Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Uważajcie ! NA OSZUSTA

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
NiceTooMeetYou
Posty: 24

Uważajcie ! NA OSZUSTA

Post autor: NiceTooMeetYou » sob kwie 15, 2023 10:13 pm

Nik bluesowemalzenatwo wziął priv za 500 zet 13 min - po 10 min zgłosił czyli miał priva za darmo - no zwrócono mu zetony . Czuje się oszukana - Moderator popełnił błąd oddając mu żetony - gdzie to zgłosić ? Nie jestem jakaś niewolnica aby komuś darmoszki robić .

NiceTooMeetYou
Posty: 24

Post autor: NiceTooMeetYou » sob kwie 15, 2023 10:15 pm

NiceTooMeetYou pisze:
sob kwie 15, 2023 10:13 pm
Nik bluesowemalzenatwo wziął priv za 500 zet 13 min - po 10 min zgłosił czyli miał priva za darmo - no zwrócono mu zetony . Czuje się oszukana - Moderator popełnił błąd oddając mu żetony - gdzie to zgłosić ? Nie jestem jakaś niewolnica aby komuś darmoszki robić .
bluesowemalzenstwo

NiceTooMeetYou
Posty: 24

Post autor: NiceTooMeetYou » sob kwie 15, 2023 10:40 pm

Dodam jeszcze , ze to nie pierwszy raz gdy wspiera się Oszustów

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz kwie 16, 2023 11:44 am

NiceTooMeetYou pisze:
sob kwie 15, 2023 10:15 pm
NiceTooMeetYou pisze:
sob kwie 15, 2023 10:13 pm
Nik bluesowemalzenatwo wziął priv za 500 zet 13 min - po 10 min zgłosił czyli miał priva za darmo - no zwrócono mu zetony . Czuje się oszukana - Moderator popełnił błąd oddając mu żetony - gdzie to zgłosić ? Nie jestem jakaś niewolnica aby komuś darmoszki robić .
bluesowemalzenstwo
Po twoim wpisie dostałem dużo wiadomości Bo dziewczyny czytają forum i śledzą co tu się dzieje i osoba o tym niku nie ma złych opinii nie zgłasza dziewczyn.

Nawet pisze do mnie parę dziewczyn że ta osoba już parę razy brała priv u nich.
I piszą o nim pozytywnie.
Dobrze by było gdyby on też się wypowiedział w tym temacie.
Bo osoba powina też tu się wypowiedzieć.

Decyzja już zapada po 24h od godziny zgłoszenia nadużycia.
I to że ty się z tym pogodzić nie możesz to jedno ale osoba o tym niku jest dość popularna i ma dobre opinie.
Oczywiście do zgłoszeń są brane opinie twojej pracy na portalu ilości zgłoszeń.

Ty tego tak nie zostawisz.
Tak naprawdę to ty już nic nie możesz zrobić.
Decyzja już jest wydana żeton został zwrócony i koniec tematu.

igorek27
Posty: 7

Post autor: igorek27 » pt maja 19, 2023 1:11 am

Jest dużo takich osób ostatnio i niki mają przeróżne. Wchodzi koleś na priva , gdzie jest konkretny opis co ja na nim robię , priv załóżmy trwa 10 min z tego on ogląda 8 minut , ja robie wszystko co w opisie a ta menda zgłasza nie wiadomo z jakiego powodu ( bo my dziewczyny tego nie widzimy co on pisze , że co mu tak rzekomo nie gra na tym priv ) i ja sie narobie a priv kosztował 400 żetonów a dają mi z tego tylko 100 zet np i ja się pytam za jaki huj skoro robiłam wszystko to co bylo w opisie priva. Albo np inna sytuacja . Wchodzi koleś na ---Wypinke dupki na pieska ---- ja do niego piszę : Hej , widać mnie ? działa wszystko ? - on nic nie odpisuje , no to biere wypinam dupe i już , a tu nagle obracam się patrzę a on zgłosił i huj wie dlaczego . U mnie pokazywało Live , obraz był glos był , ja priv zrobiłam , koleś obejrzał , zgłosił i dostal kase z powrotem a ja nie dostałam nic. Także ten tego.....Oj sporo takich asów jest niestety. Jak zrobią nowe su to mam nadzieję ,że inaczej pewne tematy rozwiążą.

Okropna_Zla_Podla
Posty: 50

Post autor: Okropna_Zla_Podla » czw cze 01, 2023 6:06 pm

VVini UWAZAC NA OSZUSTA, DZIS ZGLOSIS U MNIE PRIV PO 6 MIN OGLADANIA, PRIV 10 MIN:) BYLO MNIE WIDAC I SLYCHAC CO SAM POTWIERDZIL

ODPOWIEDZ