Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Ssslodka89
Posty: 69

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Ssslodka89 » czw lis 26, 2020 2:02 pm

emazing_lady pisze:
czw lis 26, 2020 1:03 pm
LittleStar342 pisze:
czw lis 26, 2020 12:40 pm
Wypłaty rusza na dniach podobno.
już sama nie wiem kiedy, jedni piszą że podobno po Nowym Roku, inni że na dniach do końca tego miesiąca a jeszcze inni że na początku grudnia, jak widać zdania są podzielone ale czy któreś info jest prawdziwe? ...

Ja widzę tu pewną prawidłowość na tym forum, my się nawzajem „wspieramy” tudzież nas karmią nadzieją a co jakiś czas jakiś „mądry pan” się udzieli i nam te nadzieje odbierze pisząc, ze przelewy rusza dopiero po Nowym Roku. No tak! To może napiszcie chłopaki jeszcze, ze dopiero po Wielkanocy 2021 albo na wakacje! 😂😂😂😂

Prawda jest taka, ze już wszystko zostało osądzone, widzieliśmy wróżby z kart, jedna koleżanka stawiała tarota, były nawet wróżby z mielonego mięsa. Także tego, dziewczyny nie słuchamy tych panów znających się na wszystkim. Oni chyba nie wypłacają żetonów tulko bardziej kupują i tylko podjudzają tutaj bo wyczuwają bądź co bądź jakaś tam panikę :D

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » czw lis 26, 2020 2:04 pm

Vanessa820 pisze:
czw lis 26, 2020 12:59 pm
A skąd taka informacja że nad dniach? Podejrzewam że na początku grudnia rusza lub przed świętami . W sumie bardzo dobrze bo więcej można zarobić. Dla mnie nawet mogą po nowym roku wypłacić.
Na dniach będzie właśnie początek grudnia Vanessa 😁 to by się akurat zgadzało według kalendarza 😄

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw lis 26, 2020 4:14 pm

Tego tarota to możecie sobie stawiać jak klocka w WC. Urzędowo zmiana operatora płatności trwa 30dni. Ale mamy pandemie w Polsce i też sprawy urzędowe załatwiane teraz są na wyznaczony termin. Nie wiemy dokładnie ile to będzie i pisanie wam nic nie da. To jest trudna sytuacja i trzeba czekać na odpowiedź showup.tv. Z ich strony to mogli dać ludziom wcześniej znać bo każda osoba co tu zarabia mogła się zabezpieczyć finansowo jak i zadbać o najważniejsze opłaty rachunki itd. Czekamy i żadne proroctwa tu nic nie dadzą.

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » czw lis 26, 2020 5:35 pm

Kolejny znawca 🤦🏼‍♀️

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » czw lis 26, 2020 7:06 pm

Moderator dziś powiedział, że już na dniach ruszają.

Gaudens
Posty: 18

Post autor: Gaudens » czw lis 26, 2020 7:09 pm

GORYL pisze:
czw lis 26, 2020 4:14 pm
Tego tarota to możecie sobie stawiać jak klocka w WC. Urzędowo zmiana operatora płatności trwa 30dni. Ale mamy pandemie w Polsce i też sprawy urzędowe załatwiane teraz są na wyznaczony termin. Nie wiemy dokładnie ile to będzie i pisanie wam nic nie da. To jest trudna sytuacja i trzeba czekać na odpowiedź showup.tv. Z ich strony to mogli dać ludziom wcześniej znać bo każda osoba co tu zarabia mogła się zabezpieczyć finansowo jak i zadbać o najważniejsze opłaty rachunki itd. Czekamy i żadne proroctwa tu nic nie dadzą.
Jebany kretynie su jest zarejestrowane na Alasce, weź zamknij morde z tymi swoimi mądrościami, bo pierdolisz jak potłuczony.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw lis 26, 2020 7:16 pm

Tak a ty jesteś w kosmosie zarejestrowany. Hahaha no czekać zostaje a tarot nie podaje totka bo bym zagrał. Już koronawirus leczą tarotem maściami lekami w necie a gówno to ma z prawdą. Dziecko nie naapinaj się tak bo ci żyłka pęknie

nycBlack
Posty: 16

Post autor: nycBlack » czw lis 26, 2020 7:19 pm

LittleStar342 pisze:
czw lis 26, 2020 7:06 pm
Moderator dziś powiedział, że już na dniach ruszają.
Był na Twojej transmisji i go pytałaś czy skąd masz taką informację?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw lis 26, 2020 7:34 pm

Ludzie musicie czekać i nikt wam nie powie kiedy to zrobią. Moderator nie może podawać informacji bez zgody administratora portalu. A to administrator właściciel powiadomi moderację o wydaniu stosownej informacji dla wszystkich lub administrator powiadomi wszystkich na portalu. Ja nie mam żadnego potwierdzenia od znajomych kobiet że moderator udzielił komuś informacje ile to potrwa.Te czekanie jest dla wszystkich trudne ale wrużby i pisanie bez sensu podnosi nerwy ludzi co czekają na swoje pieniądze.

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » czw lis 26, 2020 9:35 pm

nycBlack pisze:
czw lis 26, 2020 7:19 pm
LittleStar342 pisze:
czw lis 26, 2020 7:06 pm
Moderator dziś powiedział, że już na dniach ruszają.
Był na Twojej transmisji i go pytałaś czy skąd masz taką informację?

Wejdź na nieoficjalne forum i tam poczytaj. Nie był u mnie tylko u innej dziewczyny dzisiaj rano.

ODPOWIEDZ