Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

filmy w sieci

Opisz zauważone problemy techniczne.
_Alicja_
Posty: 7

filmy w sieci

Post autor: _Alicja_ » czw mar 31, 2022 10:17 am

Jak radzicie sobie z kasowaniem swoich filmów, zdjęć które umieszczone są na stronach o których nie miałam pojęcia. Macie jakieś sprawdzone/ sposoby taktyki ułatwiające to zadanie ?

Cizdonek
Posty: 20

Post autor: Cizdonek » czw mar 31, 2022 11:42 am

_Alicja_ pisze:
czw mar 31, 2022 10:17 am
Jak radzicie sobie z kasowaniem swoich filmów, zdjęć które umieszczone są na stronach o których nie miałam pojęcia. Macie jakieś sprawdzone/ sposoby taktyki ułatwiające to zadanie ?
moze zglos tym nygusom odpowiedzialnym za ta strone i niech oni namierza typa

_Alicja_
Posty: 7

Post autor: _Alicja_ » czw mar 31, 2022 8:59 pm

tak, tak :D ale widziałam jakąś stronę bez danych do podmiotu odpowiedzialnego za witrynę a mianowicie były tylko odnośniki do innych stron

Cizdonek
Posty: 20

Post autor: Cizdonek » pt kwie 01, 2022 11:05 am

ale jaka to trzebabyc kurwa pierdolona aby takiego priva czy grupowa nagrac a pozniej do neta wrzucac. robia to nagorsze scierwa ktore cale zycie w piwnicy siedza, zapryszczone skurwysyny

Hornycouple1269
Posty: 2

Post autor: Hornycouple1269 » wt kwie 05, 2022 7:13 pm

Dosłownie dzisiaj po grupowej napisał do mnie typ na priv że albo zrobię to samo na ogólnym albo puści nagranie do neta. Myślicie że su coś z tym zrobi?

Cizdonek
Posty: 20

Post autor: Cizdonek » sob kwie 09, 2022 9:57 pm

Hornycouple1269 pisze:
wt kwie 05, 2022 7:13 pm
Dosłownie dzisiaj po grupowej napisał do mnie typ na priv że albo zrobię to samo na ogólnym albo puści nagranie do neta. Myślicie że su coś z tym zrobi?
jak masz jego nick to mozesz sprobowac im to zglosic a jak nie to moze bezposrednio na policje i wtedy oni by mogli chuja namierzyc po IP

Hornycouple1269
Posty: 2

Post autor: Hornycouple1269 » wt kwie 12, 2022 3:48 pm

napisałam do administracji ale czytałam na necie że mają na to wyjebane więc nie licze na feedback

_Alicja_
Posty: 7

Post autor: _Alicja_ » czw kwie 14, 2022 9:14 am

Wszystkie te filmy da się "kasować" ale to syzyfowa praca - trzeba wszędzie pisać zgłaszać... No i pewnie są strony, o których nam się nie śniło i ciężko będzie wszystko znaleźć. Zastanawiałam się w zasadzie czy ktoś ma jakiś lepszy pomysł na to ? Albo chociaż jakie macie doświadczenia. .?

Cizdonek
Posty: 20

Post autor: Cizdonek » czw kwie 14, 2022 3:30 pm

_Alicja_ pisze:
czw kwie 14, 2022 9:14 am
Wszystkie te filmy da się "kasować" ale to syzyfowa praca - trzeba wszędzie pisać zgłaszać... No i pewnie są strony, o których nam się nie śniło i ciężko będzie wszystko znaleźć. Zastanawiałam się w zasadzie czy ktoś ma jakiś lepszy pomysł na to ? Albo chociaż jakie macie doświadczenia. .?
Taki film to jakby nie spojrzeć jakaś mała reklama :)

_Alicja_
Posty: 7

Post autor: _Alicja_ » sob paź 01, 2022 10:27 pm

reklama ? gdybym chciała uwieczniać pokazy zrobiłabym to sama . Nikt nie ma prawda nagrywać. Koniec

ODPOWIEDZ