Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Witam czy ktos pomoze chodzi o przelew zostal zrealizowany w piiatek do tej pory nie ma go nakacie

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
Djena
Posty: 5

Re: Witam czy ktos pomoze chodzi o przelew zostal zrealizowany w piiatek do tej pory nie ma go nakacie

Post autor: Djena » czw mar 05, 2020 3:14 pm

Dziś ostałam odpowiedź, taka sama jak Ty i listę banków, za drugim razem odpowiedzieli i żetony wróciły na profil. Teraz muszę założyć konto w nowym banku i zrobić ponownie wypłatę. Mam nadzieję, że to koniec już ... i będzie ok wszystko.

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » czw mar 05, 2020 8:01 pm

No widzisz tak myślałam to dobrze że się wyjaśniło tak żetony zwrócili nie mogą przepaść

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » czw mar 05, 2020 8:02 pm

Tak jak zalozysz w odpowiednim banku to będzie wszystko w porządku bo ja już w tamtym tygodniu przelalam i odrazu dostałam na kato na następny dzień

Djena
Posty: 5

Post autor: Djena » pt mar 06, 2020 1:17 pm

A napiszesz mi jeszcze czy wpisywałaś PL przed numerem konta i czy podawałaś swift banku? Ja nigdy nie wpisywałam tego ale wolę zapytać, może teraz trzeba? Ich zapytałam, ale tez nie wiem kiedy dostanę odpowiedź, a ten przelew chce wreszcie zrobić.

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » pt mar 06, 2020 2:29 pm

a w jakim zalozylas banku kato? trzeba w polskim w tej listy ktorej wyslali duzo ich jest do wyboru niesam numer kata wpisuje i imie i nazwisko tam w tych okienkach jak masz limit osiegniety i mozesz wyplacac to wystarczy zadnych innych danych nie musisz wpisywac pewnie pierwszy raz zlecasz przelew

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » pt mar 06, 2020 2:30 pm

sorki ze z takim opoznieniem odpisuje ale rzadko jestem na tym forum

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » pt mar 06, 2020 2:31 pm

sam numer kata ten co ma 26 cyferek i imie i nazwisko w drugim okienku i nic wiecej nie trzeba

Djena
Posty: 5

Post autor: Djena » pt mar 06, 2020 4:58 pm

Ja już robiłam tu wypłaty, ale długo mnie tu nie było ... Konto otworzyłam w banku z tej ich listy właśnie, santander, a ze względu na problem z wypłatą dopytuje o szczegóły, bo już przewrażliwiona chyba jestem ... za długo czekam na swoje pieniądze. Dzięki kochana i powodzonka życzę

puszysta28
Posty: 18

Post autor: puszysta28 » sob mar 07, 2020 12:20 am

dziekuje wzajemnie rozumiem no tak ja tez tak mialam wiadomo z tydzien albo wiecej jakos czekalam ale sie wyjasnilo wina niektorych tych zjebanych bankow co nie obsluguja ale tez skad moglam wiedziec ze moj bank ich nie realizuje pani w banku zapewniala ze dochodza wszystkie wiec widzisz botak bylo u mnie do stycznia a w lutym juz przypal nie przeszlo

Pytajnik
Posty: 300

Post autor: Pytajnik » czw kwie 30, 2020 10:38 am

Nie dość, że puszyste babsko, to napierdala językiem aż ślina pod sufitem chlupocze...

"kąto" hahaha... jakim głupkiem trzeba być, by nie znać poprawnej pisowni słowa "konto", skoro się zakładało konto bankowe...
Następnym razem nie żal się na forum, a pisz do BOKu szołapa... bo twoje spamy nic nie przynoszą.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