Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zabrano mi 100 żetonów

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
DENAY
Posty: 2

Zabrano mi 100 żetonów

Post autor: DENAY » śr maja 20, 2020 1:57 am

Witam byłem u pani dzis w przedziale od 00:00 do 01:30 (dokładnego czasu nie pamiętam) na kamerce o nicku "niczkaa" oferowała 2 losy za 100 żetonów zapłaciłem wylosowałem głębokie gardło i ślinke na piersi po czym zapytała czy jeszcze losuje na to odpowiedziałem pytaniem czy dało by rade zamienić to co wylosowałem na jakiś priv odpowiedzi nie otrzymałem cel nie został wykonany po czym ta pani mnie chyba zbanowała bez powodu (pisze chyba bo nie wyskoczył mi komunikat że użytkownik o nicku "niczkaa" mnie zbanował) 100 żetonów ukradła proszę moderatorów o rozpatrzenie tej sprawy napewno macie pamięć wsteczną także bardzo łatwo będziecie mieli rozpatrzeć tą sytuację miło by było odzyskać te żetony :) czekam na odpowiedź pozdrawiam. Mój nick: DENAY

asf89
Posty: 233

Post autor: asf89 » śr maja 20, 2020 11:53 am

Forum nie służy do zgłaszania tego typu problemów, jeśli chcesz żeby ktokolwiek rozpatrzył twoj przypadek to musisz użyć formularza kontkatowego z głównej strony albo pisać maila na:
bok@showup.tv

Z tego co się orientuje to showup nie posiada żadnej "pamięci wstecznej" na ogólne transmisje ponad logi czatu, więc jeśli z twojej wymiany zdań z modelką nie wynikało bespośrednio, że cię olała, to masz bardzo małe szanse na odzyskanie żetonów.

DENAY
Posty: 2

Post autor: DENAY » śr maja 20, 2020 10:27 pm

Dzięki i sorry za umieszczenie tego postu na forum poprostu nie wiedziałem gdzie taką sytuację zgłosić, dziwne że nie mają pamięci wstecznej🤔 no ale cóż... Teraz zgłoszę sprawe w odpowiednie miejsce, może się uda odzyskać żetony bo tak jak wspomniałem zapłaciłem wylosowałem, a to co wylosowałem się nie odbyło :(

daftro22
Posty: 1

Post autor: daftro22 » ndz lip 19, 2020 6:59 pm

Dzisiaj ta sama sytuacja, nie polecam. Napisałem maila na bok, zobaczymy czy coś z nią zrobią :)

ODPOWIEDZ