Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

uwaga dziewczyny na oszusta

Opisz zauważone problemy techniczne.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Re: uwaga dziewczyny na oszusta

Post autor: GORYL » ndz lut 05, 2023 1:56 pm

memes223 pisze:
ndz lut 05, 2023 12:37 pm
Squirtujaca_kotka92 pisze:
pt sty 20, 2023 6:07 pm
Najlepiej spisać sobie na kartę tych oszustów i już nigdy nie przyjmować od nich zaproszeń. Uważajcie też na nick Big111, który też zgłasza pivy bez powodu. Według mnie to jest chore, że su w ogóle akceptuję takie zgłoszenia i żetony wracają na konta tych oszustów po to by dalej mogli polować na kolejne "ofiary".
big111 był u mnie na godzinnym privie. Pod koniec czasu stwierdził, że nie działa mu obraz i dźwięk. Zrobiłam więc co mogłam - przelogowałam się, zmieniłam przeglądarkę i Internet, zasugerowałam mu co może zrobić u siebie, odświeżałam. On nadal twierdził, że obrazu nie widzi (już wtedy wiedziałam, że wprowadza mnie w błąd) i zaproponował mi, żebym ustawiła mu drugi darmowy priv - zgodziłam się więc, że ustawię mu priva za ten czas, kiedy rzekomo obrazu nie było. big111 podał wtedy swój numer telefonu i zaczął domagać się priva poprzez whatsapp ;). Kiedy odmówiłam i powiedziałam, że mu tego drugiego priva ustawię, ale na su - zgłosił nadużycie. Zwyczajnie próbował wymusić kontakt poza Showupem.

O tym użytkowniku pisano też już w innym miejscu, z oczywistych przyczyn nie podam linka.

Dziewczyny, uważajcie na niego:
https://showup.tv/profile/big111
Błąd to on popełnił bo podawał kontakty
Teraz napisz na kontakt że on ci podał kontakt i jak masz scren to je daj i jak próbował wyłudzić kolejny raz priv.

Jego zgłoszenie jest bez znaczenia bo ty dostaniesz ten żeton tylko czy cały czy dzielony to już zależy od administratora.
On zgłosił bo liczy na zwrot zetonu i zrobi to kolejny raz bo widzę że nie ma nadal bana.

Zeton z zgłoszenia który mu się poprostu nie należy to nie powinien do niego wrócić po tym co tu napisałaś jemu powini dać bana na rok.

Po pierwszych minutach od początku priv jeśli użytkownik nie zgłasza uwag odbywanego pokazu to pokaz zostaje uznany jako bez problemowy z winy nadającej osoby.
I formalnie żeton powinien być cały po twojej stronie bo pokaz został wykonany uczciwie.
Mam nadzieje że moderacja oda ci żetony co uczciwie zrobiłaś.

memes223
Posty: 4

Post autor: memes223 » ndz lut 05, 2023 2:14 pm

GORYL pisze:
ndz lut 05, 2023 1:56 pm

Jego zgłoszenie jest bez znaczenia bo ty dostaniesz ten żeton.
On zgłosił bo liczy na zwrot który mu się poprostu nie należy.
Po pierwszych minutach od początku priv jeśli użytkownik nie zgłasza uwag odbywanego pokazu to pokaz zostaje uznany jako bez problemowy z winy nadającej osoby.
Z tymi zgłoszeniami "braku obrazu" różnie bywa, a jak widać koleś działa od miesięcy (w innym miejscu pisano o nim jeszcze w październiku), więc najwidoczniej co któryś priv mu się ta taktyka sprawdza. Zgłoszenia dokonał w 50 minucie godzinnego priva, więc obyś miał tutaj rację.
Frustrujące jest dla mnie to, że takie profile ciągle są aktywne skoro widać, że ponawia on swoje działania co najmniej na przestrzeni kilku miesięcy.
Ostatnio zmieniony pn lut 06, 2023 3:01 am przez memes223, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz lut 05, 2023 2:27 pm

memes223 pisze:
ndz lut 05, 2023 2:14 pm
GORYL pisze:
ndz lut 05, 2023 1:56 pm

Jego zgłoszenie jest bez znaczenia bo ty dostaniesz ten żeton.
On zgłosił bo liczy na zwrot który mu się poprostu nie należy.
Po pierwszych minutach od początku priv jeśli użytkownik nie zgłasza uwag odbywanego pokazu to pokaz zostaje uznany jako bez problemowy z winy nadającej osoby.
Z tymi zgłoszeniami "braku obrazu" różnie bywa, a jak widać koleś działa od miesięcy (w innym miejscu pisano o nim jeszcze w październiku), więc najwidoczniej co któryś priv mu się ta taktyka sprawdza. Zgłoszenia dokonał w 50 minucie godzinnego priva, więc obyś miał tutaj rację.
Frustrujące jest dla mnie to, że profile takich oszustów ciągle są aktywne skoro widać, że ponawia on swoje działania co najmniej na przestrzeni kilku miesięcy.
Jak oby ja wiem bo nie raz miałem takie okazje jako (moderator) podejmować decyzje decyzje lub konsultować to z osoba decyzyjną że tu jesteś wygrana oni maja cały czat zgłoszenie jest odczytaja czat jeśli on nic nie pisał od poczatku pokazu że jest u ciebie problem to on tego nie dostanie.

memes223
Posty: 4

Post autor: memes223 » pn lut 06, 2023 2:08 pm

GORYL pisze:
ndz lut 05, 2023 2:27 pm

Jak oby ja wiem bo nie raz miałem takie okazje jako (moderator) podejmować decyzje decyzje
Hej, dzięki Goryl za dobre słowo. Żetony zostały rozdzielone, więc dobre i to :)
Mimo wszystko zalecam ostrożność z privami z tym użytkownikiem

Krzychu801
Posty: 16

Post autor: Krzychu801 » pt kwie 26, 2024 1:52 am

To podać dalej pewnie dalej,oszukuje

ODPOWIEDZ