Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Cofnięcie żetonów z konta (zwrot napiwków)

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
malablondin
Posty: 16

Cofnięcie żetonów z konta (zwrot napiwków)

Post autor: malablondin » pt sty 29, 2021 5:27 pm

Anulowali mi wypłatę ze względu na cofnięcie żetonów z konta. Wiec napisałam dlaczego te zet zostały cofnięte. Czekałam 4 dni na odpowiedz No i dostałam.... Ze zostały zwrócone żetony za napiwki ponieważ grupa się nie odbyła. (Nie było obrazu cały czas)
Z tego co wiem to sami w regulaminie maja ze napiwki nie są zwracane jeśli nie zostało kupione przez ,kup bilet, ... wiec przeczą sami sobie????
Wcale nie byłabym o to zła gdybym sama nie zwróciła większości osób napiwków zaraz po takiej sytuacji i zrobiłam druga grupę zaraz dla chętnych osób za darmo z biletami :p
Czy to ja nie zauwazylam zmiany w regulaminie ? :p

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » pt sty 29, 2021 11:19 pm

Ile tematów założysz na ten sam problem?

Oddali, mają prawo manipulować naszymi stanami konta, zazwyczaj tego nie robią.
My, "klienci", musimy ufać, że oni mając dostęp do wszystkich danych wiedzą lepiej niż Ty, jak postąpić. Oczywiście ta wiara bywa zgubna i rzadko się trafia "sprawiedliwość".

malablondin
Posty: 16

Post autor: malablondin » ndz sty 31, 2021 2:12 pm

notesyre pisze:
pt sty 29, 2021 11:19 pm
Ile tematów założysz na ten sam problem?

Oddali, mają prawo manipulować naszymi stanami konta, zazwyczaj tego nie robią.
My, "klienci", musimy ufać, że oni mając dostęp do wszystkich danych wiedzą lepiej niż Ty, jak postąpić. Oczywiście ta wiara bywa zgubna i rzadko się trafia "sprawiedliwość".
Myśle ze tyle ile będzie trzeba. Jasne ze tak. Wiedza lepiej jak postąpić. Nie mówię ze ten zwrot był błędny bo jak najbardziej powinno się to tak odbywać, tylko powinno być tak zawsze a nie tylko w wybranych przypadkach.. Chodzi o to ze jeśli już cofają tez napiwki z grup to może przydałaby się wzmianka o tym w regulaminie? Z tego co wiem to jest jakaś zmiana bo kiedyś tak nie było.

ODPOWIEDZ