Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Płynność wypłat z su

Pieniądze nie dotarły? Nie da się zlecić wypłaty?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niepozorna123
Posty: 41

Re: Płynność wypłat z su

Post autor: Niepozorna123 » śr gru 16, 2020 4:18 pm

Diamond_Gold pisze:
śr gru 16, 2020 4:13 pm
ktoś dostał pieniądze na Bank Polski?
niet - ja mam pko

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » śr gru 16, 2020 4:19 pm

Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 4:05 pm
gingger36 pisze:
śr gru 16, 2020 3:54 pm
15:22 poszło dużo dziewczyn dostało
mi caly czas wisi....
Rozmawiam z koleżanką przez tel,i mówię cały czas wisi jestem taka zła! Chodziło mi o su,a mój facet wchodzi i mówi:Jak kurwa cały czas wisi ,dlaczego kłamiesz na mój temat 🤦‍♀️😂 bosze...👏

Awatar użytkownika
Niepozorna123
Posty: 41

Post autor: Niepozorna123 » śr gru 16, 2020 4:23 pm


Rozmawiam z koleżanką przez tel,i mówię cały czas wisi jestem taka zła! Chodziło mi o su,a mój facet wchodzi i mówi:Jak kurwa cały czas wisi ,dlaczego kłamiesz na mój temat 🤦‍♀️😂 bosze...👏
😂😂😂😂😂 leze i kwicze hahaha

Wioleczka
Posty: 21

Post autor: Wioleczka » śr gru 16, 2020 4:26 pm

Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 4:08 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 4:01 pm
Wioleczka pisze:
śr gru 16, 2020 3:53 pm


Wiesz co ja się tutaj mało udzielam,ale przykro czyta się twoje komentarze jak ublizasz dziewczynom i przy okazji tez mi. Każda z nas ma prawo być zła. Ja tutaj jestem półtora miesiąca i wchodzę jeden dzień ,dwa dni w tyg bo po każdej transmisji dochodzę do siebie psychicznie przez kilka dni i wkurwiam się,ze nie mam moich zarobionych pieniędzy na koncie,a dodatkowo wkurwiaja mnie takie puste gowniary,które sraja na wszystkich w sieci,a w realu byś nawet głosu z siebie nie wydała. Najwiecej maja do powiedzenia ci,co nie maja nic mądrego do powiedzenia.
Powinnysmy się wszystkie wspierać i szanować,bo siedzimy w tym samym gownie,a nie jedziecie po sobie jak patusy z kamienicy na Chebziu 🤦🏼‍♀️
Dziewczyny szanujmy się. Wystarczy ze SU nas nie szanuje.
Pozdrawiam Was wszystkie dziewuszki i czekamy na informacje,jak ktorejs wejdzie przelew 💪🏼
Przepraszam bardzo, ale Laura zaczęła pyskówkę ze mną. Więc odpowiadam takim samym językiem jak ona. A w którym momencie ublizylam Tobie albo innej dziewczynie?
zaznaczylam wyzej, gdybys miala watpliwosc o co chodzi... po co te zlosliwosci?

Większość dziewczyn ma padaczkę,bo idą święta,a pieniędzy nie było i nie ma. Tak jak mówię,NIE ma co się wyzywać. Musimy się wspierać i tyle dziewczyny. Na pewno pieniądze będą przed świetami, tzn taka żywię nadzieje

zumba_girl
Posty: 62

Post autor: zumba_girl » śr gru 16, 2020 4:49 pm

Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 4:23 pm

Rozmawiam z koleżanką przez tel,i mówię cały czas wisi jestem taka zła! Chodziło mi o su,a mój facet wchodzi i mówi:Jak kurwa cały czas wisi ,dlaczego kłamiesz na mój temat 🤦‍♀️😂 bosze...👏
😂😂😂😂😂 leze i kwicze hahaha



NO KURDE POSIUSIAŁAM SIE ZE SMIECHU 😅🤣🤣😂

MOKRA_MISIA22
Posty: 68

Post autor: MOKRA_MISIA22 » śr gru 16, 2020 5:01 pm

Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 4:08 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 4:01 pm
Wioleczka pisze:
śr gru 16, 2020 3:53 pm


