Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Milky_girl
Posty: 6

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Milky_girl » wt gru 22, 2020 8:15 pm

Someone sent them their data by mail? face photo and bank?

Awatar użytkownika
Niepozorna123
Posty: 41

Post autor: Niepozorna123 » wt gru 22, 2020 8:22 pm

Milky_girl pisze:
wt gru 22, 2020 8:15 pm
Someone sent them their data by mail? face photo and bank?
Many of us just still waiting for money. some girls ordered a transfer on 14/12 and are still waiting. some of us already got money. The show up takes 7 working days for the money to reach your account. no one knows how long it may take.

Milky_girl
Posty: 6

Post autor: Milky_girl » wt gru 22, 2020 8:32 pm

I mean something else ... the girl above wrote that all accounts must submit their personal photos, and photos using an account, is this true or nonsense?

Awatar użytkownika
Niepozorna123
Posty: 41

Post autor: Niepozorna123 » wt gru 22, 2020 8:40 pm

Milky_girl pisze:
wt gru 22, 2020 8:32 pm
I mean something else ... the girl above wrote that all accounts must submit their personal photos, and photos using an account, is this true or nonsense?

yes, but it was about a possible lawsuit, which the girls advised against.

LittleStar342
Posty: 72

Post autor: LittleStar342 » wt gru 22, 2020 9:00 pm

Wioleczka pisze:
wt gru 22, 2020 7:17 pm
zumba_girl pisze:
wt gru 22, 2020 6:59 pm
Aż się zalogowałem żeby odpisać, nie myśl nad prawnikiem, nie znajdziesz takiego który Ci tą sprawę weźmie .Czytałaś regulamin, tam jest napisane w ile Ci mają żetony przelać, czy jest napisane co się dzieje jak przestaną przelewać, jakie masz wtedy prawa ? Nie. Możesz dochodzić praw w sądzie tylko od kogo ? SU jest przecież zarejestrowany w USA na Alasce(masz to podane w Rwgulaminie) , to jest firma której nikt fizycznie nie reprezentuje, a tą firmę zarejestrowaną na Alasce posiada inna firma, która już jest bardzo duża korporacja, i uwierz mi nie stać nikogo tu żeby ich sadzić, po pierwsze czas, po drugie pieniądze, po trzecie sprawy rozpatruje sąd właściwy dla spółki czyli sprawa jest prowadzona w USA a potem w innym kraju, już europejskim ale również przyjemnym pod względem podatkowym. Su nie padnie, za duża firma ma go w swoim portfelu, nie padnie tak długo jak będą chcieli go mieć. Jak się wgłębiać w Regulamin którego pewnie całego nie czytałaś, to jutro można wyłączyć serwery i wszyscy co mieli żetony na kontach są w czarnej dupie, czytaj ich nie odzyskają. Było to wszystko wałkowane w 2016 jak miesiąc nie płacili na nieoficjalu , nie ma sensu tego kopiować i powtarzać
Proszę pierwszy pkt regulaminu :

Administrator - właściciel i operator Serwisu, tj. firma Multimedia Consulting Limited z siedzibą na terytorium Gibraltaru, 2 Irish Town, Gibraltar, GX11 1AA Gibraltar

Ale kolezanka Zumba_girl zacytowała Tommoxa. On to pisał jeszcze zanim zmienił się formalnie właściciel.
Tak czy siak jego słowa są aktualne. Na Gibraltarze przecież nie mają siedziby tylko wirtualny adres. Tak na prawdę nie wiadomo na ten moment gdzie jest spółka-matka obecnie. Wcześniej dało się wygooglać. Teraz na necie pusto.

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » wt gru 22, 2020 9:06 pm

Tak zacytowalam 😃

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » wt gru 22, 2020 9:07 pm

Niepozorna123 pisze:
wt gru 22, 2020 7:58 pm
a czy ktos zlecal wyplate teraz 21.12, lub dzisiaj przed poludniem i dostal na konto?


Ja, i wisi

naughty_sometimes
Posty: 1

Post autor: naughty_sometimes » wt gru 22, 2020 9:55 pm

ja już czekam ponad tydzień... wysłałam 2 wiadomości i nawet mi nie odpisali... zaczynam się obawiać .. . . czy ktoś też miał już taką sytuację, że tyle czekał?

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » wt gru 22, 2020 11:00 pm

naughty_sometimes pisze:
wt gru 22, 2020 9:55 pm
ja już czekam ponad tydzień... wysłałam 2 wiadomości i nawet mi nie odpisali... zaczynam się obawiać .. . . czy ktoś też miał już taką sytuację, że tyle czekał?



Też pisałam, i nie odpisuje nawet na tematy nie związane z przelewem

Mariia
Posty: 7

Post autor: Mariia » śr gru 23, 2020 10:06 am

Witam ponownie. napisałeś wczoraj, że dzisiaj jest ostatni dzień, w którym otrzymasz zapłatę za czternasty. Masz pozytywny wynik? Dziękuję Ci

ODPOWIEDZ