Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
LittleStar342
Posty: 72

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: LittleStar342 » pn sty 11, 2021 5:40 pm

oceniajacy pisze:
pn sty 11, 2021 5:27 pm
Ale się żałośnie patrzy na to Wasze ciągłe skomlenie o przelewy. W regulaminie jak byk 7 dni roboczych od zlecenia, a te już dzień-dwa później płaczą, że przelew jeszcze nie wyszedł i jak tak można. I ciągle te same, powtarzające się nicki. I jeszcze jakby dojście przelewu do jednej, było jakkolwiek powiązane z dojściem przelewu do drugiej xd
Sam jesteś żałosny. Proszę znajdź mój przed ostatni post na tym wątku :) I napisz mi proszę ile dni od ostatniego minęło wtedy możemy dyskutować na temat tych samych powtarzających się nicków .
Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo zadałam pytanie czy dzisiaj wychodziły przelewy.
Nie wiesz kiedy zlecilam przelew, ale z największą pewnością rzucasz, że mają 7 dni i to ja nie umiem czytać :)
Su ma od czasu awarii problemy z regularnym wypłacaniem, terminy są bardzo naciągane .
Ale cieszę się że chciało ci się marnować czas na swoje słabe wypociny. Pozdrawiam.

Alicja80
Posty: 74

Post autor: Alicja80 » pn sty 11, 2021 9:40 pm

To jest forum dla osób które komunikują się kiedy wyszły pieniądze i tak dalej jeżeli cię to irytuje w jakiś sposób nie odwiedzaj go poprostu po kij wchodzisz na problemy wypłat żetonów skoro to nie twój problem Nie zablysneles inteligencja raczej

Alicja80
Posty: 74

Post autor: Alicja80 » wt sty 12, 2021 12:33 pm

Przelew zlecony 11.12 dziś już na koncie o 12-11

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » wt sty 12, 2021 9:15 pm

LittleStar342 pisze:
pn sty 11, 2021 5:40 pm
oceniajacy pisze:
pn sty 11, 2021 5:27 pm
Ale się żałośnie patrzy na to Wasze ciągłe skomlenie o przelewy. W regulaminie jak byk 7 dni roboczych od zlecenia, a te już dzień-dwa później płaczą, że przelew jeszcze nie wyszedł i jak tak można. I ciągle te same, powtarzające się nicki. I jeszcze jakby dojście przelewu do jednej, było jakkolwiek powiązane z dojściem przelewu do drugiej xd
Sam jesteś żałosny. Proszę znajdź mój przed ostatni post na tym wątku :) I napisz mi proszę ile dni od ostatniego minęło wtedy możemy dyskutować na temat tych samych powtarzających się nicków .
Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo zadałam pytanie czy dzisiaj wychodziły przelewy.
Nie wiesz kiedy zlecilam przelew, ale z największą pewnością rzucasz, że mają 7 dni i to ja nie umiem czytać :)
Su ma od czasu awarii problemy z regularnym wypłacaniem, terminy są bardzo naciągane .
Ale cieszę się że chciało ci się marnować czas na swoje słabe wypociny. Pozdrawiam.

Taa, jak się zleca na ściemniane dane i nie przestrzega regulaminu, to potem się czeka i sra żalem, że ostatni przelew już się rozszedł na waciki, a tu nie ma na czynsz i olaboga okradajooo. Ostatnio były wstrzymane, ale problem minął i jakoś wszystkim przelewy idą normalnie, tylko jakimś trzem desperatkom ciągle nie wysyłają. Może na złość wam robią, też bym zrobił, gdybym widział takie wypociny, która dostała, a która nie xd
Ludzie dostają wypłatę raz na miesiąc i żyją, potrafią tym dysponować, a wam to już się w dupkach poprzewracało chyba od dobrobytu, że z tygodnia na tydzień trzeba skomleć o kasę, zamiast grzecznie poczekać wyznaczony czas xd
I widać, kogo problem dotyczy, jakichś dolnych, upadłych pseudo-gwiazdeczek, jakoś lepsze dziewczyny nie muszą wiecznie ujadać na szołapa, że nie ma pieniążków na koncie :(((((

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » śr sty 13, 2021 3:48 pm

oceniajacy pisze:
wt sty 12, 2021 9:15 pm
LittleStar342 pisze:
pn sty 11, 2021 5:40 pm
oceniajacy pisze:
pn sty 11, 2021 5:27 pm
Ale się żałośnie patrzy na to Wasze ciągłe skomlenie o przelewy. W regulaminie jak byk 7 dni roboczych od zlecenia, a te już dzień-dwa później płaczą, że przelew jeszcze nie wyszedł i jak tak można. I ciągle te same, powtarzające się nicki. I jeszcze jakby dojście przelewu do jednej, było jakkolwiek powiązane z dojściem przelewu do drugiej xd
Sam jesteś żałosny. Proszę znajdź mój przed ostatni post na tym wątku :) I napisz mi proszę ile dni od ostatniego minęło wtedy możemy dyskutować na temat tych samych powtarzających się nicków .
Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo zadałam pytanie czy dzisiaj wychodziły przelewy.
Nie wiesz kiedy zlecilam przelew, ale z największą pewnością rzucasz, że mają 7 dni i to ja nie umiem czytać :)
Su ma od czasu awarii problemy z regularnym wypłacaniem, terminy są bardzo naciągane .
Ale cieszę się że chciało ci się marnować czas na swoje słabe wypociny. Pozdrawiam.

