Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Anulowane zlecenia

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Luiza212
Posty: 4

Anulowane zlecenia

Post autor: Luiza212 » pn sty 04, 2021 4:36 pm

Witam, chciałam zapytać czy ktoś wie a może ma taką samą sytuacje mianowicie mam już kilka przelewów do wypłaty, niestety każdy zostaje po kilku dniach anulowany. Później zlecam tak znów i znów to samo. Napisałam już do su ale może ktoś z was mi coś podpowie. Miłego dzionka 😊

SexyMalutka
Posty: 80

Post autor: SexyMalutka » pn sty 04, 2021 5:02 pm

Luiza212 pisze:
pn sty 04, 2021 4:36 pm
Witam, chciałam zapytać czy ktoś wie a może ma taką samą sytuacje mianowicie mam już kilka przelewów do wypłaty, niestety każdy zostaje po kilku dniach anulowany. Później zlecam tak znów i znów to samo. Napisałam już do su ale może ktoś z was mi coś podpowie. Miłego dzionka 😊
Zamówiłem przelew 28.12.2020 i datą 21.04.2021 i wszystko zostało anulowane. Zamówiłeś 2 kwoty?

SexyMalutka
Posty: 80

Post autor: SexyMalutka » pn sty 04, 2021 5:07 pm

Luiza212 pisze:
pn sty 04, 2021 4:36 pm
Witam, chciałam zapytać czy ktoś wie a może ma taką samą sytuacje mianowicie mam już kilka przelewów do wypłaty, niestety każdy zostaje po kilku dniach anulowany. Później zlecam tak znów i znów to samo. Napisałam już do su ale może ktoś z was mi coś podpowie. Miłego dzionka 😊
Na jaką datę zamawiasz? Zamówiłeś 3 razy i 3 razy anulowano, prawda?

Dagmara617
Posty: 4

Post autor: Dagmara617 » pn sty 04, 2021 5:16 pm

Hej ja mam taka sama sytuacje od 3 lat wypłcałam zetony i nagle przelew anulowany ,otrzymałam odpwiedz ze numer rachunku jest zły wiec napisłam ze na ten numer rachunku otrzymałm przelew 21grudnia i był dobry? wiec otrzymałam nastepna odpowiedz ze powinno byc imie i nazwisko wczoraj zrobiłam przelew na imie i nazwisko i na ten sam nr konta i dzis przelew anulowany. Wiec znowu czekam na odpwiedz .

CatchMeIfYouCan25
Posty: 25

Post autor: CatchMeIfYouCan25 » pn sty 04, 2021 5:20 pm

Mam to samo w nocy zleciłam ale podałam samo imie i mi anulowano.. po 12 znów zleciłam ale z imieniem i nazwiskiem zobaczymy czy wyślą..

Luiza212
Posty: 4

Post autor: Luiza212 » pn sty 04, 2021 5:38 pm

Zlecilam przelew 2 raz, pierwsza data to był 30.12 i wczoraj, oba dziś zostały anulowane...

CatchMeIfYouCan25
Posty: 25

Post autor: CatchMeIfYouCan25 » pn sty 04, 2021 5:45 pm

A chu* wie co tym razem wymyślili hahaha .. Jak mi kiedyś odpiszą to się dowiemy xD 🤣 oszalec można wiecznie wiatr w oczy😳

Luiza212
Posty: 4

Post autor: Luiza212 » pn sty 04, 2021 5:52 pm

No zgadzam się, cały czas coś... jak nie przerwa w wypłacie to teraz anulacje. Może w końcu się ogarną :/

SexyMalutka
Posty: 80

Post autor: SexyMalutka » pn sty 04, 2021 8:44 pm

CatchMeIfYouCan25 pisze:
pn sty 04, 2021 5:45 pm
A chu* wie co tym razem wymyślili hahaha .. Jak mi kiedyś odpiszą to się dowiemy xD 🤣 oszalec można wiecznie wiatr w oczy😳

odpowiadają mi

Witam
Przelewy nie będą realizowane w sytuacji gdy podaje Pani niepełne dane dotyczące rachunku bankowego na jaki ma zostać wysłany przelew. Należy podać pełne imię i nazwisko posiadacza rachunku na jaki jest zlecany przelew. Podanie danych typu "xxxx xxxxx", samego imienia, inicjałów itp. spowoduje, że przelew nie zostanie zrealizowany.
Pozdrawiam

Na koncie bankowym nazywam się
: netnapa satansup
piszę w ten sposób : netnapa satansup

Albo napisz coś takiego, żeby było dobrze?
: Netnapa Satansup

Thank you

CatchMeIfYouCan25
Posty: 25

Post autor: CatchMeIfYouCan25 » pn sty 04, 2021 9:07 pm

Widzialam właśnie heh to samo kopiuj wklej dostalam xD

ODPOWIEDZ