Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

uwaga dziewczyny na oszusta

Opisz zauważone problemy techniczne.
znajoma_nieznajoma
Posty: 33

uwaga dziewczyny na oszusta

Post autor: znajoma_nieznajoma » śr sie 10, 2022 7:29 pm

synnek12890 - nick osoby ktora juz nie raz bierze priva oglada calebo, bierze, spuszcza sie na na kilka sekund przed koncem daje naduzycie abyscie nie dostlay odrazu zetonow

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr sie 10, 2022 9:56 pm

Podawanie niku nic nie daje bo pewnie konto usunięte. Ale dokładnie tak jak piszesz zrobili u mojej dobrej znajomej i co moderator oddał żetony oszustowi a nie dziewczynie co robiła priv .
Jeśli chodzi o to jest to karygodny błąd moderatora.
Osoba na priv ma czas na zgłoszenie problemu na samym początku pokazu powinno być zgłoszone przez osobę która brała priv jeśli nie ma do samego końca w czacie informowania nadającej że ma problem z obrazem lub głosem w czasie robienia priv zgłoszenie to nie powinno być uznawane. A dostaje wiadomości prywatne o tym że gość dostaje zwrot żetonu w całości gdzie reszta osób co brała priv nie zgłaszała niczego podobnego nikt nie zgłaszał nikt nie pisał na czacie o problemie.
Decyzja moderatora jest nie słuszna i to bardzo krzywdzące że uczciwie nadające dziewczyny tracą na błędzie moderacji bo klient musi być zadowolony to proste ale bez tych dziewczyn nie będzie zarabiać portal to większości takich przypadków żetony trafiają do oszusta.

Moderacja powinna być lepiej doświadczona w rozstrzyganiu nadużyć i zgłoszeń maja wgląd na takie priv mogą kontrolować czat mają możliwości a podejmują niesłuszne decyzje.
Ale to już zostawiam wam do ocenić prace moderacji.
Ostatnio zmieniony pn wrz 26, 2022 11:42 pm przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

Squirtujaca_kotka92
Posty: 36

Post autor: Squirtujaca_kotka92 » śr sie 10, 2022 10:06 pm

Miałam ten sam problem ale z kolesiem o nicku toksik4. Twierdził że na ogólnym mnie nie widział ale priva wziął po avatarze. Pytając go dlaczego wziął priva w ciemno skoro mnie nie widział to odpowiedział, że on tak lubi. Na priv byłam zwyzywana od ku... i dzi... Zgłosiłam na.priv nadużycie, to żetony zostały w całości oddane typowi. Myślę, że to jest ta sama osoba tylko zmienia co jakiś czas Nicki.

PinkPanterka36
Posty: 2

Post autor: PinkPanterka36 » śr sty 18, 2023 3:48 am

Nie zmienia nawet niku, dziś miałam tę samą sytuację. Ten synnek12890 oszust. Napisalam moderatoru ze nie zgadzam sie na takie zgloszenie ale myslie ze to nic nie da. Mam nadzieje ze go kutas nigdy nie bede stal,he he

PinkPanterka36
Posty: 2

Post autor: PinkPanterka36 » śr sty 18, 2023 3:50 am

znajoma_nieznajoma pisze:
śr sie 10, 2022 7:29 pm
synnek12890 - nick osoby ktora juz nie raz bierze priva oglada calebo, bierze, spuszcza sie na na kilka sekund przed koncem daje naduzycie abyscie nie dostlay odrazu zetonow
Nie zmienia nawet niku, dziś miałam tę samą sytuację. Ten synnek12890 oszust. Napisalam moderatoru ze nie zgadzam sie na takie zgloszenie ale myslie ze to nic nie da. Mam nadzieje ze go kutas nigdy nie bede stal,he he

znajoma_nieznajoma
Posty: 33

Post autor: znajoma_nieznajoma » pt sty 20, 2023 1:44 pm

Squirtujaca_kotka92 pisze:
śr sie 10, 2022 10:06 pm
Miałam ten sam problem ale z kolesiem o nicku toksik4. Twierdził że na ogólnym mnie nie widział ale priva wziął po avatarze. Pytając go dlaczego wziął priva w ciemno skoro mnie nie widział to odpowiedział, że on tak lubi. Na priv byłam zwyzywana od ku... i dzi... Zgłosiłam na.priv nadużycie, to żetony zostały w całości oddane typowi. Myślę, że to jest ta sama osoba tylko zmienia co jakiś czas Nicki.
u mnie tez byl ten toksik na priv i tez tak zrobil xd debil

Squirtujaca_kotka92
Posty: 36

Post autor: Squirtujaca_kotka92 » pt sty 20, 2023 6:07 pm

Najlepiej spisać sobie na kartę tych oszustów i już nigdy nie przyjmować od nich zaproszeń. Uważajcie też na nick Big111, który też zgłasza pivy bez powodu. Według mnie to jest chore, że su w ogóle akceptuję takie zgłoszenia i żetony wracają na konta tych oszustów po to by dalej mogli polować na kolejne "ofiary".

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob sty 21, 2023 12:55 pm

Jak tylko pojawił się wasz post napisałem na kontakt do nich w tej sprawie.
I wczoraj napisałem raz jeszcze tym razem lista takich osób co w ten sposób oszukuje jest dłusza bo takich oszukanych dziewczyn jest więcej poprostu nie przyszły na forum z tym.
To może wreszcie coś z tym zrobią bo są od pomagania nadającym a nie pomagania i wspierania oszustów co wyłudzają pokazy priv.

Brzoskwinka2
Posty: 6

Post autor: Brzoskwinka2 » sob sty 21, 2023 2:44 pm

Również miałam to samo kilka miesięcy temu. Pisałam do moderacji ,odpowiedzi do teraz nie dostałam.

memes223
Posty: 4

Post autor: memes223 » ndz lut 05, 2023 12:37 pm

Squirtujaca_kotka92 pisze:
pt sty 20, 2023 6:07 pm
Najlepiej spisać sobie na kartę tych oszustów i już nigdy nie przyjmować od nich zaproszeń. Uważajcie też na nick Big111, który też zgłasza pivy bez powodu. Według mnie to jest chore, że su w ogóle akceptuję takie zgłoszenia i żetony wracają na konta tych oszustów po to by dalej mogli polować na kolejne "ofiary".

big111 był u mnie na godzinnym privie. Pod koniec czasu stwierdził, że nie działa mu obraz i dźwięk. Zrobiłam więc co mogłam - przelogowałam się, zmieniłam przeglądarkę i Internet, zasugerowałam mu co może zrobić u siebie, odświeżałam. On nadal twierdził, że obrazu nie widzi (już wtedy wiedziałam, że wprowadza mnie w błąd) i zaproponował mi, żebym ustawiła mu drugi darmowy priv - zgodziłam się więc, że ustawię mu priva za ten czas, kiedy rzekomo obrazu nie było. big111 podał wtedy swój numer telefonu i zaczął domagać się priva poprzez whatsapp ;). Kiedy odmówiłam i powiedziałam, że mu tego drugiego priva ustawię, ale na su - zgłosił nadużycie. Zwyczajnie próbował wymusić kontakt poza Showupem.

O tym użytkowniku pisano też już w innym miejscu, z oczywistych przyczyn nie podam linka.

Dziewczyny, uważajcie na niego:
https://showup.tv/profile/big111

ODPOWIEDZ