Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zmieniły mi się dane na koncie. Pomocy!

Opisz zauważone problemy techniczne.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Re: Zmieniły mi się dane na koncie. Pomocy!

Post autor: GORYL » pt mar 03, 2023 9:35 pm

sennocy pisze:
pt mar 03, 2023 8:59 pm
Koleś, ty napisałeś swoje ja napisałem swoje i po chuj to dalej ciągniesz?
Dziewczyna zrobi jak będzie chciała.
Zawsze musisz być ten najmądrzejszy?
Jak już tak sobie wytykamy kto w czym ma się podszkolić to całkiem na serio proponuję na starość zapisać się na jakieś kursy poprawnej polszczyzny, bo trochę wstyd, że dorosła osoba ma tak ewidentne braki.

A, i niby dlaczego miałbym wchodzić z innego konta i ci cokolwiek udowadniać? W ogóle kim ty jesteś, że piszesz innym co mają robić? Konto mam od dawna i nie czuję potrzeby usuwania go, więc nie wiem o czym piszesz.Czyżbyś chciał jak zwykle podpierdolić do administracji, że ktoś napisał coś, co ci nie pasuje?
Ostatnio mi tu groziłeś, że skończę jak inni i co dalej z tym faktem?
Napisałeś już skargę?
Trochę pokory GORYL. Nie jesteś panem wszechświata a robisz z siebie takiego chuj wie co, że ręce opadają.
A czy ja tu pisze urzędowe pisma co pisałem nie raz niechce mi się bawić w te ortografię itd. Tak skargę do prezydenta chyba.
I ja nie twierdze wcale że wszystko wiem też się mylę bo nie robi błędu ten co nic robi.
Ja jestem prosty człowiek nie rób zemnie Boga bo też dostaje tu blokady jak wy wszyscy.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 63

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt mar 03, 2023 9:56 pm

Magillś - skarbeńku, sen ma racyjkę, była taka akcja. Pewien Pan "Ka", rano był jeszcze kobietą, a wieczorem (dzięki interwencji moderatora) już mężczyzną. Takie cuda tylko na su. ;)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt mar 03, 2023 10:07 pm

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
pt mar 03, 2023 9:56 pm
Magillś - skarbeńku, sen ma racyjkę, była taka akcja. Pewien Pan "Ka", rano był jeszcze kobietą, a wieczorem (dzięki interwencji moderatora) już mężczyzną. Takie cuda tylko na su. ;)
Może być tak bo ja się nie zajmuje kogoś profilami ja robię pomoce informatyczne.
A jeśli mogą to robić to mają to od nie dawna bo takich dawniej uprawnień nie było.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 63

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt mar 03, 2023 10:25 pm

GORYL pisze:
pt mar 03, 2023 10:07 pm
Może być tak bo ja się nie zajmuje kogoś profilami ja robię pomoce informatyczne.
A jeśli mogą to robić to mają to od nie dawna bo takich dawniej uprawnień nie było.
Sądzę, że były. Pewnie pomyłek użytkowników, dotyczących "odhaczenia" płci, jest stosunkowo niewiele. Jeśli ktoś się machnie, to prawdopodobnie woli usunąć konto z błędem i założyć nowe, niż kombinować jak koń pod górę.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob mar 04, 2023 1:29 pm

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
pt mar 03, 2023 10:25 pm
GORYL pisze:
pt mar 03, 2023 10:07 pm
Może być tak bo ja się nie zajmuje kogoś profilami ja robię pomoce informatyczne.
A jeśli mogą to robić to mają to od nie dawna bo takich dawniej uprawnień nie było.
Sądzę, że były. Pewnie pomyłek użytkowników, dotyczących "odhaczenia" płci, jest stosunkowo niewiele. Jeśli ktoś się machnie, to prawdopodobnie woli usunąć konto z błędem i założyć nowe, niż kombinować jak koń pod górę.
No najlepiej usunąć zrobić nowe i po problemie ale potem i tak trzeba zrobić za pomocą moderatora akceptację konta na transmisji.

ODPOWIEDZ