Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: MOKRA_MISIA22 » wt gru 01, 2020 11:19 am

anna040 pisze:
wt gru 01, 2020 11:16 am
MOKRA_MISIA22 pisze:
wt gru 01, 2020 10:55 am
Napisali jeszcze że zrobią wszystko żeby termin nie uległ zmianie więc stawiam że to będzie 18-20
Wstaw screena a nie ludziom wciskasz głupoty! Które wcale nie są zgodne z prawda. Jeśli napisali skopiuj z e-mail i wstaw.
Witam,
Pragniemy poinformować, że chcemy stopniowo ruszyć z wypłatami żetonów od połowy przyszłego tygodnia. Dołożymy wszelkich starań by termin ten nie uległ zmianie. Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wypłaty żetonów zaczną być realizowane.
pozdrawiam

--
Prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji używając opcji ODPOWIEDZ.
Znacznie przyśpieszy to kontakt.

***********************************************************************
Ostatnio zmieniony wt gru 01, 2020 11:54 am przez MOKRA_MISIA22, łącznie zmieniany 1 raz.

MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Post autor: MOKRA_MISIA22 » wt gru 01, 2020 11:20 am

anna040 pisze:
wt gru 01, 2020 11:16 am
MOKRA_MISIA22 pisze:
wt gru 01, 2020 10:55 am
Napisali jeszcze że zrobią wszystko żeby termin nie uległ zmianie więc stawiam że to będzie 18-20
Wstaw screena a nie ludziom wciskasz głupoty! Które wcale nie są zgodne z prawda. Jeśli napisali skopiuj z e-mail i wstaw.
Coś jeszcze chcesz napisać na temat kitów?

MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Post autor: MOKRA_MISIA22 » wt gru 01, 2020 11:24 am

Trzeba czekać:) no to czekamy😘

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt gru 01, 2020 11:57 am

MOKRA_MISIA22 pisze:
wt gru 01, 2020 11:24 am
Trzeba czekać:) no to czekamy😘
Wszyscy czekamy na to a ja solidarnie jestem z wami 😘

Sareczka
Posty: 38

Post autor: Sareczka » wt gru 01, 2020 12:00 pm

GORYL pisze:
wt gru 01, 2020 11:57 am
MOKRA_MISIA22 pisze:
wt gru 01, 2020 11:24 am
Trzeba czekać:) no to czekamy😘
Wszyscy czekamy na to a ja solidarnie jestem z wami 😘
Uuuu jak miło 🥰

emazing_lady
Posty: 17

Post autor: emazing_lady » wt gru 01, 2020 12:08 pm

"Witam,
Pragniemy poinformować, że chcemy stopniowo ruszyć z wypłatami żetonów od połowy przyszłego tygodnia. Dołożymy wszelkich starań by termin ten nie uległ zmianie. Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wypłaty żetonów zaczną być realizowane.
pozdrawiam"
Taką informację dzisiaj otrzymałam na meila.

nycBlack
Posty: 16

Post autor: nycBlack » wt gru 01, 2020 1:16 pm

emazing_lady pisze:
wt gru 01, 2020 12:08 pm
"Witam,
Pragniemy poinformować, że chcemy stopniowo ruszyć z wypłatami żetonów od połowy przyszłego tygodnia. Dołożymy wszelkich starań by termin ten nie uległ zmianie. Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wypłaty żetonów zaczną być realizowane.
pozdrawiam"
Taką informację dzisiaj otrzymałam na meila.
Potwierdzam. Również dostałam takiego maila.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » wt gru 01, 2020 2:16 pm

MOKRA_MISIA22 pisze:
wt gru 01, 2020 11:19 am
anna040 pisze:
wt gru 01, 2020 11:16 am
MOKRA_MISIA22 pisze:
wt gru 01, 2020 10:55 am
Napisali jeszcze że zrobią wszystko żeby termin nie uległ zmianie więc stawiam że to będzie 18-20
Wstaw screena a nie ludziom wciskasz głupoty! Które wcale nie są zgodne z prawda. Jeśli napisali skopiuj z e-mail i wstaw.
Witam,
Pragniemy poinformować, że chcemy stopniowo ruszyć z wypłatami żetonów od połowy przyszłego tygodnia. Dołożymy wszelkich starań by termin ten nie uległ zmianie. Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wypłaty żetonów zaczną być realizowane.
pozdrawiam

--
Prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji używając opcji ODPOWIEDZ.
Znacznie przyśpieszy to kontakt.

***********************************************************************
Misia myślisz, ze do tego 20 już na bank wypłaty będą? Bo nawet w tamtym roku trwało to 6 tygodni a teraz to już faktycznie się chyba będzie przedłużać...

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » wt gru 01, 2020 3:40 pm

Ssslodka89 pisze:
wt gru 01, 2020 2:16 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
wt gru 01, 2020 11:19 am
anna040 pisze:
wt gru 01, 2020 11:16 am


Wstaw screena a nie ludziom wciskasz głupoty! Które wcale nie są zgodne z prawda. Jeśli napisali skopiuj z e-mail i wstaw.
Witam,
Pragniemy poinformować, że chcemy stopniowo ruszyć z wypłatami żetonów od połowy przyszłego tygodnia. Dołożymy wszelkich starań by termin ten nie uległ zmianie. Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia wypłaty żetonów zaczną być realizowane.
pozdrawiam

--
Prosimy o zachowanie ciągłości korespondencji używając opcji ODPOWIEDZ.
Znacznie przyśpieszy to kontakt.

***********************************************************************
Misia myślisz, ze do tego 20 już na bank wypłaty będą? Bo nawet w tamtym roku trwało to 6 tygodni a teraz to już faktycznie się chyba będzie przedłużać...

Misia ci nic nie zagwarantuje. Sama widzisz co się dzieje. Przedłużają w nieskończoność. Oni sami mają nadzieję, że w przyszłym tygodniu zaczna wypłacać zalegle, a zanim zacznie się zlecać aktualne to oni mają 7 dni na przelew. Pewnie roboczych ;) Z tym, że jak mi kiedyś wypadał 7 dzień w sobotę to zrealizowali mi w sobotę właśnie o 20. W przyszłym tygodniu mogą napisać, że im bank zablokował wypłaty jak pisali rok temu. I znowu o tydzień przedłuża.

emazing_lady
Posty: 17

Post autor: emazing_lady » wt gru 01, 2020 4:11 pm

To tylko domysły. Nikt tak naprawdę nie wie kiedy faktycznie puszczą przelewy. Nam pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje że za niedługo wszystko wróci do normy.

ODPOWIEDZ