Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

rachunki, podatki

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Diamond_Gold
Posty: 22

rachunki, podatki

Post autor: Diamond_Gold » ndz gru 06, 2020 10:18 am

cześć dziewczyny Powiedz mi, czy musisz pokrywać podatki na kontach? a jaka powinna być suma, żeby nie wspinać się skąd kwota? jeśli mówimy w złotych

Niebieska
Posty: 8

Post autor: Niebieska » ndz gru 06, 2020 10:42 am

Nie do końca rozumiem o co dokładnie chodziło w pytaniu, ale podejrzewam że to zasługa tlumacza google.
W temacie podatków - podatki płacisz w kraju w którym masz rezydencje podatkową (jeśli jesteś Ukrainką i tam mieszkasz nie musisz odprowadzać podatku w Polsce).
Jeśli trzymamy się tego, że mieszkasz Polsce, to kwota wolna od podatku w 2020 to 8000 zł, niezależnie od tego musisz wypełnić PIT.

Sexoholikus
Posty: 8

Post autor: Sexoholikus » sob gru 12, 2020 9:31 pm

To znaczy jak muszę wypełnić pit? Bo nie rozumiem

tomoxx1
Posty: 56

Post autor: tomoxx1 » ndz gru 13, 2020 7:53 am

Od większych kwot podatki trzeba płacić, u nas w PL szukaj kasy to się będą czepiać jak przez rok Ci wpłynie. 150k z niewiadomo skąd. Nie wiem jak u Ciebie, temat podatków dobrze objaśniony jest na nieoficjalnym, tam masz generalnie dużo więcej informacji potrzebnych do funkcjonowania na su niż tu, tu poza hejterami to nikt nic nie wie

tomoxx1
Posty: 56

Post autor: tomoxx1 » ndz gru 13, 2020 7:57 am

Od większych kwot podatki trzeba płacić, u nas w PL szukaj kasy to się będą czepiać jak przez rok Ci wpłynie. 150k z niewiadomo skąd. Nie wiem jak u Ciebie, temat podatków dobrze objaśniony jest na nieoficjalu, tam masz generalnie dużo więcej informacji potrzebnych do funkcjonowania na su niż tu, tu poza hejterami to nikt nic nie wie

ODPOWIEDZ