Wiesz co ja się tutaj mało udzielam,ale przykro czyta się twoje komentarze jak ublizasz dziewczynom i przy okazji tez mi. Każda z nas ma prawo być zła. Ja tutaj jestem półtora miesiąca i wchodzę jeden dzień ,dwa dni w tyg bo po każdej transmisji dochodzę do siebie psychicznie przez kilka dni i wkurwiam się,ze nie mam moich zarobionych pieniędzy na koncie,a dodatkowo wkurwiaja mnie takie puste gowniary,które sraja na wszystkich w sieci,a w realu byś nawet głosu z siebie nie wydała. Najwiecej maja do powiedzenia ci,co nie maja nic mądrego do powiedzenia.
Powinnysmy się wszystkie wspierać i szanować,bo siedzimy w tym samym gownie,a nie jedziecie po sobie jak patusy z kamienicy na Chebziu 🤦🏼‍♀️
Dziewczyny szanujmy się. Wystarczy ze SU nas nie szanuje.
Pozdrawiam Was wszystkie dziewuszki i czekamy na informacje,jak ktorejs wejdzie przelew 💪🏼
Przepraszam bardzo, ale Laura zaczęła pyskówkę ze mną. Więc odpowiadam takim samym językiem jak ona. A w którym momencie ublizylam Tobie albo innej dziewczynie?
zaznaczylam wyzej, gdybys miala watpliwosc o co chodzi... po co te zlosliwosci?
Tekst zaznaczony na czerwono był skierowany to Laury. Jak już wcześniej napisałam odpowiedziałam na jej pyskówkę z przed kilku dni. Wystarczy wejść w jej profil i napisane przez nią posty i same zobaczycie jak na forum zaczepia i obraża inne dziewczyny:) cały czas mówiłam że musimy poczekać bo nerwy nic nie dają. A to chyba nie jest obraźliwe.

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » śr gru 16, 2020 5:07 pm

Ja tez nemám jeste ☺️

Wioleczka
Posty: 21

Post autor: Wioleczka » śr gru 16, 2020 5:08 pm

MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 5:01 pm
Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 4:08 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 4:01 pm


Przepraszam bardzo, ale Laura zaczęła pyskówkę ze mną. Więc odpowiadam takim samym językiem jak ona. A w którym momencie ublizylam Tobie albo innej dziewczynie?
zaznaczylam wyzej, gdybys miala watpliwosc o co chodzi... po co te zlosliwosci?
Tekst zaznaczony na czerwono był skierowany to Laury. Jak już wcześniej napisałam odpowiedziałam na jej pyskówkę z przed kilku dni. Wystarczy wejść w jej profil i napisane przez nią posty i same zobaczycie jak na forum zaczepia i obraża inne dziewczyny:) cały czas mówiłam że musimy poczekać bo nerwy nic nie dają. A to chyba nie jest obraźliwe.
Dobrze zakończmy już temat dziewczyny. Czekamy na pieniążki. Ja nie wchodzę dopóki nie wypłaca mi pieniędzy.... siedziałam miesiąc za darmo.

Europoli46
Posty: 6

Post autor: Europoli46 » śr gru 16, 2020 5:13 pm

https://youtu.be/7FKGsStBMW8

🤣😂🤣😂🤣😂

Laura2600
Posty: 91

Post autor: Laura2600 » śr gru 16, 2020 5:32 pm

Wioleczka pisze:
śr gru 16, 2020 5:08 pm
MOKRA_MISIA22 pisze:
śr gru 16, 2020 5:01 pm
Niepozorna123 pisze:
śr gru 16, 2020 4:08 pm


zaznaczylam wyzej, gdybys miala watpliwosc o co chodzi... po co te zlosliwosci?
Tekst zaznaczony na czerwono był skierowany to Laury. Jak już wcześniej napisałam odpowiedziałam na jej pyskówkę z przed kilku dni. Wystarczy wejść w jej profil i napisane przez nią posty i same zobaczycie jak na forum zaczepia i obraża inne dziewczyny:) cały czas mówiłam że musimy poczekać bo nerwy nic nie dają. A to chyba nie jest obraźliwe.
Dobrze zakończmy już temat dziewczyny. Czekamy na pieniążki. Ja nie wchodzę dopóki nie wypłaca mi pieniędzy.... siedziałam miesiąc za darmo.
Też nie siedzę.

ODPOWIEDZ