pm

Witam serdecznie. Zablokowano mi dostęp do wiadomości, wysyłania jak i odczytwania. Ponieważ stwierdzono iż jest to spam. Niestety nie spamuję ani nic z tych rzeczy. Nie rozumiem chwilowej blokady. Proszę o rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam i z góry dziękuję!

MOBILELURKER
Posty: 19

Post autor: MOBILELURKER » pn lip 10, 2023 11:27 am

bok (małpa) showup (kropka) tv

Cash_Lola
Posty: 145

Post autor: Cash_Lola » pn lip 10, 2023 3:26 pm

Załóż nowe konto i po problemie ;) możesz z mojego linka polecającego

powaznyiwesoly
Posty: 1

Post autor: powaznyiwesoly » ndz sie 13, 2023 2:09 pm

HEj, Jak można odblokować wiadomości priv?? Sedfzam tutaj spróbować czasu i pieniędzy i nie wiem jak mogę się skontaktować z moderatorem... Może ktoś mi pomoże??
p

LubieNaOstro
Posty: 1

Post autor: LubieNaOstro » czw paź 12, 2023 12:14 am

Witam dostałem bana na wiadomości priv. Zrozumiałem błąd i chciał bym odzyskać możlwość

parkaSU
Posty: 1

Post autor: parkaSU » pn lis 06, 2023 8:34 pm

Kiedy admin zapozna się z moją blokadą na wiadomości priv ?

Ukasz_35M
Posty: 1

Post autor: Ukasz_35M » śr sty 10, 2024 7:15 pm

Witam blokady wiadomości są nieodwracalne jedynie możesz napisać na kontakt jak kolega podał wyżej zapytać dlaczego i dostaniecie odpowiedź Pozdrawiam

Ybyryk
Posty: 1

Post autor: Ybyryk » czw sty 18, 2024 8:41 pm

Dno i porażka. Bardzo dobrze, nie będę tu już wracał. Technika rodem z lat 90' jak większość występujących tutaj. Konkurencja zaciera ręce.

ODPOWIEDZ