Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Witam czy ktos pomoze chodzi o przelew zostal zrealizowany w piiatek do tej pory nie ma go nakacie

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
puszysta28
Posty: 18

Witam czy ktos pomoze chodzi o przelew zostal zrealizowany w piiatek do tej pory nie ma go nakacie

Post autor: puszysta28 » wt lut 25, 2020 9:03 pm

Zrobillam przelew w srode w tamtym tygodniu pisze ze wpiatek zostal po 9 wyslany to powinnien byc w tym samym dniu na kacie ale do tej pory go nie ma pisze do nich emaile podalam wszystkie informacje zwiazane z katem na ktory zostal wyslany i narazie zero odpowiedzi zawsze mialam wszystkie przelewy nie wem co moglo sie stac i wogole nigdy takiej sytuacji nie mialam czy ktos tez tak juz mial i czy wkoncu doszly na kato gdzie te pienadze wogole moga byc przeciez sie nie ulotnily prosze o pomoc a numeru kata raczej nie moglam pomylic bo na stale byl juz wpisany nie czyscilam przegladarki i zawsze sprawdzam pare razy

PrzekaznikMocy
Posty: 11

Post autor: PrzekaznikMocy » wt lut 25, 2020 10:20 pm

ile razy jeszcze trzeba powtórzyć, że na przelew jest 7 dni ????????? Nie jeden, nie dwa, nie trzy i nie pięć. SSSSSSSSIIIIIIIEEEEEEEEDDDDDDDEEEEEEMMMMMMMMMM 7777777777777777777777777777

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » wt lut 25, 2020 11:56 pm

ja wiem ale mi chodzi o to ze ja nie mam w oczekujacyh tylko jest w zrealizowanych i zawszebyl w tym samym dniu teraz wyglada tak jakby zaszla jakas pomylka on jest zrealizowany u mnie a na kacie od piatku go wogole nie ma

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » wt lut 25, 2020 11:58 pm

jak wisi w oczekujacyh to co innego ale jest zrealizowany a ne dotarl wogole na kato a tak to wiem ze maja 7 dni roboczych moze mieli za duzo przelewow itd i dlatego tak jest nie wiem wlasnie

Slodziutkaaaaaa
Posty: 1

Post autor: Slodziutkaaaaaa » śr lut 26, 2020 8:00 am

Poczekaj te 7 dni, które mają na przelew, a jak nie dotrze to wtedy pisz do nich maila. :) Ostatnio chyba mają jakieś opóźnienia, bo jakiś czas temu zleciłam wypłatę i w ten sam dzień miałam kasę na koncie, a teraz zleciłam i już parę dni wisi w "oczekujące na realizację".

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » śr lut 26, 2020 9:48 am

Rozumiem dziękuję tylko u mnie to nawet nie wisi tylko że zrealizowane to też bardzo dziwne bo co innego jakby wisialo w oczekujących A tu powinno być na kącie chyba że tak długo idzie bo może rzewiscie jest opóźnienie ale pytałam paru osób stąd i normalnie dostaja z dnia na dzień

Djena
Posty: 5

Post autor: Djena » pt lut 28, 2020 3:45 pm

Hej. Mam ten sam problem. Wykonałam realizacje 11.02 2020, dziś jest 28.02.2020. Teoretycznie minęło 12 dni roboczych, już napisałam mail, czekam na odpowiedź, co jest z moimi pieniędzmi, 2 tygodnie czekania ?????????????????????

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » sob lut 29, 2020 2:48 am

WITAM ja wkoncu dostalam ale musialm zalozyc nowe katow innym banku jak sie okazalo moj bank nie obsluguje szybkich przelewow a show up juz zaczal robic takimi z normalnych przelewo rezygnuja odeslali mi zetony i wyplacilam juz na inne kato wczoraj dostalam po 14 nawet dostalam liste bankow gdzie jest eliksir itd moze masz ten sam problem ze twoj bank nie obsluguje takich przelewow bo 12 dni roboczych to juz rzeczywiscie dlugo

Djena
Posty: 5

Post autor: Djena » sob lut 29, 2020 6:11 pm

Dzięki za info. Zobaczymy co mi odpiszą, z tego co wiem to mój bank realizuje wszystkie rodzaje przelewów, może jakieś zmiany wprowadzone są itd, ale mimo to sytuacja dla mnie jest irytująca. Jak dostanę od nich odpowiedź to dam tu znać ....

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » sob lut 29, 2020 11:44 pm

nie ma za co mi tez dlugo nie odpowiadali wiec wiesz pare dni czekalam ale pisalam codzienie i wogole no ja tez myslalam ze mi obsluguje mialam w skoku stefczyka ten bank toporazka dosc dlugo mi dchodzily przelewy atym razem nie doszedl przelew moze wlasnie dlatego tak jak mi odpisali ze wyofuja sie juz tych normalnych przelewow na rzecz tych szybkich co wchodza w pare sekund na kato ale dziwne ze tez mi dochodzily i raz ten jedyny nie wszedl przelew wina banku i tyle dlatego z niego zrezygnowlaam i zalozylam w innym pozdrawiam

ODPOWIEDZ