Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
DzikaBlondi
Posty: 4

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: DzikaBlondi » pn maja 25, 2020 11:44 am

Mi wisi juz Przelew od czwartku co zrobić? Każdy inny dostał ja nie...

Awatar użytkownika
Desiderium19
Posty: 105

Post autor: Desiderium19 » sob maja 30, 2020 1:37 pm

DzikaBlondi pisze:
pn maja 25, 2020 11:44 am
Mi wisi juz Przelew od czwartku co zrobić? Każdy inny dostał ja nie...
7 dni roboczych to 7 dni roboczych. Zauważyłam prawidłowość, że przelewy zlecone w tygodniu przychodzą do odbiorcy zgodnie z teorią chaosu, za to przelewy zlecone w weekend są u mnie zawsze w poniedziałek, najpóźniej chyba o 17, ale zwykle w okolicach 12-13 już jest. Żeby się nie stresować przedłużającymi się wypłatami, polecam właśnie zlecać w weekend ;)

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » sob maja 30, 2020 2:11 pm

Ja zawse robie od ponedzialku do nedzieli i v nedzielu vyciongam i v ponedzialek juz mam pienonzky 🙂

vanesssasugar
Posty: 2

Post autor: vanesssasugar » pn wrz 07, 2020 3:21 pm

Hi, guys
I am not from Poland, but very like this site for performing
I do not live in Poland, so I would like to ask
Is there girls not from Poland, who work in site
How you make Poland bank account
Is there some easy way
Will be very happy if you help me to find a way, guys
Thanks

exdhcvanppsjhaygad
Posty: 8

Post autor: exdhcvanppsjhaygad » czw wrz 10, 2020 6:16 am

vanesssasugar pisze:
pn wrz 07, 2020 3:21 pm
Hi, guys
I am not from Poland, but very like this site for performing
I do not live in Poland, so I would like to ask
Is there girls not from Poland, who work in site
How you make Poland bank account
Is there some easy way
Will be very happy if you help me to find a way, guys
Thanks
Hi.
You can only transfer to Polish bank account. Perhaps you can send to Revolut account with PLN currency or YetiPay account. I don't think those might work, because if you want to add money there, the data to fill in bank transfer does not have name and surname - and Showup wants you to give those credentials (so they match with owner of bank account).
To create bank account, you need actually visit any bank on territory of Poland.

Otherwise, you can allow someone trusted to get your money (withdraw), so he/she can transfer it back to you via other service.
Some people used it in past, however people were taking some % of withdraw for being middle man.

Saray_Raissa
Posty: 2

Post autor: Saray_Raissa » pn wrz 28, 2020 4:40 pm

Hej, czy jest ktoś kto zlecił przelew wczoraj a dziś nadal nie ma kasy? Bo niektórym przyszła a mi nie.

SexsiNapalonyKutas
Posty: 1

Post autor: SexsiNapalonyKutas » śr wrz 30, 2020 7:40 pm

Witam ja puściłem realizację wypłaty 20.09.2020r. i jeszcze nie mam wypłaconych pieniędzy ile mam czekać powinno być 7 dni roboczych a teraz ile mam czekać jeszcze?

Boski_Bogdan
Posty: 7

Post autor: Boski_Bogdan » czw paź 01, 2020 3:15 pm

SexsiNapalonyKutas pisze:
śr wrz 30, 2020 7:40 pm
Witam ja puściłem realizację wypłaty 20.09.2020r. i jeszcze nie mam wypłaconych pieniędzy ile mam czekać powinno być 7 dni roboczych a teraz ile mam czekać jeszcze?
Sprawdź, czy Twój bank przyjmuje szybkie przelewy i jest na liście su. Napisz do nich po prostu mail, bo być może oni nie mogą przesłać pieniędzy do Twojego banku. Wtedy cofną żetony na Twoje konto i zlecisz wypłatę jeszcze raz. Pamiętaj także, że twoje imię i nazwisko musza zgadzać się z danymi konta.

Boski_Bogdan
Posty: 7

Post autor: Boski_Bogdan » czw paź 01, 2020 3:17 pm

Saray_Raissa pisze:
pn wrz 28, 2020 4:40 pm
Hej, czy jest ktoś kto zlecił przelew wczoraj a dziś nadal nie ma kasy? Bo niektórym przyszła a mi nie.
Ja zleciłem 28.09 nad ranem i też nadal cisza... trochę przegięcie z tymi 7 dniami siedź i się domyślaj kiedy pieniądze wejdą...

MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Post autor: MOKRA_MISIA22 » śr paź 14, 2020 2:52 pm

Mam pytanko, realizowali już dzisiaj przelewy?

ODPOWIEDZ