Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak realizacji żetonów od paru dni innym i użytkownikom tak a mi nie

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
DzikaBlondi
Posty: 4

Brak realizacji żetonów od paru dni innym i użytkownikom tak a mi nie

Post autor: DzikaBlondi » pn maja 25, 2020 11:30 am

Nie przeslali mi zetonow a innym uzytkownikom to zlecili im.wypłatę a mi nie dalej mam ze oczekuje na realizacje co robić?!!

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » pn maja 25, 2020 12:57 pm

Mają 7 dni ROBOCZYCH więc nie sraj żarem.

DzikaBlondi
Posty: 4

Post autor: DzikaBlondi » pn maja 25, 2020 1:35 pm

Ty lala nie musisz cisnac spytałam normalnie wyslalam we środę i się zmartwilam bo zawsze to szybciej idzie a nagle nie i tyle.... Zobaczymy , czekam cierpliwie

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » śr cze 03, 2020 3:03 pm

Dziewczyny poszły wam przelewy? Z góry dziękuję i pozdrawiam :-)

DzikaBlondi
Posty: 4

Post autor: DzikaBlondi » pt lip 10, 2020 2:38 pm

Nie Poszedł Żaden przelew w tym tygodniu potrzebuję dzisiaj bardzo kasy pisałam do 1 Show UB ale mają to w dupie nawet mojej koleżance puscili o 14 a mi dalej nie

_Monika_
Posty: 1

Post autor: _Monika_ » czw lis 26, 2020 10:08 am

DzikaBlondi pisze:
pn maja 25, 2020 11:30 am
Nie przeslali mi zetonow a innym uzytkownikom to zlecili im.wypłatę a mi nie dalej mam ze oczekuje na realizacje co robić?!!
tylko czekac cierpliwosci mam to samo ten portal trwa ladne pare lat bywały awarie ale nigdy nie stracilam nawet 1 zeta wszystko mi wyplacono wiec tez mam ominety przelew i jest na oczekujacym miejscu wiem ze mi wypłaca pamietam pierwsza awariie zginelli mi zety na oczekujacym napisałam do admininstracji i wzrucono mi zetony co do grosza wiec prosze sie nie martwic bedzie wszystko dobrze

Vanessa820
Posty: 38

Post autor: Vanessa820 » czw lis 26, 2020 10:49 am

Od początku listopada nie puszczają przelewow to jak inne mogły dostać ?

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » czw lis 26, 2020 11:28 am

To jest stary temat co do autorki to opublikowała to już jakiś czas temu, a teraz to faktycznie słyszałam, ze dziewczyny nawet 1 listopada zleciły wypłatę żetonów i im już nie przeszły a inne z kolei dostały przelew 9 listopada hmm dziwne! Bardzo!
Ja to bym chciała dostać od nich jakiegoś merytorycznego maila, w którym napisaliby dokładnie do kiedy tak będzie tym razem. Widziałam na innym forum, ze dziewczyny nawet z kart wróżą i wywróżyła któraś, ze w przyszłym tygodniu wypłaty zaczną się pojawiać na kontach 😂😂

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » czw lis 26, 2020 11:29 am

Vanessa820 pisze:
czw lis 26, 2020 10:49 am
Od początku listopada nie puszczają przelewow to jak inne mogły dostać ?
Jakby człowiek wiedział to by wyplacal mniejsze sumy przed tym przestojem a nie czekał na większa kwotę i zlecał w listopadzie co nie? 😋🤣

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt lis 27, 2020 1:34 am

Ostatnie potwierdzone przelewy były 9 listopada a potem już 13 listopada zamknięto możliwość zlecenia wypłaty.

ODPOWIEDZ