Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Ssslodka89
Posty: 69

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Ssslodka89 » czw lis 26, 2020 10:10 pm

Gaudens pisze:
czw lis 26, 2020 7:09 pm
GORYL pisze:
czw lis 26, 2020 4:14 pm
Tego tarota to możecie sobie stawiać jak klocka w WC. Urzędowo zmiana operatora płatności trwa 30dni. Ale mamy pandemie w Polsce i też sprawy urzędowe załatwiane teraz są na wyznaczony termin. Nie wiemy dokładnie ile to będzie i pisanie wam nic nie da. To jest trudna sytuacja i trzeba czekać na odpowiedź showup.tv. Z ich strony to mogli dać ludziom wcześniej znać bo każda osoba co tu zarabia mogła się zabezpieczyć finansowo jak i zadbać o najważniejsze opłaty rachunki itd. Czekamy i żadne proroctwa tu nic nie dadzą.
Jebany kretynie su jest zarejestrowane na Alasce, weź zamknij morde z tymi swoimi mądrościami, bo pierdolisz jak potłuczony.
Hahahaha Gaudens dobre dobre 😂😂😂😂

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » czw lis 26, 2020 10:15 pm

LittleStar342 pisze:
czw lis 26, 2020 9:35 pm
nycBlack pisze:
czw lis 26, 2020 7:19 pm
LittleStar342 pisze:
czw lis 26, 2020 7:06 pm
Moderator dziś powiedział, że już na dniach ruszają.
Był na Twojej transmisji i go pytałaś czy skąd masz taką informację?

Wejdź na nieoficjalne forum i tam poczytaj. Nie był u mnie tylko u innej dziewczyny dzisiaj rano.
LittleStar342 a Ty tez wierzysz w to, ze moderator ma sprawdzone info?
Ja to już nie wiem w co wierzyć a w co nie, ze strony moderatorów sprawa wyglada tak, ze przelewy maja już ruszyć w przyszłym tygodniu co by się zgadzało co do miesiąca przerwy zakładając, ze przestali wypłacać niektórym już na początku listopada jak pisali.
Czyli już wtedy zaczął się Przestój 2020 🤣

Może być tak, ze faktycznie zmieniają tulko operatorów jak głosi komunikat i tym razem pisali prawdę, ze zajmie to te 2 do 3 tygodni. Ale chyba nie chciałby nikt sie nastawiać na następny tydzień a później w przyszły piątek np. Się rozczarować bez przelewów.

Nie wiemy chyba nic tak jak nie wiedzieliśmy wcześniej.

A ten brak zaufania jest najwyraźniej podyktowany tym to się działo w tamtym roku - 2 miesiące przerwy bo zmieniali nazwę firmy i teraz chodzą głosY, ze jest to samo NIBY.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » czw lis 26, 2020 10:17 pm

GORYL pisze:
czw lis 26, 2020 7:34 pm
Ludzie musicie czekać i nikt wam nie powie kiedy to zrobią. Moderator nie może podawać informacji bez zgody administratora portalu. A to administrator właściciel powiadomi moderację o wydaniu stosownej informacji dla wszystkich lub administrator powiadomi wszystkich na portalu. Ja nie mam żadnego potwierdzenia od znajomych kobiet że moderator udzielił komuś informacje ile to potrwa.Te czekanie jest dla wszystkich trudne ale wrużby i pisanie bez sensu podnosi nerwy ludzi co czekają na swoje pieniądze.


Uwielbiam wypowiedzi Goryla 😂😂😂

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » pt lis 27, 2020 12:05 am

GORYL pisze:
czw lis 26, 2020 7:34 pm
Ludzie musicie czekać i nikt wam nie powie kiedy to zrobią. Moderator nie może podawać informacji bez zgody administratora portalu. A to administrator właściciel powiadomi moderację o wydaniu stosownej informacji dla wszystkich lub administrator powiadomi wszystkich na portalu. Ja nie mam żadnego potwierdzenia od znajomych kobiet że moderator udzielił komuś informacje ile to potrwa.Te czekanie jest dla wszystkich trudne ale wrużby i pisanie bez sensu podnosi nerwy ludzi co czekają na swoje pieniądze.

No dla twojej wiadomości dzisiaj też wyszedł email , że już są na finiszu i proszą jeszcze o kilka dni cierpliwości. Nie wiem po co się produkujesz w temacie, który ciebie nie dotyczy i na który nie masz zielonego pojęcia. To nie pierwsza taka sytuacja u nas, a było ich kilka nie tylko rok temu czy w 2016r.
Idź poogladaj sobie modelki, wypij piwo . Cokolwiek. Nie marnuj czasu na rzeczy, które nie mają wpływu na twoje życie.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt lis 27, 2020 12:09 am

Ty za to masz. Wrużki totka też przepowiadają to może się przejdę. Też chcę by to ruszyło nawet jutro. Czekamy wszyscy na to.

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » pt lis 27, 2020 1:20 am

GORYL pisze:
pt lis 27, 2020 12:09 am
Ty za to masz. Wrużki totka też przepowiadają to może się przejdę. Też chcę by to ruszyło nawet jutro. Czekamy wszyscy na to.
Po co ty czekasz?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt lis 27, 2020 1:26 am

Musiała byś mnie zabić żebym Ci powiedział. Czekam solidarnie z wami a co nie wolno mi zabraniasz.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » pt lis 27, 2020 9:06 am

LittleStar342 pisze:
pt lis 27, 2020 1:20 am
GORYL pisze:
pt lis 27, 2020 12:09 am
Ty za to masz. Wrużki totka też przepowiadają to może się przejdę. Też chcę by to ruszyło nawet jutro. Czekamy wszyscy na to.
Po co ty czekasz?
Tez się zastanawiam za czym on dokładnie czeka skoro jego to chyba nie dotyczy osobiście 😂

Sareczka
Posty: 38

Post autor: Sareczka » pt lis 27, 2020 9:15 am

A skąd wiecie może nasz Gorylek też ma coś zeta do wypłaty to sobie czeka. No, nie czepiajcie się naszego BODYGARDA 😁

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt lis 27, 2020 10:28 am

Sareczka pisze:
pt lis 27, 2020 9:15 am
A skąd wiecie może nasz Gorylek też ma coś zeta do wypłaty to sobie czeka. No, nie czepiajcie się naszego BODYGARDA 😁
😁

ODPOWIEDZ