Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Ssslodka89
Posty: 69

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Ssslodka89 » śr lis 25, 2020 8:07 am

anna040 pisze:
wt lis 24, 2020 4:25 pm
Ja miałam jeszcze przelew z 3 listopada normalnie zrealizowany następny był 8.11 i już nie przeszedł do dziś, może w tym tygodniu już to naprawią bądź jak piszecie na początku gruddnia.
Słowo naprawić jest bardzo mylące bo nikt
Nie wie co należy „naprawić” i czy w ogóle
Coś wymaga naprawy...

Ten tydzień to ostatni tydzień miesiąca i niektórzy pewnie maja podbramkowa sytuacje, wiec oby ruszyło w tym tygodniu, ludzie no, coś te zmiany są częste bo w tamtym roku tez tak było i czekaliśmy chyba dłużej co?

Genesis
Posty: 37

Post autor: Genesis » śr lis 25, 2020 12:43 pm

Ssslodka89 pisze:
śr lis 25, 2020 8:07 am
anna040 pisze:
wt lis 24, 2020 4:25 pm
Ja miałam jeszcze przelew z 3 listopada normalnie zrealizowany następny był 8.11 i już nie przeszedł do dziś, może w tym tygodniu już to naprawią bądź jak piszecie na początku


Przestan ze juz jojczeć , nikt nie marudzi tak jak ty
Będę to będą.

DriverWomen
Posty: 9

Post autor: DriverWomen » śr lis 25, 2020 2:04 pm

Ssslodka89 pisze:
śr lis 25, 2020 8:07 am
anna040 pisze:
wt lis 24, 2020 4:25 pm
Ja miałam jeszcze przelew z 3 listopada normalnie zrealizowany następny był 8.11 i już nie przeszedł do dziś, może w tym tygodniu już to naprawią bądź jak piszecie na początku gruddnia.
Słowo naprawić jest bardzo mylące bo nikt
Nie wie co należy „naprawić” i czy w ogóle
Coś wymaga naprawy...

Ten tydzień to ostatni tydzień miesiąca i niektórzy pewnie maja podbramkowa sytuacje, wiec oby ruszyło w tym tygodniu, ludzie no, coś te zmiany są częste bo w tamtym roku tez tak było i czekaliśmy chyba dłużej co?
Ostatnio 2 miesiące, brak przelewów. Później jak ruszyło, to bardzo powoli szły przelewy...ja myślę ,że to potrwa do nowego roku.

anna040
Posty: 20

Post autor: anna040 » śr lis 25, 2020 5:16 pm

Genesis pisze:
śr lis 25, 2020 12:43 pm
Ssslodka89 pisze:
śr lis 25, 2020 8:07 am
anna040 pisze:
wt lis 24, 2020 4:25 pm
Ja miałam jeszcze przelew z 3 listopada normalnie zrealizowany następny był 8.11 i już nie przeszedł do dziś, może w tym tygodniu już to naprawią bądź jak piszecie na początku


Przestan ze juz jojczeć , nikt nie marudzi tak jak ty
Będę to będą.

Nikt nie jojczy jak TYy,zobacz co napisałam wczesniej albo sie odnioslas nie do tego postu co trzeba xd

Ssslodka89
Posty: 69

Post autor: Ssslodka89 » śr lis 25, 2020 8:27 pm

anna040 pisze:
śr lis 25, 2020 5:16 pm
Genesis pisze:
śr lis 25, 2020 12:43 pm
Ssslodka89 pisze:
śr lis 25, 2020 8:07 am



Nikt nie jojczy jak TYy,zobacz co napisałam wczesniej albo sie odnioslas nie do tego postu co trzeba xd
On nie umie cytować i nie odpowiada chyba na posty, które chce hahaha!!! Jojczeć - nawet nie znam takiego słowa hahaha chyba muszę więcej tu siedzieć to może nie będę myśleć tylko po angielsku 😂😂

Ale mają ból dupy niektórzy, panowie to raczej żetony kupują a nie wypłacają wiec nie wiem po co tutaj wypisują swoje mądrości 😂😂 a niektóre dziewczyny jak to czytają to pewnie się jeszcze tylko zmartwią, ze panów prognozy się sprawdza co do uruchomienia przelewów po nowym roku 😂😂 raczej nie będą tak długo mieć tych wypłat w zawieszeniu bo straciliby dużo dziewczyn transmitujących i poza tym jakoś nie pamietam żeby kiedykolwiek była taka długa przerwa jaka niektórzy przewidują 😂 poczekajcie laski do końca listopada i jakby wtedy nie było to się wtedy będzie można martwić. To forum mnie już śmieszy a su to chyba mało się przejmuje, ze nie możemy jak wypłacać 😌 chyba to im zwisa

SEXI_GANGSTA
Posty: 26

Post autor: SEXI_GANGSTA » śr lis 25, 2020 9:50 pm

Już widać duże zmiany - mniej dziewczyn na kamerkach albo mniej dni spędzanych na kamerkach, coraz więcej widać dziewczyny na innych portalach, gdzie przy okazji... nie jest łatwiej i też są problemy z wypłatami, bo weryfikacja, jedna druga, potem znowu czekanie na przelewy.

Ogólnie nikt wydaje mi się że portal dużo nie traci, bo przecież liczba oglądających nie spadła, a nawet można śmiało powiedzieć że rośnie.
Co zabawne jest więcej dostaw jedzenia, a przecież kasa nie spływa... skąd one mają pieniążki na te dostawy? : D

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » czw lis 26, 2020 12:19 pm

SEXI_GANGSTA pisze:
śr lis 25, 2020 9:50 pm
Już widać duże zmiany - mniej dziewczyn na kamerkach albo mniej dni spędzanych na kamerkach, coraz więcej widać dziewczyny na innych portalach, gdzie przy okazji... nie jest łatwiej i też są problemy z wypłatami, bo weryfikacja, jedna druga, potem znowu czekanie na przelewy.

Ogólnie nikt wydaje mi się że portal dużo nie traci, bo przecież liczba oglądających nie spadła, a nawet można śmiało powiedzieć że rośnie.
Co zabawne jest więcej dostaw jedzenia, a przecież kasa nie spływa... skąd one mają pieniążki na te dostawy? : D

maja promocyjne kupony :D:D:DD:D

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » czw lis 26, 2020 12:40 pm

Wypłaty rusza na dniach podobno.

Vanessa820
Posty: 38

Post autor: Vanessa820 » czw lis 26, 2020 12:59 pm

A skąd taka informacja że nad dniach? Podejrzewam że na początku grudnia rusza lub przed świętami . W sumie bardzo dobrze bo więcej można zarobić. Dla mnie nawet mogą po nowym roku wypłacić.

emazing_lady
Posty: 17

Post autor: emazing_lady » czw lis 26, 2020 1:03 pm

LittleStar342 pisze:
czw lis 26, 2020 12:40 pm
Wypłaty rusza na dniach podobno.
już sama nie wiem kiedy, jedni piszą że podobno po Nowym Roku, inni że na dniach do końca tego miesiąca a jeszcze inni że na początku grudnia, jak widać zdania są podzielone ale czy któreś info jest prawdziwe? ...

ODPOWIEDZ