Taa, jak się zleca na ściemniane dane i nie przestrzega regulaminu, to potem się czeka i sra żalem, że ostatni przelew już się rozszedł na waciki, a tu nie ma na czynsz i olaboga okradajooo. Ostatnio były wstrzymane, ale problem minął i jakoś wszystkim przelewy idą normalnie, tylko jakimś trzem desperatkom ciągle nie wysyłają. Może na złość wam robią, też bym zrobił, gdybym widział takie wypociny, która dostała, a która nie xd
Ludzie dostają wypłatę raz na miesiąc i żyją, potrafią tym dysponować, a wam to już się w dupkach poprzewracało chyba od dobrobytu, że z tygodnia na tydzień trzeba skomleć o kasę, zamiast grzecznie poczekać wyznaczony czas xd
I widać, kogo problem dotyczy, jakichś dolnych, upadłych pseudo-gwiazdeczek, jakoś lepsze dziewczyny nie muszą wiecznie ujadać na szołapa, że nie ma pieniążków na koncie :(((((
Dupka to ciebie piecze, że ktoś zarabia w tydzień tyle co ty przez miesiąc i sobie wypłaca parę razy w miesiącu.
Ja na swoje prawdziwe dane zlecalam od początku nie mam z tym problemu. Także pudło.

misia1994
Posty: 17

Post autor: misia1994 » śr sty 13, 2021 4:35 pm

DigitusMedius pisze:
śr cze 12, 2019 12:31 pm
No ja właśnie też, drugi dzień przelew wisi. Pisałam do administracji z zapytaniem czy we wtorki nie puszczają przelewów (jakoś tak zauważyłam przez ostatni czas) i dostałam odpowiedz, że mają 7 dni.
Mam podobnie zawsze na 2dzien dostawalam teraz wisi... A ODP na e mail nnmie dostałam pierwszy raz tak mam

misia1994
Posty: 17

Post autor: misia1994 » śr sty 13, 2021 4:47 pm

Nie ma sesu się klucic jest jak jest pociesza mnie to ze jakoś to ogarniaja... Długo na su jestem i nigdy mnie nie oszukano...ale fakt pierwszy raz czekam tyle bo zawsze na drugi dzień miałam... Tez trochę mnie to niepokoiło i pisalam e mail żeby dowiedzieć się co się dzieje ...:/

oceniajacy
Posty: 28

Post autor: oceniajacy » śr sty 13, 2021 6:12 pm

LittleStar342 pisze:
śr sty 13, 2021 3:48 pm
oceniajacy pisze:
wt sty 12, 2021 9:15 pm
LittleStar342 pisze:
pn sty 11, 2021 5:40 pm


Sam jesteś żałosny. Proszę znajdź mój przed ostatni post na tym wątku :) I napisz mi proszę ile dni od ostatniego minęło wtedy możemy dyskutować na temat tych samych powtarzających się nicków .
Naucz się czytać ze zrozumieniem, bo zadałam pytanie czy dzisiaj wychodziły przelewy.
Nie wiesz kiedy zlecilam przelew, ale z największą pewnością rzucasz, że mają 7 dni i to ja nie umiem czytać :)
Su ma od czasu awarii problemy z regularnym wypłacaniem, terminy są bardzo naciągane .
Ale cieszę się że chciało ci się marnować czas na swoje słabe wypociny. Pozdrawiam.

Taa, jak się zleca na ściemniane dane i nie przestrzega regulaminu, to potem się czeka i sra żalem, że ostatni przelew już się rozszedł na waciki, a tu nie ma na czynsz i olaboga okradajooo. Ostatnio były wstrzymane, ale problem minął i jakoś wszystkim przelewy idą normalnie, tylko jakimś trzem desperatkom ciągle nie wysyłają. Może na złość wam robią, też bym zrobił, gdybym widział takie wypociny, która dostała, a która nie xd
Ludzie dostają wypłatę raz na miesiąc i żyją, potrafią tym dysponować, a wam to już się w dupkach poprzewracało chyba od dobrobytu, że z tygodnia na tydzień trzeba skomleć o kasę, zamiast grzecznie poczekać wyznaczony czas xd
I widać, kogo problem dotyczy, jakichś dolnych, upadłych pseudo-gwiazdeczek, jakoś lepsze dziewczyny nie muszą wiecznie ujadać na szołapa, że nie ma pieniążków na koncie :(((((
Dupka to ciebie piecze, że ktoś zarabia w tydzień tyle co ty przez miesiąc i sobie wypłaca parę razy w miesiącu.
Ja na swoje prawdziwe dane zlecalam od początku nie mam z tym problemu. Także pudło.
Serio jesteś tak tępa, że myślisz, że kogoś może zapiec cokolwiek o twoje zarobki? Kilka marnych tysięcy na szmaceniu się w necie? Chyba nigdy cię z piwnicy nie wypuścili, skoro myślisz, że to dużo xddd Faktycznie gwiazda MAŁEGO KALIBRU, trafny nick sobie wybrałaś

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » pt sty 15, 2021 12:18 pm

wyplaty zawsze na czas i regularnie. podczas przerwy nie wyplacalem bo byla przerwa

malablondin
Posty: 16

Post autor: malablondin » pn sty 25, 2021 3:38 pm

Czy ktoś może podać email do su?
Anulowali mi wypłatę i cofnęło mi 200 żetonów z konta

ODPOWIEDZ