Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Czemu jeśli mam włączony głos, to co jakiś czas zacina się transmisja i wywala błędy karty sieciowej?

Opisz zauważone problemy techniczne.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PajonkBarbarian_bezRonk
Posty: 25

Czemu jeśli mam włączony głos, to co jakiś czas zacina się transmisja i wywala błędy karty sieciowej?

Post autor: PajonkBarbarian_bezRonk » pn wrz 12, 2022 9:16 am

SU sie zacina i chodzi jak chodzi.Każdy się przyzwyczaił. Ale od jakiegoś czasu mam problem z internetem, który nagle przestaje działać kiedy oglądam SU. Doszedłem do tego, że dopóki nie mam dźwięku, to jakoś to jeszcze działa. Ale z włączonym dźwiękiem co parę minut wywala mi internet i muszą komputer restartować. Na innych urządzeniach internet działa dalej, czyli to błąd karty sieciowej.

miesku
Posty: 3

Post autor: miesku » pt wrz 16, 2022 10:49 am

u mnie to samo

miesku
Posty: 3

Post autor: miesku » pt lis 11, 2022 12:36 pm

jakies rozwiazanie?

MaxDamage_
Posty: 6

Post autor: MaxDamage_ » pt lis 11, 2022 4:53 pm

Rozwiązanie jest jedno. Zmień portal, bo właściciel SU ma Cię w dupie i twoje problemy techniczne i w niczym Ci nie pomoże, a widać to do lat.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob lis 12, 2022 12:31 pm

MaxDamage_ pisze:
pt lis 11, 2022 4:53 pm
Rozwiązanie jest jedno. Zmień portal, bo właściciel SU ma Cię w dupie i twoje problemy techniczne i w niczym Ci nie pomoże, a widać to do lat.
No po części to prawda niestety.
Można dołożyć kartę sieciową 1GB jak większość kobiet tak nadaje bo standardowe karty sieciowe są za słabe ale pracują na kablu.
Karta sieciowa np ugreen 1Gb jest wiele razy mocniejsza jak np taka co siedzi w laptopie.
Każdy może sobie sprawdzić prędkość i przepustowość karty w opcjach internetowych.
Patrząc na zb to tam jest to lepiej rozwiązane jak tu. Na Showup.tv poszli w obraz podnieśli kolejny raz przesyłanie bo przecież większość ma światłowod a to nie jest tak że dziś światłowod mają wszystkie osoby i wszędzie.
Osoby z słabym internetem i sprzętem to odczują częstym wieszaniem obrazu i zrywaniem dźwięku.
Zawsze możesz pobrać nowy sterownik do karty dźwiękowej z strony producenta każdy laptop ma swoje dedykowane sterowniki do danego podzespołu.

ODPOWIEDZ