Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak wypłaty

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
asf89
Posty: 233

Re: Brak wypłaty

Post autor: asf89 » sob lis 21, 2020 1:20 pm

Ssslodka89 pisze:
sob lis 21, 2020 1:39 am
asf89 pisze:
pt lis 20, 2020 10:26 pm
W zeszłym roku w marcu zmieniał się bank i "zmienił się" właściciel, a dziewczyny które zleciły przelew na samym początku przestoju czekały wtedy prawie równe 2 miesiące.
Nie no bez jaj to niby zakladasz, ze dopiero po nowym roku puszcza Przelewy? Przecież nic nie trwa tyle czasu, ludzie opanujcie się. Kto to widział tyle czekać?
Ja niczego nie zakładam, tylko prostuje bzdury, które niektórzy tutaj wypisują, w zeszłym roku to nie trwało 4 czy 5 tygodni tylko prawie równe 2 miesiące. Wtedy też showup wysyłał wiadomość, że wszystko zaraz będzie ok i rozwiążą problem w ciągu dwóch tygodni i też zasłaniali się jakimiś zmianami. Nie piszę tego, żeby kogokolwiek trollować, tylko żebyście wzięli poprawkę na to, że SU przeważnie nie jest zbyt szczere ze swoimi użytkownikami w takich sytuacjach i jeśli uzależniacie swoje być albo nie być od tych wypłat to warto sobie zacząć planować jakieś "wyjście awaryjne" na początek grudnia, żeby nie zostać potem z ręką w nocniku.

Te zapewnienia ze strony SU są nic nie warte, bo od początku ich istnienia, za każdym razem jak działy się takie rzeczy, to ich zapewnienia odnośnie ram czasowych rozmijały się z prawdą, ja wam szczerze życzę żeby to się rzeczywiście rozwiązało na początku grudnia, ale jednocześnie nie zdziwię się jeśli to się rozwiąże w połowie grudnia.

Jak sama napisałaś nic nie trwa tyle czasu i masz tu racje, do zmiany operatora płatności w dzisiejszych czasach też nie potrzeba dwóch tygodni, ogarnięta firma byłaby w stanie zmienić operatora w ciągu jednego tygodnia roboczego, więc już na wstępie SU próbuje nam sprzedać kłamstwo w tym mailu, który rozsyła.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » sob lis 21, 2020 2:29 pm

asf89 pisze:
sob lis 21, 2020 1:20 pm
Ssslodka89 pisze:
sob lis 21, 2020 1:39 am
asf89 pisze:
pt lis 20, 2020 10:26 pm
W zeszłym roku w marcu zmieniał się bank i "zmienił się" właściciel, a dziewczyny które zleciły przelew na samym początku przestoju czekały wtedy prawie równe 2 miesiące.
Nie no bez jaj to niby zakladasz, ze dopiero po nowym roku puszcza Przelewy? Przecież nic nie trwa tyle czasu, ludzie opanujcie się. Kto to widział tyle czekać?
Ja niczego nie zakładam, tylko prostuje bzdury, które niektórzy tutaj wypisują, w zeszłym roku to nie trwało 4 czy 5 tygodni tylko prawie równe 2 miesiące. Wtedy też showup wysyłał wiadomość, że wszystko zaraz będzie ok i rozwiążą problem w ciągu dwóch tygodni i też zasłaniali się jakimiś zmianami. Nie piszę tego, żeby kogokolwiek trollować, tylko żebyście wzięli poprawkę na to, że SU przeważnie nie jest zbyt szczere ze swoimi użytkownikami w takich sytuacjach i jeśli uzależniacie swoje być albo nie być od tych wypłat to warto sobie zacząć planować jakieś "wyjście awaryjne" na początek grudnia, żeby nie zostać potem z ręką w nocniku.

Te zapewnienia ze strony SU są nic nie warte, bo od początku ich istnienia, za każdym razem jak działy się takie rzeczy, to ich zapewnienia odnośnie ram czasowych rozmijały się z prawdą, ja wam szczerze życzę żeby to się rzeczywiście rozwiązało na początku grudnia, ale jednocześnie nie zdziwię się jeśli to się rozwiąże w połowie grudnia.

Jak sama napisałaś nic nie trwa tyle czasu i masz tu racje, do zmiany operatora płatności w dzisiejszych czasach też nie potrzeba dwóch tygodni, ogarnięta firma byłaby w stanie zmienić operatora w ciągu jednego tygodnia roboczego, więc już na wstępie SU próbuje nam sprzedać kłamstwo w tym mailu, który rozsyła.
Przyznaję rację, co do tego że podejrzane są te jakby nie było częste przerwy, i to tak długie. Zobaczymy czy faktycznie te 2 czy tam 3 tygodnie będą tym razem prawdą, przekonamy się 🤣🤣🤣🤣 tylko zaraz nawet nie powiedzieli od kiedy liczyć, 🤣🤣🤣

Sareczka
Posty: 39

Post autor: Sareczka » sob lis 21, 2020 2:36 pm

Hehe mi juz w srode minie tydzien jak zlecilam wyplate, ale z drugiej strony troche to dziwne ze nie robia wyplat skoro zetony mozna kupic. Wiec przelewy jakotako przyjmuja od swoich klientów.

Sareczka
Posty: 39

Post autor: Sareczka » sob lis 21, 2020 2:37 pm

Tzn 3 tydzien.😁

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » sob lis 21, 2020 2:41 pm

Sareczka pisze:
sob lis 21, 2020 2:37 pm
Tzn 3 tydzien.😁
To tak samo jak mi, ja zlecilam dokładnie 8 listopada i pokazuje mi, ze przelew czeka na realizację. A czas leci. To nie chodzi o to, ze ktoś tu boi się czy panikuje jak inne osoby piszą tylko poprostu to za długo. Inne strony może nie wypłacają od razu ale co 2 tygodnie zawsze jest na konto kasa wypłacana

Sareczka
Posty: 39

Post autor: Sareczka » sob lis 21, 2020 2:44 pm

Ja zlecilam jeden przelew 01.11 i dostalam go wlasnie w srode 04.11 i w ten samdzien zlecilam nastepny to czekam do tej pory.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » sob lis 21, 2020 2:49 pm

Sareczka pisze:
sob lis 21, 2020 2:44 pm
Ja zlecilam jeden przelew 01.11 i dostalam go wlasnie w srode 04.11 i w ten samdzien zlecilam nastepny to czekam do tej pory.
No widzisz a ja tez słyszałam od jednej dziewczyny, ze puścili jej przelew 8 listopada nawet. Jakoś wybiórczo to robili, nie wiem sama co o tym myśleć ani co to za „zmiany”

ODPOWIEDZ