Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

zgłoszenie

Opisz zauważone problemy techniczne.
Golden91
Posty: 1

zgłoszenie

Post autor: Golden91 » pn mar 20, 2023 3:59 pm

Witam. Jak zgłosić osobę która oszukuje na transmisji grupowej. Tzn. Nie ma tego na transmisji co było w opisie grupowej w sumie to było tylko namawianie namawianie do rzucania dodatkowych żetonów na przedłużenie transmisji. Nick "LICEALISTKA_ANNA"

34edward34
Posty: 1

Post autor: 34edward34 » pn mar 20, 2023 7:42 pm

mnie wczoraj oszukała SympatycznaOmg ! moderator nic na to nie zdziałał ! unikajcie tych naciągaczek

Mucha66kk
Posty: 2

Post autor: Mucha66kk » czw kwie 27, 2023 1:10 am

Witam. Chciał bym zgłosić użytkowniczkę _purplebitch_ gdyż wygrałem priv i nie otrzymałem go, a użytkowniczka twierdzi że nie . W wiadomościach prywatnych to potwierdza a na transmisji mnie zablokowała . proszę showup.tv o sprawdzenię tej sprawy. Dziękuje i pozdrawiam

Mucha66kk
Posty: 2

Post autor: Mucha66kk » czw kwie 27, 2023 1:21 am

Hallo!!! Jest tu ktoś?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw kwie 27, 2023 10:08 am

Mucha66kk pisze:
czw kwie 27, 2023 1:10 am
Witam. Chciał bym zgłosić użytkowniczkę _purplebitch_ gdyż wygrałem priv i nie otrzymałem go, a użytkowniczka twierdzi że nie . W wiadomościach prywatnych to potwierdza a na transmisji mnie zablokowała . proszę showup.tv o sprawdzenię tej sprawy. Dziękuje i pozdrawiam
Na dole strony showup kontak jest do administracji.
Zgłoszenie oszustwa, pisze się do administracji nie tu na forum.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw kwie 27, 2023 10:15 am

Golden91 pisze:
pn mar 20, 2023 3:59 pm
Witam. Jak zgłosić osobę która oszukuje na transmisji grupowej. Tzn. Nie ma tego na transmisji co było w opisie grupowej w sumie to było tylko namawianie namawianie do rzucania dodatkowych żetonów na przedłużenie transmisji. Nick "LICEALISTKA_ANNA"
Na każdym priv jest możliwość zgłoś nadużycie.
Tam wpisujesz powód i opis oszustwa.
Środki za pokaz są zamrożone do czasu wydania decyzji.
Administracja do 24h podejmnie decyzję czy zwraca żeton.
Administracja bierze też pod uwagę więcej zgłoszeń na Wykonawcę jeśli to grupowy pokaz.
Wszystko jest na regulaminie na samym dole strony.

kondzioziomek41
Posty: 2

Post autor: kondzioziomek41 » pn cze 26, 2023 12:27 am

Mucha66kk pisze:
czw kwie 27, 2023 1:10 am
Witam. Chciał bym zgłosić użytkowniczkę _purplebitch_ gdyż wygrałem priv i nie otrzymałem go, a użytkowniczka twierdzi że nie . W wiadomościach prywatnych to potwierdza a na transmisji mnie zablokowała . proszę showup.tv o sprawdzenię tej sprawy. Dziękuje i pozdrawiam
trzeba uwazac na nia, teraz podejmujemy decyzje co z nia robimy, dziekuje za zgloszenie

_purplebitch_
Posty: 6

Post autor: _purplebitch_ » pn cze 26, 2023 12:42 am

kondzioziomek41 pisze:
pn cze 26, 2023 12:27 am
Mucha66kk pisze:
czw kwie 27, 2023 1:10 am
Witam. Chciał bym zgłosić użytkowniczkę _purplebitch_ gdyż wygrałem priv i nie otrzymałem go, a użytkowniczka twierdzi że nie . W wiadomościach prywatnych to potwierdza a na transmisji mnie zablokowała . proszę showup.tv o sprawdzenię tej sprawy. Dziękuje i pozdrawiam
trzeba uwazac na nia, teraz podejmujemy decyzje co z nia robimy, dziekuje za zgloszenie
Dziękuje ;-*

kondzioziomek41
Posty: 2

Post autor: kondzioziomek41 » pn cze 26, 2023 12:59 am

_purplebitch_ pisze:
pn cze 26, 2023 12:42 am
kondzioziomek41 pisze:
pn cze 26, 2023 12:27 am
Mucha66kk pisze:
czw kwie 27, 2023 1:10 am
Witam. Chciał bym zgłosić użytkowniczkę _purplebitch_ gdyż wygrałem priv i nie otrzymałem go, a użytkowniczka twierdzi że nie . W wiadomościach prywatnych to potwierdza a na transmisji mnie zablokowała . proszę showup.tv o sprawdzenię tej sprawy. Dziękuje i pozdrawiam
trzeba uwazac na nia, teraz podejmujemy decyzje co z nia robimy, dziekuje za zgloszenie
Dziękuje ;-*

widze odwazna sie pani zrobila, pierw oszustwa teraz jakies szydercze "dziekuje" :)

chrisfromeurope
Posty: 1

Post autor: chrisfromeurope » pn cze 26, 2023 1:08 am

Mucha66kk pisze:
czw kwie 27, 2023 1:10 am
Witam. Chciał bym zgłosić użytkowniczkę _purplebitch_ gdyż wygrałem priv i nie otrzymałem go, a użytkowniczka twierdzi że nie . W wiadomościach prywatnych to potwierdza a na transmisji mnie zablokowała . proszę showup.tv o sprawdzenię tej sprawy. Dziękuje i pozdrawiam
Również miałem dziwną sytuacje z nią związaną. Na privie lodzik + hiszpan, koleżanka trakcie priva wyszła z pokoju (jak się okazało do zamrżalnika) po czym wróciła z lodem przypominającym kaktusa i zaczęła go konsumować a tle grała hiszpańska piosenka Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego. Nie tak to sobie wyobrażałem.

ODPOWIEDZ