Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zmieniły mi się dane na koncie. Pomocy!

Opisz zauważone problemy techniczne.
slodkaczarnakotka
Posty: 4

Zmieniły mi się dane na koncie. Pomocy!

Post autor: slodkaczarnakotka » pt mar 03, 2023 7:20 pm

Hejka, transmitujemy jako para, płeć na profilu od początku mieliśmy kobieta. Zauważyliśmy, że zmieniło nam się na mężczyznę i nie wiemy co się stało i jak to zmienić. Pomocy, może ktoś podpowie ??

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt mar 03, 2023 7:53 pm

slodkaczarnakotka pisze:
pt mar 03, 2023 7:20 pm
Hejka, transmitujemy jako para, płeć na profilu od początku mieliśmy kobieta. Zauważyliśmy, że zmieniło nam się na mężczyznę i nie wiemy co się stało i jak to zmienić. Pomocy, może ktoś podpowie ??
Takie czary to tylko na showup 😀

No płeć na koncie nie idzie zamieniać prościej będzie zrobić nowe konto jako para kobiece konto i zawołać moderatora by akceptował konto przenieść żetony napiwkiem i zniszczyć tamto konto już po przeniesieniu żetonu przepisaniu priv i zrobieniu zdjęć.
Na showup nie można sobie zmieniać płeć użytkownika jest stała.

slodkaczarnakotka
Posty: 4

Post autor: slodkaczarnakotka » pt mar 03, 2023 7:57 pm

GORYL pisze:
pt mar 03, 2023 7:53 pm
slodkaczarnakotka pisze:
pt mar 03, 2023 7:20 pm
Hejka, transmitujemy jako para, płeć na profilu od początku mieliśmy kobieta. Zauważyliśmy, że zmieniło nam się na mężczyznę i nie wiemy co się stało i jak to zmienić. Pomocy, może ktoś podpowie ??
Takie czary to tylko na showup 😀

No płeć na koncie nie idzie zamieniać prościej będzie zrobić nowe konto jako para kobiece konto i zawołać moderatora by akceptował konto przenieść żetony napiwkiem i zniszczyć tamto konto już po przeniesieniu żetonu przepisaniu priv i zrobieniu zdjęć.
Na showup nie można sobie zmieniać płeć użytkownika jest stała.
Dzięki za odpowiedź, a wiesz może dlaczego nam się to zmieniło ? Albo może jak skontaktować się z moderatorem, może on coś poradzi

sennocy
Posty: 7

Post autor: sennocy » pt mar 03, 2023 8:17 pm

Nie słuchaj tych bzdur pisanych przez typa, który uważa się za alfę i omegę od spraw szołapa.
Po prostu odpalcie transmisję, zawołaj moderatora pisząc na czacie @Moderator (albo daj w opisie transmisji MODERATOR) i poproś żeby wam zmienił.
Prawdopodobnie twój facet był dłuższy czas sam na kamerce i widząc to moderator przeniósł go na męskie, przy okazji zmieniając płeć profilu.

Możesz też napisać na adres e-mail: bok@showup.tv

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt mar 03, 2023 8:23 pm

sennocy pisze:
pt mar 03, 2023 8:17 pm
Nie słuchaj tych bzdur pisanych przez typa, który uważa się za alfę i omegę od spraw szołapa.
Po prostu odpalcie transmisję, zawołaj moderatora pisząc na czacie @Moderator (albo daj w opisie transmisji MODERATOR) i poproś żeby wam zmienił.
Prawdopodobnie twój facet był dłuższy czas sam na kamerce i widząc to moderator przeniósł go na męskie, przy okazji zmieniając płeć profilu.

Jak może moderator to zmienić ja jeszcze nie słyszałem że mogą zmienić płeć
Może kasować priv może usuwać fotki ale płeć to chyba nie można.
Najprościej odpal transmisję wpisz w opis z dużej @MODERATOR
I niech widzowie wpisują to w czat to się zjawi.
Ostatnio zmieniony pt mar 03, 2023 8:28 pm przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

sennocy
Posty: 7

Post autor: sennocy » pt mar 03, 2023 8:25 pm

No to mało wiesz, może zmienić i to w trakcie transmisji tak, że nawet sam nadający nie zauważy.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt mar 03, 2023 8:29 pm

sennocy pisze:
pt mar 03, 2023 8:25 pm
No to mało wiesz, może zmienić i to w trakcie transmisji tak, że nawet sam nadający nie zauważy.
Takie przypadek jeszcze nie był ja go nie kojarzę by kiedyś płeć była komuś zmieniona.

sennocy
Posty: 7

Post autor: sennocy » pt mar 03, 2023 8:34 pm

To, że ty czegoś nie kojarzysz to nie znaczy, że czegoś nie było. Jesteś samozwańczym specjalistą, który zna się na wszystkim ale niestety tylko w swojej wyobraźni.
Mógłbym ci tu podać przykład z ubiegłego tygodnia gdzie taka akcja miała miejsce ale szkoda klawiatury na takiego megalomana.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt mar 03, 2023 8:43 pm

sennocy pisze:
pt mar 03, 2023 8:34 pm
To, że ty czegoś nie kojarzysz to nie znaczy, że czegoś nie było. Jesteś samozwańczym specjalistą, który zna się na wszystkim ale niestety tylko w swojej wyobraźni.
Mógłbym ci tu podać przykład z ubiegłego tygodnia gdzie taka akcja miała miejsce ale szkoda klawiatury na takiego megalomana.
Jesteś żałosny i mało to ty wiesz.
Dziś u kobiet nadawał facet konto para i moderator go wywalil nie zmienił mu żadnej płeć tyko go wywalil.
Po drugie moderator wchodzi do kogoś i musi się zapytać bo np kobieta wyszła do WC i co zmieni profil na faceta ty jak już chcesz kogoś pouczać to się doszkol lepiej.
A i wejdź mi to napisz z swojego konta a nie z fejk nowego konta co za chwilę usuniesz.

sennocy
Posty: 7

Post autor: sennocy » pt mar 03, 2023 8:59 pm

Koleś, ty napisałeś swoje ja napisałem swoje i po chuj to dalej ciągniesz?
Dziewczyna zrobi jak będzie chciała.
Zawsze musisz być ten najmądrzejszy?
Jak już tak sobie wytykamy kto w czym ma się podszkolić to całkiem na serio proponuję na starość zapisać się na jakieś kursy poprawnej polszczyzny, bo trochę wstyd, że dorosła osoba ma tak ewidentne braki.

A, i niby dlaczego miałbym wchodzić z innego konta i ci cokolwiek udowadniać? W ogóle kim ty jesteś, że piszesz innym co mają robić? Konto mam od dawna i nie czuję potrzeby usuwania go, więc nie wiem o czym piszesz.Czyżbyś chciał jak zwykle podpierdolić do administracji, że ktoś napisał coś, co ci nie pasuje?
Ostatnio mi tu groziłeś, że skończę jak inni i co dalej z tym faktem?
Napisałeś już skargę?
Trochę pokory GORYL. Nie jesteś panem wszechświata a robisz z siebie takiego chuj wie co, że ręce opadają.

ODPOWIEDZ